-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
Maciej ja jednak uważam, ze lepiej jest stworzyć jedną większą grupę niż 2 mniejsze. Zawsze łatwiej przyciągnąć wzrok jak stoi grupka osób z plakatami niż jak chodzą dwie. Przynajmniej dla mnie, większa grupa była by bardzoej wiarygodna niż dwie osoby. W przyszły weekend ze mną przyjdą napewno 2 osoby, a moze jeszcze trzecią zaciągnę :) Teraz na stówe musze się umówić z Magdą z Empatii (tym razem już dopnę wszystko na ostatni guzik.) Jedynie o co bym chciała prosić??? Bardzo by mi zależało, żeby spotkanie odbyło się o 13 a nie o 12 :razz:
-
caty, o jaki wiersz chodzi???? Bo jakoś nie mogę znaleść :(
-
[quote name='Agata Balu'] Po zakończeniu petycji uzyskuje ona od administracji serwera [url]www.petycje.pl[/url] certyfikat autentyczności, który można notarialnie poświadczyć. W tej chwili nasza petycja jest na "gorącej liście" na PIERWSZYM miejscu. To znaczy, że jest najczęściej odwiedzane miejsce na tym serwerze. Szkoda by akcję kończyć skoro tak dobrze idzie :-)[/QUOTE] Agatko, ale powiedz mi po co w sumie my zbieramy w necie te podpisy skoro fizycznie one właściwie nie maja żadnego znaczenia (prawnego)
-
[B]CHCĘ SERDECZNIE PODDZIĘKOWAĆ MEDAROWI za pomoc w "zdobyciu" ulotek MEDAR jesteś WIELKI[/B]
-
[quote name='Moskva'] Też jestem chora(podobnie jak druga koordynatorka - Ulv, która ma grype), mam sesje w toku, musze szukać mieszkania, bo jak tak dalej pójdzie to przyjdzie mi dojeżdzać 50 km na uczelnie, ale nie mam pretensji do ludzi wokoło, ze moja sytuacja jest kiepska. Bo kogo to interesuje?[/QUOTE] ja nie mam grypy, ja mam zapalenie oskrzeli...a oprócz tego mam dziecko alergik-astmatyk i jesli mnie bardziej rozłoży to zaraże i jego, a na to sobie nie mogę pozwolić :/ Jesli teraz tego nie zaleczę (jak zwykle) to za dwa tygodnie znowu będe musiała iść na chorobowe, a i tak po tej chorobie pensji wezmę koło stówki mniej :/ [quote name='Moskva']A mimo to cos robimy...[/QUOTE] ja tez coś robie, ale ciągle tylko słyszę ze nic nie robie :/ [QUOTE]A tak btw bardzo nie podobalo mi sie stwierdzenie w jednej z wypowiedzi: staram sie a tutaj takie podziekowania Nie wiem czy dobrze zrozumialam... ale cos mi tutaj nie gra... [/QUOTE] rany boskie tak się mówi tylko ludzieeee przestańcie się czepiac o każde słowo. A już zarzucenie mi, ze robie to dla podziękowań to podłość, nic nie napisze juz bo naprawde szkoda gadać ....potem znowu ktos , cos mi zarzuci :/
-
Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...
