[quote name='Tweety']zazdroszczę Ci, ze masz wolne 30 sek a samodzielna jestem od dawna, więc skoro proszę grzecznie z jakichkolwiek powodów o podanie namiarów to wystarczy je podać. W każdym bądź razie dziękuję[/quote]
Tweety ależ ja przeciez byłam grzeczna :roll: ....w którym miejscu zachowałam się niegrzecznie???
Co do wolnych 30 sek..... w sumie to nie mam ...ale jak musze to jakoś trzeba je znaleść... Niewiem dlaczego odebrałaś to inaczej ale uwież ja tez mam już dość. Na nic nie mam czasu :( nie wyrabiam ze wszystkim, a mam małe (8 lat) dziecko, które wymaga szczególnej i zwiększonej uwagi ze względu na ADHD, więc sooory jeśli poczułaś się urażona moim stylem, ale nie taki był mój zamiar....