handzia -ja tez mam wielkie obawy i cokolwiek zrobie bedzie zle dla suni ...ale jedank mniejszym zlem bedzie poswięcenie jej praktycznie calego dnia w Dt co sie wiąże z droga i nowym mijescem niż pozostawienie samiutkiej w budce w hoteliku nawet jezeli funia poswieci jej jak najwiecej czasu
czy mogę się wstępnie dołączyć do waszego transportu z Polly .która pojechalaby do DT,w okolice Częstochowy- moze wtedy koszty były by w części na polowę.
no to juz widzę kółko granisate IVV,jogolcia ,Pollka ,Tośka ,Tayka,Pestka i na dokładkę ...Hunter :)
edit: dogrywam sprawę przewiezienia Polly do Dt pod Czestochowę. moze się uda połączyć transport z Szansą.
[quote name='IVV']Soniu podeslalam do Ciebie pieniadze na badania Hunterka[/QUOTE]
IVV -tylko co ja z nimi mam zrobić ?przypominj mi proszę bo nie wiem...
[quote name='IVV']ile sunia ma w tej chwili ? czy sterylka bedzie wykonana po pierwszej cieczce czy moze przed ?[/QUOTE]
IVV sunia ma ok 6miesięcy ,wszystko zależy od domku jak się wyadoptuje to domek zadecyduje a jeżeli nie to zrobimy za 3-4 miesiące -tak myslę
qrcze nie wiem o której konkretnie ....moze przed wyjsciem wyslij sms do zadry czy juz ma ...tak bedzie najpewniej ...bo nawet w drodze cos nieraz wypadnie
[quote name='IVV']to kiedy wstepnie mozna spodziewac sie wynikow?[/QUOTE]
w piątek po południu ale pewniej w poniedziałek.
Patka -a może byś się pokazała nam na fotce?
feromony będą jutro u zadry a mój TZ spróbuje je odebrać i wysłać do lady-tylko proszę namiary
smaczki brała-bo toż to psie dziecko a które nie skusi się na nie :)powolutku i bedą inne żarełka .
[quote name='Lolalola']misja specjalna musi sie powiesc i wierze,ze wszystko bedzie dobrze!!!!!Patysko trzymaj sie,najwazniejsze,ze juz nie jestes w schronie i ciotki tak dbaja o Ciebie!!![/QUOTE]
swiete słowa .Amen.