Asior replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
transporter to ja mam ale taki koci to chyba nie wejdą -
no ja niestety nadal nie nadaje się do "uzytku" :/
-
[quote name='medar']Najłatwiej się poskarżyć, dlaczego nie napiszesz ile już dostaliscie plakatów i ulotek? Dlaczego zapominacie o pierwszej dostarczonej parti , czyli [B]200 plakatów i 1000 ulotek[/B]. Dzisiaj otrzymaliście [B]270 plakatów[/B] z Olsztyna - czy miejsce skąd wysłana paczka jest aż tak istotne? Oprócz tego do Krakowa poszło [B]1000 plakatów i 3000 ulotek[/B]do MK GROUP do Akademickiego Centrum Naukowego.[/QUOTE] Jurku dlatego nie powiem bo pisałam o tym kilka stron wczesniej (o ilości jaka przyszła w pierwszej partiii)Uważałam ze nie ma sensu się powtarzać. Powiedz mi tylko co ma jakaś tam grupa MK do naszego koordynatora??? czy to nie przez niego powinny iść wszelkie plAkaty?? czy to nie On powinien je rozdzielać???? [quote name='medar'] Koordynator ma działać, a nie tylko narzekać. [/QUOTE]Bóg mi swiadkiem, działam jak mogę, ale z zapaleniem oskrzeli za dużo nie podziałam :shake: [quote name='medar']Nikt nie mówi skąd na to brać pieniądze. [B][SIZE=3]Jak wynika z rozliczenia mamy tyły i to duże. Debet wynosi 2442,73 zł.[/SIZE] [/B][/QUOTE] Jurku ja nie mam pretensji do Was tylko do Emir, bo wysłała komuś plakaty nie powiadamiając o tym koordynatora, to jak ma on działać :roll: [quote name='medar']Bartek z Leżajska dostał 20 plakatów i z 200 ulotek, Olsztyn nie dostał nic, a jeszcze sam rozdaje innym np. Wam. Poznań sam sobie drukuje i też dzieli się z innymi. Jasne że najlepiej wszystko dostać na tacy lub krzyczeć że się nie uda. Każdy powód jest wówczzas dobry.[/QUOTE] ja też robiłam co mogłam wydrukowałam ponad sto razy liste na podpisy po czym się okazało, zę jest zła:roll: Nie stac mnie na to, zeby isć do drukarni czy ksera i zapłacić za nawet kilkanaście sztuk dodatkowych :-( Nie żadam wszystkiego na tacy, tylko chciałam zeby ktoś zaczął się z nami liczyć a nie traktowac po mcoszemu. Jak mamy działać skoro jest nas (chętnych do zbierania podpisów) ok. 7-9 osób. Z takim "sztabem" napewno powojujemy :/ Niczyja wina, że dzieciaki pouciekały a inni nie maja ochoty się zaangażować w akcje... Zupełnie nie rozumiem tego ataku na mnie :shake: Czy czlowiek nie ma prawa się zezłoscić z bezsilności :shake: ehhhh szkoda słów i tak będzie że nic nie robie......
-
[quote name='emir'][B][U][SIZE=4]Wyhamuj trochę,[/SIZE][/U][/B] proszę, bez przekleństw - to nie budka z piwem; dostaliście materiały już w pierwszej przesyłce i to nie mało; potem dosyłaliśmy tym; którzy zglosili się później do współpracy, lub dostali minimalne ilości ( bo więcej nie mieliśmy) w zasadzie w każdym miejscu dostawa była mniejsza niz zgłaszane potrzeby; ale inni wyzwalali swoją inwencję i świetnie sobie radzą! ( przejrzyj posty) Nie jesteś dzieckiem i chyba musisz mieć świadomośc, że za wszystkim stoją koszty i to nie małe, które trzeba pokryć; teraz też dostaliście ponad 200 plakatów; wiecej przesyłek nie będzei; nie ma pieniędzy na nowe dodruki i nie ma pieniędzy na ich wysyłki;[/QUOTE] PO PIERWSZE nie przeklinam bo zdanie "o dupe rozbić" nie uważam za przekleństwo a Ty widzę szukasz zeby się do czegoś przyczepić. Rozumiem osobę która napisała ze zniechęcasz tylko ludzi do działania . po drugie plakatów wysłano nam na początku 200 ale z tego ponad 50 daliśmy do Sącza , a chodziło mi o to, ze inne mniejsze miasta dostały o wiele wicej niż my. Nie mam pieniędzy,żeby