-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
totalna cisza z ogłoszeń :( :( :(
-
ale się z niej kudłatka zrobila :) i wyrosła i nawet teraz jakby bardziej podobna z pyszczka do Rozki -taki sam brąz zestaw:obstawiamy ;siorki czy nie siorki :) a jak się troszkę uśmiechnie ..to mam nadzieję że jeszcze troszkę i domków będzie sporo...
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
czyli prawdziwy -hapy end :) -
no i takich wiadomości trzeba nam dzisiaj :) oj, nie kracz z tym "ale" Pollka wie że jak coś zniszczy to Pancia się bedzie gniewać i wcale nie ma zamiaru tego robić ;) ...mogłoby tak zostać jako równowaga nieniszczenia do szczekania .
-
funiu -a jak dokładniej jest z tą skocznością Patki?chodzi o stawanie na tylnych łapkach do człowieka czy też może wskakuje na meble-nie wiem po krzeslach np .na stół,bo na łóżka no nie problem bo każdy pies to robi jak myślisz trzeba jej powtorzyć wirusowki tak jak szczeniakom drugą turę? to były by gdzieś koło 18 lutego ?a przy okazji jakiejś wizyty wet moze zobaczyć uczy i zęby bo chyba nikt tego nie sprawdzal?
-
Pollinka co tam u ciebie słychac ?za oknem ponuro ,pada to przydalyby się jakieś podnoszące na duchu info :)
-
Pollka -a jak tam kontakty z PiPi,zaprzyjaźniłyście się troszkę bo moze w przyszłym domku mogłaby być też jakaś sunia?
-
coż z naturą nie wygramy a przecież chodzi nam o dobre fotki do ogłoszeń więc spokojnie czekamy :)
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
o matko kochana!Tayka nie mogłam cię znaleść- super że do każdego domku może pójść:) -
a jest biała czy jeszcze są pozostałości zażółcenia? jak kiedyś wyślesz kontenerek to napisz ,przypilnuje przesylkę czy doszła po kilku dniach od wysłania...na spokojnie :)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
oj,Hunterku -kto by pomyślał że tak się potoczą twoje losy już poza schronem...a nie mogło być pięknie w nowym domku ,w zdrowiu i szczęściu...,eh, -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Tosiulka-miłych snów o domku :) -
oby pogoda nie popsuła nam szyków :( funia ma rację jak będzie ponuro i zimno to psy będą niefotogeniczne z załzawionymi oczkami ...
-
jestem realistką na temat domku...:)ale nie chcialabym takiej powtórki za marzec :(
-
no pewnie że za Asiaczkiem ...wiemy,wiemy ...dać babie palec(fotka z kotem) to będzie chciała rękę..(fotka ze smyczą)...poczekamy przecież :)
-
Szarotko-wątek był rozsylany w grudniu....:( na początku ,jutro sesja fotogarficzna w hoteliku ...powinny być fajne fotki-poproszę kogoś o wydarzenie na FB ,wykupię full ogłoszeń ...co jeszcze?allgero jest od lady...najwyżej dorobimy jeszcze jedno mocno wyróżnione...
-
najnowsze info co do konta Patki: za luty hotelik będzie:280zł -50zł. już idzie -100zł Tośka wplaci swoją deklarację na koniec lutego i dorzuci 50zł. pozostale po Rozce :) -10zł. Lolalola wpłaci w piątek mamy 210zł. brak 70zł. ..ale to już tylko tyle i bedzie dobrze....
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
super info :) -
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
to ja tylko tak -wpadnę do Rozki vel....ciekawe jak teraz ma na imię :) -
Pollka- a pokazesz się nam jakie postepy zrobiłaś ze smyczką ...i jak ci teraz w niej do twarzy:) ...tzn do pyszczka:)
-
deklaracje stale są w poście rozliczeniowym. fakt -mialam w tamtym momencie 160zł stalych - resztę czyli 140zl dałoby się jakoś dozbierać fakt-kto przewidywal że sunia ma problem z krwią skoro przetrwala w schronie ok.3 lat fakt-było wolne miejsce .blisko w hoteliku ,odpadały koszty ewentualnego transportu gdzieś dalej te fakty zadecydowały o wyciągnieciu suni fakt-żle zrozumialam jedną deklarację -teraz okazala się jednorazową-odpadło "stale"50 zł. fakt-pozostale deklarcacje jeszcze nie wpłynęły ,wiem że stale 10 zl bedzie ,100zl.ma być... fakt-sunia na ogloszenia i allegro -trzeba czekać na zgłoszenia,zrobiłam wczoraj bazarek... fakt-jak trzeba będzie pożyczę na jeden miesiąc hoteliku fakt- .....poczekamy .....
-
mały bazarek dla Pati i Polly: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201514-okularki-do-kompa-od-optyka-noski-botki-na-wiosnę-dla-Polly-i-Pati-do-10.02?p=16241565#post16241565[/url] funiu -ale proszę także o profesjonalną piątkową sesję dla Patki :)
-
mały bazarek dla Polly i Pati: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201514-okularki-do-kompa-od-optyka-noski-botki-na-wiosnę-dla-Polly-i-Pati-do-10.02?p=16241565#post16241565[/url]
-
[B][I]***czarne chmury zebrały się nad Patyśką-nowy miesiąc, w kasie zero ,jeżeli nie będzie odzewu z ogłoszeń ,ktore i tak będą trudne ze względu na wyniki krwi,SUNIA BĘDZIE MUSIAŁA WROCIĆ TAM...GDZIE NASTĘPNE KILKA LAT TAK POPRZEDNIO....będzie jedną z wielu oczekujących pomocy*** [/I][/B]
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
barbara-pewnie że kolej na Białą ...a potem do kompletu na Polly :) i wszystkie łaciatki bedą w domkach :)