Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16975
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. One tak mają
  2. Na Pelagie do lecznicy przelałam 50 zł (dwa bazarki)
  3. Na Pelagie przelałam na konto lecznicy 50 zł (z dwóch bazarkow)
  4. Mój Buli też cichcem włazi.Ogona nie ma,tylko taki krótki "pypek" Pies z adopcji-nie wiadomo czy obcięty,czy taki ma być.
  5. I dowiedzialam się przy okazji,że zobaczę Bolą.Pani bardzo podobało się na Roztoczu.Zarezewowala już kwaterę i w kwietniu mają przyjechać!!!!
  6. Ma pancia od Bola talent i cierpliwość.
  7. Też tak podchodzę do spacerów z psami.Zdrowsze i odporniejsze jesteśmy. Niezaleznie od pogody nasze psiaki muszą iść.....
  8. To jesze jedno.Super domek mu się trafił i pancia ciągle coś podsyla
  9. Ale ma ciężkie zadanie
  10. To za Ciebie trzeba trzymać kciuki-wytrwaj!
  11. I jak Ty dajesz radę oprzeciec się takiemu spojrzeniu?
×
×
  • Create New...