Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16973
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Mamy piękną zimę. Śnieg,fest mróz i problem.... Smaruję łapki olejem, wazeliną-nic nie pomaga.
  2. Świąteczna Gajulka jest przecudna.
  3. Życzymy spokojnych,radosnych Świąt.
  4. To ja na dobry początek dyszke mogę.
  5. To pisz o Pelagi. Coś po świętach zrobię. Tzn.bazarek.
  6. Mam zniżkę na OLX. Zrobiłam Ivci ogłoszenie na Kraśnik i Zamość. Nie umiem wstawić linka.
  7. Jest straszny pieszczoch.
  8. To jak się okazuje Kamilą dobrze skojarzyłam.Cos w tym jest...
  9. Z tej okazji przelewamy na konto lecznicy 50 zł. (na dług).
  10. Mija dwa lata jak zabrałam z lecznicy Maćka.
  11. Myślę jak Tyska. Spróbować warto.
  12. U mnie taka sytuacja była przez wiele lat.Na szczęście 2 miesiące temu przybył drugi gabinet.
×
×
  • Create New...