Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. i o to chodziło IVV -przybraniowa dietka ido domku ,oczywiście Patka na funinej ławeczce musi mieć wszystko z góry ;) a nie jak na księżniczki przystało łapać słonko na leżąco :) ta ostatnia fotka to mi się kojarzy -z tęsknym wypatrywaniem domku -PATYŚKOwY DOMKU WEŹ SIĘ W KOŃCU ODEZWIJ!
  2. witam i o zdrówko Polci pytam :)
  3. Hunterek na spacerek -tylko że jakoś mroźny tej wiosny ;)
  4. taa i do tego egzotyczna-bo czarna jak heban :)
  5. o a tu Pesteczka z moją Patką-a w glębi to pewnie dooopka Tayuśki-fajna ta ławeczka funi :)
  6. super wieści-Polcia zaczyna powolutku zdawać egzamin z twojej nauki -super:)
  7. IVV nie wygłupiaj się !!!
  8. byłam osobą ,która tylko podnosiła wątek Huntera do gory razem z pozostałymi wątkami suń IVV gdyż IVV byla gościem na wątkach moich suń i uważałam że tak nakazuje kultura -napisałam "była" bo od momentu WIELKIEJ ZAWIERUCHY" nie uczestniczylam w wątku bo nie mogę się wypowiadać na temat kosztów i teraz po raz pierwszy zabiorę głos: żunia ma rację!!!i popieram ją w całej jej wypowiedzi-IVV należą się przeprosiny ONA NIE MUSI wykładać kasy ALE CHCE...ROWNIE DOBRZE W TAKIM MONENCIE MOŻE NAPISAĆ -SORRY ALE DALEJ NIE MOGĘ ...i co wtedy? u Pati wycofała się główna sponsorka(bardzo jej dziękuje za dotychczasowe wpłaty) bo takie niestyty jest życie nie przewidzimy pewnych sytuacji,Patka nie ma nikogo oprócz mnie...a ona może zostawić 3 psy bez kasy-TAKIE JEJ PRWAO I NIKT JEJ NIE ZMUSI...szanujmy osoby dzięki którym psy mają Szansę przez duże SZ. Zresztą nie zdziwmy się potem że po wyadoptowaniu swoich podopiecznych IVV zakończy współpracę z Zamościem.
  9. Polusia -mam nadzieję że smutki i dąski już cię trochę opuściły :)
  10. szkoda że jogolci nie ma -pamiętacie ile chumoru wprowadzala do Szansy? a tak smutno u suni choć z drugiej strony to dobrze że nic nowego się nie dzieje bo to znaczy że wszystko u niej ok i nie ma co pisać -chyba ;)
  11. Patysia-przytulam cię mocno bo dzisiaj chyba na chwilę wróciła zima a mogla by już sobie darować ...;)
  12. Liduśka -obyś nazbierała potrzebne dla ciebie fundusze i za te kilka dni już pojechała do M.-bardzo,bardzo ci tego życzę ...choć może ta moja przechodnia 50-tka i tobie da domek ,bo pierwotnie była dla Kiki-Kika w domku,potem została u Azji-Azja w domku ,teraz jest u ciebie :)Lidka w d.... chociaż ty potrzebujesz troszkę dojścia do siebie bo jesteś mizerniutka po schronie.
  13. Pesteczko-oby nigdy sytuacja z Hunterem nie miała miejsca u ciebie ,bądź zawsze taka zdrowa i obyś szybciutko teraz znalazła domek i tu akurat powtórzyła sytuację Tosi -mizianko w kropeczki dla ciebie .
  14. teraz ma inne zdanie ...ale póżniej doceni nasze starania ;) o jej komfort. a tak na poważnie najważniejsze jest jej zdrowie.
  15. [B][COLOR="#4b0082"]wypłata z konta Pati: 1.Frontline od kleszczy-30 zł.[/COLOR][/B]
  16. no to nie mówiąc głośno i nie zapeszając ...:)
  17. Polcia-ja cały czas myślę o tobie..i zaciskam kciuki
  18. [quote name='funia']Soniu zapomniałam o jeszce jednym .Odrobaczamy zbiorowo .WIec i Patkę nie ominie .Ale to ja juz zakupie .[/QUOTE] OK, Patyśka bedzie odkleszczona i odrobaczona-super :)a funiu wpisujesz to do książeczki?
  19. Polciu -matko kochana -oby wszystko było dobrze,ręce latają mi jak u derylika ,te nerwy chyba mnie dzisiaj zjedzą...
  20. jak nie macie nic przeciw to moje prosze oddać Lidce beżowej suni - na co wam tam jeszcze brakuje
  21. aha i jeszcze proszę gdzie będzie ten zabieg bo takie sa wymogi wątku ,może być na Pw
  22. ok,zaraz jak jeszcze raz soema potwierdzi wyślę ci na pW
  23. o matko kochana ale szybko ! a jaki koszt bo ona ma kolejkę na wątku sterylkowym i trzeba wypisać fakturę na dane fundacji,i jeszcze mam ci przelać na jutro gotówkę ? a soema z wątku zwróci mi.
×
×
  • Create New...