Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16973
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Dobrze,że kotów nie trzeba wyprowadzać na spacer. Dzisiaj tak ślisko,że wyprowadzone psy pozaliczaly upadki.
  2. Kocur to kocur,on tu rządzi i koniec. Może wkurzony bo panienki nieużyteczne?
  3. Burasek-Lucek w budce od pani finansującej jego utrzymanie. Niestety w kenelu, znaczył wszędzie gdzie się dało.
  4. No już nie wspomnę o tym,że kocurek przed kastracją zaczął znaczyć teren i było nieciekawie bo Ivka i Maszka poprawiały. Całe szczęście, że mam je w oddzielonej części mieszkania.
  5. Rogal Canin Gastro Intensinal. Tylko nie wiem czy dla takich małych też. Mój tymczas żywiony tą karmą miał 5-6 miesięcy.
  6. Ivcia-zero odzewu z ogłoszeń. Maszka nie da sobie zrobić zdjęć.Dzikusek. Bury kocurek po kastracji.Odwiedzla go dziś pani, która zainteresowała się jego losem i sponsoruje jego utrzymanie. Mama szóstki od której jest jeszcze Iva nie chcąca mieszkać w domu-zabezpiczna. Ma budkę w pomieszczeniu gospodarczym,do którego może wejść.
  7. Maluchy dzisiaj dostaną 3 dawkę surowicy. W najlepszej kondycji burasek,nawet zjadł. Ula-Feta dalej nie może wejść na dogo.
  8. Oby nie przeszło na tą część dogo co nie mieli problemów.
  9. Szaleje.Na mnie jeszcze nie padło.Az się boję.Dopiero co byłam bez zasięgu jakiejkolwiek sieci.
  10. Sytuacja jest tragiczna.Przed chwila Ula napisała, że wczorajszy,najsłabszy odszedł...... Pozostała piątka walczy....
  11. Przeżyłam coś takiego.Ciezko patrzeć na psinę gdy wiadomo,że odejdzie.I to ciągle pytanie-czy nie cierpi. Tak samo jak Ty wierzę w wielkie doświadczenie Kasi.
×
×
  • Create New...