Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. uuu to jak psiorki ida to freciochów nie biore ;) (nie będziemy ryzykować :P )
  2. juuupiiii Uluś zostawiasz ją??????
  3. dlaczego ta bida musi tyle cierpieć :( Czy nie dość wycierpiała się w schronie ;( ???
  4. nooo i jeszcze ta ortografia....:roll:
  5. TYLKO BŁAGAM w sobote to moze na 14, co?? bo jak widzieliśmy dopiero koło 14 zaczynaja się schodzić ludzie ......
  6. jejku strasznie się cieszę :) Nie wchodziłam kilka dni na ten temat i bałam się, zeby nie przeczytać złych wiadomości ...ale to cudownie, że wszystko w porządku :) UULA jesteś wielka !!!!!
  7. znowu jakieś oszołomki :/ nie warto się nimi przejmować, im własnie chodzi o rozgłos i o to by nas wyprowadzić z równowagi, nie warto :[
  8. too już było dawno - ze 2 tyg temu pokazywane
  9. nooo swoja drogą ciekawa jestem strasznie ile już jest w sumie zebranych podpisów na Polskę....ale to chyba na razie nie mozliwe do ustalenia, dopóki wszyscy nie wyślą swoich list
  10. wiem wiem, źle się może wyraziłam :( nie chodziło mi o oszukiwanie ludzi, ale naszym GŁÓWNYM celem jest zaostrzenie kar dla ludzi maltretuyjących zwierzaki, i pod tym się ludzie chcą podpisywać, (dlaczego na ulotce nie ma słowa o sterylizacji..????.)
  11. :( oststnio coraz więcej tego typu spraw w Krakowie :(
  12. [quote name='HAniaa'] Tylko że na plakatach i ulotkach jest tekst: Stop Okrucieństwu. A petycja porusza tez inne aspekty. [B]Niektórym ludzia one mogą się nie podobać. Ludzie myślą, ze ida podpisac petycję, żeby zaostrzyc kary dla morderców zwierząt, a tak naprawde podpisuja sie tez pod innymi postulatami...[/B][/QUOTE] Noo niestety najczęściej jest właśnie tak, ze jak widzą że to dotyczy też starylizacji zwierząt to rezygnują z podpisu....Daltego uważam, ze nie powinno się wogóle pokazywać tej petycji do prezydenta, tylko wystarczy same ulotki dawać, na nich jest (w skróconej wersji o co walczymy i to powinno wystarczyć)
  13. Ania a jak by tych sklepikarzy poinformować, ze jest poinformowana telewizja i byli już (wieczorkiem jak ich nie było) porobić zdjęcia i sprawa jest nagłaśniana a telewizja cały czas szuka dla nich domków (lub coś w tym stylu :roll: )
  14. Nooo nareszcie Kraków coś ruszył....... teraz myśle że już będzie tylko lepiej :)
  15. nooo to dobrze że się coś dzieje w sprawie ....
  16. oo cholera:/ mnie się zrobił banerek :( no nic wysle ci to na gadu;) bO tu będzie zawsze to widać jako banerek ;) Gandzia masz już na gadu ten kod który masz wkleić :)
  17. [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30665][img]http://img207.imageshack.us/img207/7522/olwl7.jpg[/img][/url] to sobie wklej w podpis i będziesz miała z odsyłaczem ;)
  18. jezuu Ula ja zadzwonie do weta mojego, on ma niekonwencjonalne metody, inne niż wszyscy weci, mozę on poradzi:(
  19. a swoja drogą, jeśli to bzdura, to dziewczyna /chłopak ma przyszłość pisarską przed sobą :cool3: :lol:
  20. Zofia, ja niestety się wylączyła z prac na ten temat (powód mozę zachowam dla siebie) . Ja robię tu na forum inna "robotę" więc nie mam czasu się tym wszystkim zajmowac :( mYślałam ze jesteście w kontakcie
  21. Ania jesteś wielka ...aż łzy się cisną do oczu, że są tacy ludzie jeszcze :(
  22. [quote name='Magik']No właśnie, teraz nie mają czasu współpracować, a potem będą krytykować gotowy projekt:angryy: Zapraszałam tę panią na forum do współpracy.... Skoro ma zastrzeżenia to może dałaby propozycję do przyjęcia zarówno dla psiarzy jak i kociarzy... Najłatwiej jednak jest krytykować Ola[/QUOTE] na fretkoforum trwają dyskusje (niewiem czy to było o nas, ale jesli tak to nierozumiem po co ta złośliwość:roll: )
  23. noo wezmę wiezmę , będę akurat miała maleństwo nowe to ją wezmę, :)
  24. [quote name='Anashar'] ps. Ty możesz dojśćna 13, jakoś sie znajdziemy, a płakać nie bedziemy :evil_lol:[/QUOTE] pfffffffffffffffffffffffff
  25. [quote name='Agata Balu']Fizycznie i podpisy na papierze pod petycją nie mają znaczenia. Po wysłaniu petycji otrzymuje się obowiązkowo odpowiedź od adresata ale nie ma on żadnego obowiązku zastosować sie do postulatów w nim zawartych. Może naprzykład odpowiedzieć: "wasze postulaty sa słuszne i zajmiemy się tym w najbliższym czasie" ..... i nic nie zrobić. Natomiast autorzy petycji mogą mogą na adresata naciskać przypominając mu co jakiś czas, że coś obiecał. Petycje elektroniczna ma o tyle mniejszą wagę, że nie jest w pełni sprawdzalna (głównie idzie o wiek petentów), ale ilość podpisów pod nią znacznie podnosi rangę petycji papierowej - jeżeli wręczone są obie naraz. Wytłumaczyłam :-) ?[/QUOTE] TAK dziękuję :) [quote name='czarok'][B]Ze względu na to, że akcja nam się pięknie rozwinęła i mamy poparcie sporej części społeczeństwa, przedłużamy zbieranie podpisów pod petycją do 31 października :lol: . Zastrzegamy sobie możliwość skrócenia akcji jeśli takie będą głosy koordynatorów.[/B][/QUOTE] nooo to świetnie Czarok, bo własnie na uczelniach najwięcej podpisów można zebrać :)
×
×
  • Create New...