-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
Podpisywanie petycji w Internecie i na papierze. Wątek informacyjny
Asior replied to Agata Balu's topic in Ozzy
podpisane. ale teraz sprawa listy z podpisami. Druknęłam 90 razy dziś w pracy tą listę ale niewiem czy ta sprzed tygodnia jest akytualna. Czy ktoś mógłby tu wkleić jak ostatecznie ma wygladać ta lista na której ludziska będą się podpisywać.... b9o ja druknęłam tą wersje na której jest PROTEST wniosek o zmianę prawa....itd i chyba mnie szlag trafi jak te 90 kartek będe musiała do smieci wywalic :/ -
Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...
Asior replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam temacik na fretkoforum Moze coś się ruszy , choć ja osobiście podziwiam WAS za to jak potraficie się zjednoczyć kiedy trzeba działać!!!! ALE SĄ U NAS NA FORUM WSPANIAŁE OSOBY, którym nie jest obojętny los zwierzaków i mysle ze one pomogą Przynajmniej mam taką nadzieje :( Tu link do mojego tematu: [URL]http://www.fretki.org.pl/phpbb2/viewtopic.php?p=577071#577071[/URL] -
[quote name='ewaf']jedynie na fretkorum cos ruszyło i mam nadzieje ze tak szybko nie zdechnie, Asior juz sie o to postara :cool3: [/QUOTE] ooooj tak tak :evil_lol:
-
napisała do mnie dziewczyna z forum fretkowego: [quote] chce pomóc ... wkleje to co mi wysłała: Sponge Bobek (22:39) Mam na imie Kasia Pisze do ciebie bo bardzo chcę pomóc w akcji rozwieszania plakatów i rozdawania ulotek i czego sie daJestem z Siedlec i jedyny problem jest taki że 18 lat skoncze w kwietniu A potrzebne sa pełnoletnie osoby...z mojego miasta takich nie bedzie raczej...Chyba że wezmę jakąś kolezanke albo kogoś z rodziny...Bardzo chce pomóc...Jak mozesz to napisz mi jak to bedzie wyglądało...Skąd te petycje do podpisanie bedziemy miec i plakaty i ulotki...czy sami to mamy drukowac czy jak?Mam nadzieje że się przydam[/quote]
-
Nooo to Dogomaniacy macie pomoc fretowiczów oraz Krakowska empatia tez jest ugadana ;)
-
ja juz ustalałam z Anasharem. Na razie zgłaszam się ja i moja kumpela, ale popytam czy ludzie ze Stowarzyszenia Fretkowego nie mogli by pomóc, no i na fretkorum wklaiłam apel ;) Pozdrawiam
-
Ewa ale do czego to piszesz...bo nie łapie :) (chodzi o podatek?????)
-
jessuuu nie chciała bym Wam podpaść <LOL>
-
:angryy: Taaa jeszcze kuźwa podaj i8m numer ubezpieczenia i to, ze nie jesteś karany :angryy: kuźwa paranoja, oni są nienormalni!!!!!!!!
-
nie no cena rewelacja :) nawet ja poznajomosci mam drożej :(\ Pewno, ze zlecaj :)
-
ja już podałam cennik do Emir i Medara.(jak by co)
-
jak ktoś by ze mna poszedł to mogę sie wybrać na starowiślną :) Sama sie boję <lol> :)
-
tak tak, mysle ze im więcej zgłoszeń tym mniejsza szansa ze oleją :/
-
Noo to Anashar mogę być Twoją "pomocnicą" <lol> :D
-
Słuchajcie, ja to mam pecha. Dziewczyna zrobiła mi ta kalkulację cenową i napisała mi esaa że wysłała mi ja na gadu, niestety jak wróciłam do domu i odpaliłam kompa nic nie przyszło ;( Muszę czekać do rana :/ Ponoć skalkulowała mi to na kilka opcji takich jak ktoś to rozpisał [quote]Jeżeli ktoś mógłby się dowiedzieć w drukarni jak wygladają kwestie finansowe to znacznie ułatwiłoby to sprawe. Potrzebne nam są takie dane: - cena druku kolorowego 10 000 egzemplarzy formatu A2 - zależność między rozmiarem a ceną(o ile tańszy będzie format A3 przy tej samej ilosci egzemplarzy i druku kolorowym) - zaleznosć miedzy kolorem a ceną(o ile tańszy będzie druk czarno biały przy tym samym formacie A2 i tej samej ilosci egzemplarzy)[/quote] Jutro rano ją poproszę o ponowne wysłanie mi tego. Ale z tego co się dowiedziałam, dużo tńszy byłby format B. jest niewiele mniejszy od A (ok 1 cm po każdej stronie) ale ponoć jest dużo tańszy. Jeśli ktoś z "władnych" by potrzebował numer do tej dziewczyny piszcie do mnie a napisze na pw. Będzie się można dowiedzieć jak to wyglada z tym formatem B. Ale skoro Ona twierdzi, że dużo tańszy a przy tym niewielka w nim róznica to chyba muszę jej wierzyć. :D
-
nie no to już przegięcie.......
