Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16973
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Na Pelagie z moich bazarkowe przelałam 73 zł.
  2. Na konto gab.wet.przelalam 73 zł.- na Pelagie. 63 zł -bazarki+ moje 10 zł zaoferowane na początku.
  3. Czwarte piętro to niezły wyczyn.Ma jeszcze sporo sił mordeczka.
  4. Trzymam kciuki.
  5. Czekam na ostatnią wpłatę z bazarrkow m.innymi na Pelagie. Będzie ok 70 zł.
  6. A to niespodzianka z Pelagia. Mam mocną nadzieję,że znajdzie się dla niej domek.
  7. Właśnie,jak się okazuje. Ale Radek nie kociarz. On ma psy-cudna Gajulka to moja dogomaniacka ulubienica.
  8. Takie bure,mocno zestresowane u mnie. Czyli Lucek. Po maleńku ,krok po kroku,coraz lepiej.
  9. A jednak się udało. Witaj pięknoto.
  10. Poczekamy, może"zaraziciel"się domyślić,odezwie.
  11. Każdy kot dla mnie jedyny w swoim rodzaju..Ale ktoś mnie zaraził burymi pięknościami. Zgadnij kto?
  12. Kiedyś mój tymczas. Jakieś 6 lat temu był.Teraz taki kawaler.
  13. Serdecznie zapraszamy.
×
×
  • Create New...