zasponsorowac plakaty ja sama ledwo co wydalam finansowo więc dodruk na własny rachunek odpadał...... [QUOTE] Koordynator to ktoś, kto chce działać umie zgromadzić wokół siebie ludzi do wspólnej pracy i ma własne pomysły jak to zrobić! Jesli nie hchcesz, nie możesz, nie potrafisz sorry - to nie przedszkole i nikt Cię za rączkę prowadził nie będzie! Zmuszać Cię też nie mamy zamiaru do niczego. Zabierasz innym czas, który mogliby spożytkować na konkretną pracę a nie odpowiadanie na Twoje mało eleganckie posty. Na tym kończę temet "materiały dla Krakowa" EMIR[[/QUOTE] noo błagam takim zachowaniem to Ty napewno ludzi do siebie nie przyciągniesz :angryy: [B]Niewiem czy wiesz, ale jestem od niedzieli chora , mam zapalenie oskrzeli i nie jestem w stanie biegac po drukarniach i prosić o pomoc, Robiłam co mogłam , pół nocy siedziałam i wysyłałam maile do drukarni, a tu takie podziękowanie :shake: [/B] Nie ma co wszystkiego "zwalać " na koordynatorów samemu tez trzeba coś pomóc, a TY wysłałaś plakaty zamiast do koordynatora to do jakiejś firmy która notabene chyba ani jednego nie rozwiesiła :mad: I bardzo prosze nie atakowac mnie bo robię co mogę a zamiast słów otuchy TY mnie tu atatkujesz. Miałam prawo się zdenerwować, po tym jak usłysząłam,że olałaś koordynatora i plakaty wysłałaś komuś innemu...TO PO CO WOGÓLE TEN koordynator był wyznaczony , co:angryy:?????
-
PYTANIE!!!!!! Dlaczego inni dostają ulotki, a nam się mówi, zę już dawno się skończyły!!!!!! Naprawde nie dziwię się ze w Krakowie nawet młodzi rezygnują bo po co sie angażować w akcje skoro nas olali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Plakaty owszem przyszły dziś(i to dzięki kilku osobą które się nAd nami zlitowały) a co z ulotkami, które wg mnie są najważniejsze????? Ja wiem , powiecie trochę inicjatywy, kserujcie, ale gdyby czarno-białe ulotki były takie super to od razu drukowały by drukarnie takie a nie kolorowe :[ A my dostaliśmy jakiś ochłap na początku, i mieli nas z głowy. Tylko jak kuźwa zbierać podpisy nie mając plakatów i ulotek, Kuźwa ludzie zastanówcie się. Czarno białe ulotki są za przeproszeniem o dupe rozbić:angryy: A ja co rusz teraz obserwuje, ze ktoś dostał nową dostawę plakatów czy ulotek :angryy: To jak to jest??? dla innych sa a dla nas nie?????? Nie zdziwcie się jak w Krakowie nie będzie ani jednej osoby chętnej do zbierania podpisów bo z takimi materiałami to my za wiele nie zdziałamy !!!!!!!!!! (mnie chodzi o to, [B]ze nam obiecano 500 plakatów i 1000 ulotek a nie dostaliśmy NIC[/B] -oprócz tych co "zafundowali" nam dogomaniacy z Olsztyna)
-
ja taki mały offtop w słusznej sprawie , ale sprawa pilna APEL DO KRAKOWIAN: wklejam tutaj rozmowe z pixie streszcona cała sprawa będzie zebyście nie musieli przedzierac się przez cały wątek: [B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:15)[/B] znasz watek uciechowa? to jest schornisko kolo granicy czeskiej, nie ma tam nic [B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:15)[/B] to cieletnik z gnojem zaschlym, ktory 'zebami' szorowali...i psow 20 - to byla hyclowka,hycel zabral forse za psy i zostawil psy i poszedl w polske [B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:17)[/B] justyna z pracownikiem tej hyclowki, a przedtem racownikiem schorniska w dzierzoniowie robertem, ktory odszedl z dzierzoniowa po tym jak usypiano tam psy,,...na znak protestu. wlasnie zaczal tworzyc osrodek adopcyjny dla psow niechcianych,.chcac skorzystac z tego ze ten gosc uciekl ..z forsa to