-
Ja tak jak już proponowałam mogę być do pomocy w Krakowie. Sama nie jestem w stanie za bardzo podołać. Od kilku dni wracam do domu po 21 i nawet nie mam kiedy przestudiować dogo :( Ale do pomocy jak najbardziej :)
-
No ja cholerka nieiem co się dzieje :( teraz przestały mi przychodzić powiadomienia ;( I niewiem gdzie wczoraj skończyłam czytać ;(
-
Witajcie. Dopiero wieczorkiem wbiłam się na forum . od piątku nie udao mi się wejść. Ja zgłaszałam się na osobę do pomocy przy plakatach i ulotkach. Nie jestem w stanie objąć dowodzenia w tych kwestiach, ale do pomocy się zgłaszam. Jak widać pod avatarem jestem z Krakowa. Jutro koleżanka ma mi zrobić kalkulacje cenową dot drukowania u niej w drukarni. Jak coś będe wiedzieć dam znać [quote name='Behemot']No to mamy do wyboru: Szukał bezpieczeństwa...znalazł strach Oczekiwał miłości...poznał ból Potrzebował przyjaciela...miał kata albo: Mial byc bezpieczny - byl strach... Mial byc kochany - byl bol... Mial znalezc przyjaciela - byl kat... albo: [COLOR="Red"]Szukał bezpiecznego domu - znalazł strach Szukał miłości - znalazł ból Szukał przyjaciela - znalał kata[/COLOR][/QUOTE] ta mi się bardziej podoba :)
-
[quote name='szajbus'][B]Nie zapominajmy, ze koszt chipa zalezya takze od jego jakości. jedne ( te na całe zycie sa drozsze).[/B] Po drugie ktos napisał, ze najlepiej jest chipowac zaraz po urodzeniu. Niby jak? Jak wczytac wówczas dane własciciel, ktory nabedzie szczeniaka? Jeszcze jedno, moze niejasno sie wyraziłam, ale dane moje suni po zachipowaniau znajdowały sie w wojewódzkiej bazie danych. [B]Wpisu do centralnego i europejskiego rejestru musiałam dokonac osobno ( identyfikacja.pl) Koszt 30 zł.[/B] Tera zyje bez obaw, ze jak mi zaginie sunia w innym województwie to mimo wszczepionego chipa nie beda wiedzieli do kogo nalezy. Osobiscie uważam, że chipowanie to swietna sprawa.[/quote] to są te lepsze chipy które nie przemieszczaja się (sa w specjalnej osłonce) wpisu też dokonije Stowarzyszenie to już jest w cenie chipa
-
Anashar a jakiego formatu miałby być ten plakat??? druga sprawa to ulotki..czy to mają być takie małe karteczki czy też duzy format (A4)???
-
[quote name='Mrzewinska']Szajbus, moze poczekaj z krytyka, az zobaczysz projekt apelu. Nie projekt ustawy. Nikt nie proponuje placenia 300 zl od niesterylizowanego psa. [B]Chipowanie nie musi kosztowac tyle ile podajesz[/B]. Nie spotkalam sie z tak wygorowana cena. Zofia[/quote] dokładnie, Już pisałam ze Stowarzyszenie hodowców Fretek chipuje wszystkie zwierzęta i koszt tego "zabiegu" wynosi ok 29 zł (to cena bez paszportu, nasz wet sprzedaje je po 50 zł, czyli w sumie daje to cenę 89 zł ZA WSZYSTKO)
-
[quote name='ARKA']Niekosztowne bylo by rowniez zroznicowane opodatkowanie posiadanie psa wogole. Ja ciagle to samo-mamy wolny kraj i wolny wybor-mam psa niekastrowanego place podatek roczny np. 300zl a kastrowanego 30zl np.[/quote] nie no ludzie bez przesady. Ja mam psa kunsdelka (ratlerkowaty) nie jest kastrowany. ma 5 lat , ządnej suki jeszcze nie pokrył, i jakoś daję sobie radę z kontrolą nad nim. jesli przywalili by mi opłate 300 zł to bym poprostu kombinowała jak jej nie zapłacić. Wybaczcie ale ten pomysł spowodował by to, zę ludzie mniej majętni nie byli by w stanie mieć psa. MNIE np nie stac na wywalenie 300 zł na kastracje. oprócz psa mam też 2 freciochy i dziecko i z czegoś musze to utrzymać, a jako samotna matka nie mam zbyt wiele kasy. i co takie osoby jak ja nie miały by prawa mieć psa :-o Przecież to bez sensu.... Jeśli kastracja byla by darmowa, to wtedy tak, ale teraz...
-
[COLOR=red]Kochani sooory że mnie nie było, ale od wczoraj od rana nie byłam w stanie wejść na dogo...cały czas pokazywało "nie moze odnaleść serwera" Na fretkorum kilka osób zgłaszała niestety ten sam problem. Jednak teraz się wbiłam i zabieram się za "koordynowanie".[/COLOR] [COLOR=#ff0000] Jak tylko wróce do domu nadrobie zaległości w czytaniu i zaraz będziemy myśleć nad tekstem. Myśle, ze mozna by było zebrać kilka propozycji i wybrać z nich najlepszą. Zaraz też dzwonię do tej koleżanki zeby zapytać jakie były by koszty druku tych ulotek i dam Wam znac co i jak.[/COLOR] [COLOR=#ff0000]Na razie powiedziała ze na poniedziałek dopiero (bo wyjeżdza) zrobi mi kalkulacje cenową na ilość 10 000 sztuk kolorowych ale powiedziała ze taka ilość będzie rzeczywiście w dosyć dobrej cenie.....[/COLOR]
-
Kostek to świetnie :)