Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16978
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Już poprawiam,miał być brzusio,ech slownik-trzeba zwracać uwagę co wyskakuje. Buziaki dla Ciebie.
  2. Bolo pazdrawia że swojego domku cudnego.
  3. Dziękuję Tysiu. Ivcia zrobiła się super koteczka.
  4. Burasek jest wyploszek.Siedzi daleko ale przy ruchu ucieka.Na kotki też burczy i syczy.Tylko,że Agnieszka mówiła,że na badaniach było ok pomimo ,ze wszystkich groźnie obsyczal.Do jedzenia bliżej nie chce podejść.Trzeba mu michę daleko postawić.Z kuwety korzysta.
  5. Kot jak atakuje to górę,przynajmniej tak miałam i o takich zachowaniach słyszałam.Zdezynfekuj to dobrze,obserwuj. Najlepiej idź z tym do lekarza.
  6. Moja kociarnia bez zmian. Ivci pod innym imieniem i z innymi fotkami zrobiłam ogłoszenie na Rzeszów. Masza do michy biegnie ale pogłaskać nie daje się.
  7. Mam nadzieję,że coś będzie z tych dwóch bazarkow.Tam kasiorka bardzo potrzebna.
  8. Zapraszam serdecznie.
  9. Koty potrafią się gubić jak wychodzące.
  10. Nic nie piszę bo też nic ciekawego się nie dzieje. Kotki, jedzą,zapełniają kuwety-zdrowe. Produkuję bombki na bazarek na ich utrzymanie,np takie
  11. Dopuszczają do rozmnażania a potem skazują na śmieć albo na poniewierkę.
  12. Najważniejsze, że ruszyło w dół.
  13. Wcale się nie interesuje,Maszka też nic.
×
×
  • Create New...