Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16973
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Mnie i syna jakoś tolerują.Obcych nie. Takie egzemplarze się trafiły.
  2. Miałam dzisiaj awarię ogrzewania w pokoju gdzie są koty.Nie było śmiesznie bo niezły zamęt....Potem jednak się posmialam. Koty pochowały się jakby ich nie było. Zrobiło się cicho i co chwila łepek z jakiegoś zakamarka na zwiady wyglądał. Poszli-mozna wyjść!
  3. IeNasz labek-od młodego kłopoty z uszami. Okazało się, że alergia na m.innymi na kurczaka.
  4. Jeszcze nie wierzy.Niedawno schron z betonem,teraz kanapa.... To Ty dałaś mu taka odmianę losu
  5. Czyli nie jest źle.U mnie jak po tomografii powyskakiwakiwalo coś tam z lekka to mi lekarz powiedział- no PESEL.... Tak trzymać-cieszyc się.
  6. Czekanie jest najgorsze.Kciukuje.
  7. To co kupiłam w styczniu + żwirek na koniec tamtego roku.Potem rozlicze bo rachunku dalej nie mam.
  8. Uszy w górę!!!! Będzie dobrze!
  9. Blisku sercu Tomaszów-jak ja mówię,rzut beretem.Tak samo bliski sercu los Dianki. Nawet mi się udało Dropsa nazwać.Odezwalam się bo że zdjęciami jest różnie. Na moim wątku w z rok temu miałam ciągle porównania, że ten robi cud zdjęcia,że kotki jak laleczki itd. U mnie kotki nie chciały pozować, zdjęcia takie sobie a kotki poszły do adopcji. Przepraszam za zmylenie.
  10. Nie każdy ma sprzet wypasiony. Jak adopcje rok temu szły jak burza to nikomu moje niezbyt dobre zdjęcia nie przeszkadzaly.
  11. Tak Kamili,gdyby nie to,że trafił się super domek,Bolo już pewnie by nie żył. Ale ma super opiekunkę.W porę zareagowała.
  12. Nic nie piszę bo praktycznie nie ma co. Z ogłoszeń jak jest sporadyczny odzew to tak załamującym durny,że chce się kląć. Pobrań sporo i nic. Mało tego kociarnia(IVa i Maszka)rozbiegają,rozbrykana.Zdjecie zdobić to cud by był. Nie mam aparatu-telefonem robię. Na pociechę mam fotkę od Bolo.
×
×
  • Create New...