prawda...al zostawil samochod.. a w dzierzoniowie uspiono 2 tys psow! I w lipcu napisala justyna watek ze jest takie wlasnie powstajace schronisko i ze nic nie maja - pradu tez nie i jeden kranik na wysokosci 30 cm, i hangar- cieletnik z gnojem zaschlym i 20 psow i zadnych pieniedzy [B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:20)[/B] zadnych..coskolwiek kapnal TOZ. Justyna jest bezrbotna Wczoraj hycel sie zjawil i zabral samochod ktory razem z robertem kupil do spolki, ale...robert dobra dusza na dowodzie rejstracyjnym nie figurowal! I teraz jest tak ze nie dosc ze sie borykaja z administracyjnymi klodami ktore im rzuca gmina, mieli miec podpisano umowe, ale oni sa bardzo blisko tego slynnego dzierzoniowa, ktore ma juz swoje uklady i ukladziki z panem merem czy soltysem czy wojtem czyjamku tam No i 13 wrzesnia jak poszli do gminy po odbior papierow, juz bedac pewni ze od 15 wrzesnia zaczna istniec..to sie okazalo ze jeszcze tylko 25 punktow maja do wypelnienia [B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:23)[/B] i do konca roku nie maja ani grosza, a od wczoraj nawet samochodu [B]Pixie z DOGO(21-09-2006 23:23)[/B] i ja ich pilotuje od pierwszego postu, Robert nie bardzo wierzyl ze ktos im pomoze [B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:23)[/B] przeczytaj..im jest potrzeba wszystkiego bardzo pomaga slask [B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:24)[/B] nie dolny slask - slask [B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:24)[/B] na dolnym dwie osoby'a na slasku..ewkabz organizuje ciezarowe... w przyszlym tygodniu ugadala transportowcow zeby jak troche na pusto by zabierali tam rzeczy' wiec jest potrzebne wszystko nie zdazylam..a byly z warszawy dlka nich 3 rzuty roznych rzeczy co kto mial, ale nie zdazylam np zalatwic dla nich, ze stolowki wojskowej czy jakiejs innej, czy baru mlecznego, duzych garow do gotowania [B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:25)[/B] oni maja gaz z butli, a niemaja duzyc garnkow - potrzebne wszytko zerknij jest tam lista to sie za glowe zlapiesz [B]Pixie z DOGO (21-09-2006 23:27)[/B] potrzebne sa im np wtyczki, kontaktym bo teraz jakis emeryt elektryk znajomy roberta zaklada im prad, wiec wszystko co elektryczne, z odzysku Moge ci podac telefon tej osoby ktora sie wlasnie zwrocila do mnie, bo ja napisalam w watku transportowym ze jesli kotokolwiek jedze do katowic z krakowa by dal znac by kazde miejsce w bagazniku bylo wykorzystane. NO to tyle, teraz wkleje Wam liste potrzeb :( [B] Pixie z DOGO (0:20)[/B] [B]moze jeszzce ze dwie plastikowe konewki do wody by sie przydaly , *duze gary do gotowania jedzenia bo mamy tylko jeden *z lekow dobrze by bylo witamina k, * cos na alergie *srodki opatrunkowe , *przeciwpchelne mamy na powtorzenie odpchlenia tylko ( za 10 dni) ,na nowe psiak juz ne starczy, *antybiotyk w proszku, *szampony dla psow , najlepiej b. lagodne dla alergikow , c *cos do dezynfekcji boksow ( wiesz moze ja skonsultuje z Robertem co z lekow jeszzce , puszcze do wiosny smsa a Ona by Ci przekazala? bo po prostu nie wiem ), *szczotki do rozczesywania siersci mamy jedna wiec potrzebna , jeszcze moze *Kuweta dla kota Grabie lopata taczak , to mamy , bramki do boksow obiecane na 100 proc, robione byly pomiary , budynki 2 ( przystosowujemy jeden) po bylym chyba pegeerze , na podlodze z betonu do dzis zdrapujemy gnoj , * szczotki do szorowania podlog solidne ne kiju potrzebne *przyda sie wszystko z materialow biurowych