Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. ooj tak to było by dobre :)
  2. oooo miniulka :) witaj :)
  3. nie ja trzymałam na smyczy ..... :) ta dziewczyna z fretka na rękach to minulka z forum fretkowego :)
  4. sugarr to SE trzabyło jakiś transparent zrobić, że jesteś sugarr :)
  5. aa no tak zapomniałam o tej trójce (ale to dlatego, że byli gdzie indziej) odemnie będzie jeszcze trochę podpisów, ale to dopiero gdzieś we wtorek, bo sąsiadka zbierała w bibliotece akademi pedagogicznej....
  6. hmmm jak nam poszło..no niewiem jak to nazwać?? porażka :shake: ??? Bo gdybym nie przyprowadziła ze sobą 2 osób to był by tylko Maciek Ela ja i dwie dziewczyny (niestety nicków nie znam :roll: ) to normalnie śmiech na sali :roll: na następną akcje się iestety nie pisze :roll:
  7. ja dziś tylko będe, jutro nie dam rady :(
  8. :) no to ciesze się ,że sobie wyjaśniłyśmy :)
  9. [quote name='Tweety']zazdroszczę Ci, ze masz wolne 30 sek a samodzielna jestem od dawna, więc skoro proszę grzecznie z jakichkolwiek powodów o podanie namiarów to wystarczy je podać. W każdym bądź razie dziękuję[/quote] Tweety ależ ja przeciez byłam grzeczna :roll: ....w którym miejscu zachowałam się niegrzecznie??? Co do wolnych 30 sek..... w sumie to nie mam ...ale jak musze to jakoś trzeba je znaleść... Niewiem dlaczego odebrałaś to inaczej ale uwież ja tez mam już dość. Na nic nie mam czasu :( nie wyrabiam ze wszystkim, a mam małe (8 lat) dziecko, które wymaga szczególnej i zwiększonej uwagi ze względu na ADHD, więc sooory jeśli poczułaś się urażona moim stylem, ale nie taki był mój zamiar....
  10. to ona zleciła drugą sekcje????:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: jessuu pierwsze słysze :oops:
  11. [quote name='elles'] I jeszcze jedno, czy już coś wiadomo w sprawie drugiego biegłego, powołanego przez obrońcę i ujawnieniu jego opinii?[/QUOTE] ja nawet słowa nie słyszałam o pierwszym a Ty już o drugiego pytasz :crazyeye: Pytanko w takim razie: czy może sa osoby które sa na bierząco informowane o całej sprawie a nam nic nie mówią???:roll:
  12. a ja zgodzę się z papisią. Trochę to wszystko było na chybcika robione :( Można to było opóźnic o jakiś miesiąc i wtedy na spokojno zacząć tak jak papisia mówiła: zawiadomić prase radio telewizje o takiej akcji..... Nie potrzebne było by tez rozsyłanie kurierem (zostało by ponad 2 i pół tysiaka w ręce). napewno znalazły by się osoby, które porozwoziły by to wszystko (każdy w swoim okręgu) A tak jest tyle na minusie :(
  13. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30380[/url] zajęło mi to 30 sekund :P
  14. jesuu ludzie troche samodzielności :roll: przecież Anashar pisze w tym wątku więc znajdź jego post i tam masz numer gadu, albo w temacie o koordynatorach na samym początku też masz kontakt do niego :roll: (przewinąć dwie kartki w tył i już masz kontakt do Maćka :/ [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2311506&postcount=194[/url] )
  15. do Anashara
  16. no właśnie...niech by nawet przyszło 30 osób to napewno więcej uzbieramy na rynku (zwłaszcza jak bedziemy sporą grupką (może choć w ten ostatni dzień wyciśniecie z siebie coś więcej KRAKOWIACY :roll: )
  17. słuchajcie (nie zrozumcie mnie źle) ale czy warto jechać pod schronisko??? czy az tak wielu ludzi je odwiedza (pamiętajcie, ze zbliza się wszystkich świętych i ludzie będa raczej na cmentarzach) Czy nie lepszym miejscem będzie jednak ten rynek :roll: ????
  18. jejku wystarczy poczytać troszkę na dogo ..... tu masz link i tam znajdziesz wszystko....[url]http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/[/url]
  19. beluszka, dobrze, że są jeszcze tacy ludzie jak TY (choć niewiele ich już zostało :( )
  20. teraz to już chyba nie ma ensu....jeszcze tylko tydzień zbierania podpisów.....
  21. nooo ale jakiś zniewieściały był :diabloti: .... noo i towarki można było wyrywać na frety ......(towarki też podpisały. Acha jak wracałyśmy Floriańską to dorwaliśmy gostków którzy zbierali podpisy pod petycją dot. Balic a dokładnie lotniska i za to że im podpisałyśmy oni tez nam się podpisali.....:razz:
  22. czemu jedną????
  23. jak ktoś mi pomoże przy freciochach to mogę wziąść "syskie tsy" :)
  24. formuklarze mam 40 sztuk chyba, jak braknie dodrukuje ....
  25. eeeehhhehheehhehehh noooo to spoko ;)
×
×
  • Create New...