-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
uuu to jak psiorki ida to freciochów nie biore ;) (nie będziemy ryzykować :P )
-
Schorowana DOBCIA juz zdrowa!! :) u UUUliii do końca swoich dni:))))
Asior replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
juuupiiii Uluś zostawiasz ją?????? -
Schorowana DOBCIA juz zdrowa!! :) u UUUliii do końca swoich dni:))))
Asior replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
dlaczego ta bida musi tyle cierpieć :( Czy nie dość wycierpiała się w schronie ;( ??? -
nooo i jeszcze ta ortografia....:roll:
-
TYLKO BŁAGAM w sobote to moze na 14, co?? bo jak widzieliśmy dopiero koło 14 zaczynaja się schodzić ludzie ......
-
Schorowana DOBCIA juz zdrowa!! :) u UUUliii do końca swoich dni:))))
Asior replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
jejku strasznie się cieszę :) Nie wchodziłam kilka dni na ten temat i bałam się, zeby nie przeczytać złych wiadomości ...ale to cudownie, że wszystko w porządku :) UULA jesteś wielka !!!!! -
znowu jakieś oszołomki :/ nie warto się nimi przejmować, im własnie chodzi o rozgłos i o to by nas wyprowadzić z równowagi, nie warto :[
-
too już było dawno - ze 2 tyg temu pokazywane
-
nooo swoja drogą ciekawa jestem strasznie ile już jest w sumie zebranych podpisów na Polskę....ale to chyba na razie nie mozliwe do ustalenia, dopóki wszyscy nie wyślą swoich list
-
wiem wiem, źle się może wyraziłam :( nie chodziło mi o oszukiwanie ludzi, ale naszym GŁÓWNYM celem jest zaostrzenie kar dla ludzi maltretuyjących zwierzaki, i pod tym się ludzie chcą podpisywać, (dlaczego na ulotce nie ma słowa o sterylizacji..????.)
-
:( oststnio coraz więcej tego typu spraw w Krakowie :(
-
[quote name='HAniaa'] Tylko że na plakatach i ulotkach jest tekst: Stop Okrucieństwu. A petycja porusza tez inne aspekty. [B]Niektórym ludzia one mogą się nie podobać. Ludzie myślą, ze ida podpisac petycję, żeby zaostrzyc kary dla morderców zwierząt, a tak naprawde podpisuja sie tez pod innymi postulatami...[/B][/QUOTE] Noo niestety najczęściej jest właśnie tak, ze jak widzą że to dotyczy też starylizacji zwierząt to rezygnują z podpisu....Daltego uważam, ze nie powinno się wogóle pokazywać tej petycji do prezydenta, tylko wystarczy same ulotki dawać, na nich jest (w skróconej wersji o co walczymy i to powinno wystarczyć)
-
Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...
Asior replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Ania a jak by tych sklepikarzy poinformować, ze jest poinformowana telewizja i byli już (wieczorkiem jak ich nie było) porobić zdjęcia i sprawa jest nagłaśniana a telewizja cały czas szuka dla nich domków (lub coś w tym stylu :roll: ) -
Nooo nareszcie Kraków coś ruszył....... teraz myśle że już będzie tylko lepiej :)
-
nooo to dobrze że się coś dzieje w sprawie ....
-
oo cholera:/ mnie się zrobił banerek :( no nic wysle ci to na gadu;) bO tu będzie zawsze to widać jako banerek ;) Gandzia masz już na gadu ten kod który masz wkleić :)
-
[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30665][img]http://img207.imageshack.us/img207/7522/olwl7.jpg[/img][/url] to sobie wklej w podpis i będziesz miała z odsyłaczem ;)
-
Schorowana DOBCIA juz zdrowa!! :) u UUUliii do końca swoich dni:))))
Asior replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
jezuu Ula ja zadzwonie do weta mojego, on ma niekonwencjonalne metody, inne niż wszyscy weci, mozę on poradzi:( -
a swoja drogą, jeśli to bzdura, to dziewczyna /chłopak ma przyszłość pisarską przed sobą :cool3: :lol:
-
Zofia, ja niestety się wylączyła z prac na ten temat (powód mozę zachowam dla siebie) . Ja robię tu na forum inna "robotę" więc nie mam czasu się tym wszystkim zajmowac :( mYślałam ze jesteście w kontakcie
-
Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...
Asior replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Ania jesteś wielka ...aż łzy się cisną do oczu, że są tacy ludzie jeszcze :( -
[quote name='Magik']No właśnie, teraz nie mają czasu współpracować, a potem będą krytykować gotowy projekt:angryy: Zapraszałam tę panią na forum do współpracy.... Skoro ma zastrzeżenia to może dałaby propozycję do przyjęcia zarówno dla psiarzy jak i kociarzy... Najłatwiej jednak jest krytykować Ola[/QUOTE] na fretkoforum trwają dyskusje (niewiem czy to było o nas, ale jesli tak to nierozumiem po co ta złośliwość:roll: )
-
noo wezmę wiezmę , będę akurat miała maleństwo nowe to ją wezmę, :)
-
[quote name='Anashar'] ps. Ty możesz dojśćna 13, jakoś sie znajdziemy, a płakać nie bedziemy :evil_lol:[/QUOTE] pfffffffffffffffffffffffff
-
[quote name='Agata Balu']Fizycznie i podpisy na papierze pod petycją nie mają znaczenia. Po wysłaniu petycji otrzymuje się obowiązkowo odpowiedź od adresata ale nie ma on żadnego obowiązku zastosować sie do postulatów w nim zawartych. Może naprzykład odpowiedzieć: "wasze postulaty sa słuszne i zajmiemy się tym w najbliższym czasie" ..... i nic nie zrobić. Natomiast autorzy petycji mogą mogą na adresata naciskać przypominając mu co jakiś czas, że coś obiecał. Petycje elektroniczna ma o tyle mniejszą wagę, że nie jest w pełni sprawdzalna (głównie idzie o wiek petentów), ale ilość podpisów pod nią znacznie podnosi rangę petycji papierowej - jeżeli wręczone są obie naraz. Wytłumaczyłam :-) ?[/QUOTE] TAK dziękuję :) [quote name='czarok'][B]Ze względu na to, że akcja nam się pięknie rozwinęła i mamy poparcie sporej części społeczeństwa, przedłużamy zbieranie podpisów pod petycją do 31 października :lol: . Zastrzegamy sobie możliwość skrócenia akcji jeśli takie będą głosy koordynatorów.[/B][/QUOTE] nooo to świetnie Czarok, bo własnie na uczelniach najwięcej podpisów można zebrać :)