typu dlugopisy itp , *jakies dobre nozyczki / mysle ze niejedne.../ale to do wycinania psich koltunow czajnik elektr mamy Osrodek zaczynal jako firma odlowu zwierzat , zgloszenia od miasta i tak jest finansowane , mamy patronat dzierzoniowskego Tozu Ktorego sze pomaga nam jak moze ( obslugujemy powiat klodzki na umowie ale nie odmawamy pomocy nkomu , staramy se kierowac psy we wlasciwe miejsca gdy chodzi o inny teren , Jesli chodzi o materialy budowlane to potrzebne doslownie wszystko *pustaki, *zaprawy, wylewki na podlogi , *drewno na podesty , / uwaga pixie: hipermaket w okolicy jakis lub ktos, kto ma palety, na to plyta czy wkladzina i jest prowizoryczna podloga/ *siatka *rowniez narzedzia budowlane , *gwozdzie, *i wszystko by zrobic pomieszczenie socjalne glownie toaleta , kran czy prysznic , kafelki moga byc z odzysku ii rece do pracy najlepiej jakas zlota raczka [/B] to link do listy ; [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2108570#post2108570[/url] [B]KRAKOWIANIE!!!!! POMÓŻCIE!!!! SPRAWA PILNA, JUŻ JUTRO TA DZIEWCZYNA JEDZIE WIĘC NA JUTRO POTRZEBA BY BYŁO COŚ UZBIERAĆ. kURDE POMÓŻCIE :([/B] niech kazdyy poszuka u siebie w domu czy nie ma czegokolwiek, nawet jak tego nie ma na liście to niech da jeśli wie, ze moze się przydać :(
-
[quote name='medar']Mylisz sie, nie ma Was i nas , działamy wspólnie, więc dzielimy sie tym co mamy. Powodzenia Jurek[/QUOTE] Jurku jesteście naprawde wspaniali :placz: skoro jest tylu dobrych ludzi tu na forum, to dlaczego wokoło jest tyle zła :-( ????
-
SERDECZNE DZIĘKI DLA "ludziów" którzy załatwili nam plakaty.... Naprawde jestem pod wrażeniem, bo wcale nie musieliście a zrobiliscie to dla nas Wielkie dzieki :)
-
Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...
Asior replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
ja juz proponowałam że szczepionkę Nobivac Puppy załatwic mogę po 20 zł ..... -
GreenEvil dokładnie!!!! Nie ma co się denerwować bo tym kretynom własnie o to chodzi :/ Jak go olejemy to oniesie większy skutek. Napewno się gość wkurzy, że nikt nie skomentuje jego debilnych tekstów:/
-
eeeehehhheehhehh tia, podejżewam, że wtedy akcja odniosła by odwrotny skutek :P LUDZIE uciekali by w popłochu <lol>
-
Tylko pamiętajcie, że NAJLEPIEJ gdyby ludzie podpisywali na papierowej petycji bo ta w necie jest tak naprawde niewiele warta :(
-
dostałam zwolnienie do wtorku :placz:
-
[quote name='emir']skontaktuj się ze mna na priva ; dowiozę ci materiały EMIR[/QUOTE] Emir mam pytanie, dlaczego inni dostaja plakaty i ulotki a Kraków nie :placz: My od poczatku akcji dostaliśmy 150 tylko plakatów (bo 50 poszło do Sącza). Czy wogóle jest szansa na to, ze dostaniemy coś jeszcze:razz:
-
no tak a ja przykuta do łóżka nawet pomóc nie mogę :stop: :wallbash: mnie nie odpowiedzieli na żaden z 50 maili :placz:
-
prymitywy, normalnie szkoda gadać:mad: Najlepiej niereagować na takich kretynów. Zresztą poziom inteligencji pozostawia wiele do życzenia :shake:
-
ja nie mogę , mam tylko możliwość z komórki :( (nie bardzo mnie stac na dzwonienie z niej ) no bo kurde musiałam się cholera teraz rozchorować :angryy: jakbym nie miała kiedy :shake:
-
żadnej odpowiedzi od drukarni do których wysłalam :(
-
do tego czarno-biała ulotka jest niestety małoczytelna :( ELU nie dostałam na razie żadnej odpowiedzi od drukarni :( buuuuuu czarno to widzę :(
-
będziesz dziękować jak ktos się odezwie na razie nie ma co :( dobra idę już bo naprawde załatwie się do reszty Buziaki i dobrej nocki :)