-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
[quote name='medar']Co to zmieni? Informacja poszła w świat. Istotny był tylko jeden błąd "kilka dni" , a powinno być "kilka godzin" najwazniejsze że był materiał !!! Coś przeoczyłem?[/QUOTE] Jurku to chodzi o dzisiejszy Teleexpres w którym powiedzieli, domagamy się kastracji zwierzat domowych :roll: ( a nie tych w azylach)
-
no ja niestety zbierać podpisów dziś nie mogłam, ale w samym szpitalu tylko w bud administracyjnym zebrałam 16 podpisów dziś u koleżanki jeszcze 4. Ale moja sąsiadka pracuje w bibliotece na akademii pedegogicznej i dam jej kilka egzemplarzy formularza , żeby pozbierała wśród studentów... Natomiast w przyszły weekend , kiedy bedziemy zbierać podpisy stwierdziłam ze napewno wezme freciocha (tym razem mojego;) )Bo ludzie bardzo się interesowali jak widzieli białaskę (zreszta nie tylko ludzie -Fuks ;) )Jak podchodzą mozna zagadnąć o podpis. Do tego Magda z empatii napewno nam pomoze angazując swoją grupę Krakowską. Myśle ze będzie dobrze :) zreszta jak niektórzy widzieli mam dar przekonywania skoro gościu co nie lubi psów nam podpisał formularz <lol>
-
Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...
Asior replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
no moi znajomi niestety albo juz maja psy, albo fretki :/ Nie są tacy skorzy do pomocy :( -
kuźwa słuchaliście tego co było w teleekspresie :shake: oczywiście pochrzanili....:roll: nie domagamy się przecież obowiązkowej sterylizacji WSZYSTKICH zwierząt domowych ale zwierząt znajdujących się w schronisku :shake:
-
[quote name='Sonix']Tematu nie skasujesz, ale nie odzywaj sie juz w nim zeby spadł na dół. Zanim załozysz nowu temat skorzystaj z opcji "szukaj" na górze.[/QUOTE] noo szukałam :( wpisałam "niesamowity pies" i nic nie znalazłao :( To myslaam, ze nie ma :(
-
skopiowałam :p caaaały..od deski do deski ;)
-
mówicie, ze plakaty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki :p to dobrze ......BYle by ich tylko nie zrywali :(
-
czy ja jako fretkowicz też mogę wrzucać pomysły na zmiany dot. psów????
-
Schorowana DOBCIA juz zdrowa!! :) u UUUliii do końca swoich dni:))))
Asior replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
dziewczyny jesteście wielkie :) -
już wrzucam na fretkorum :) dlaczego nie daliście znać ,że dziś jakieś spotkanko w Krakowie było organizowane :(
-
hmmmmw hipermarketach są tablice ogłoszeniowe...moze tam ????
-
a ja uważam,z ę sa jednak psy bardziej podatne na agresje, i nawet jak by je wychować dobrze to zawsze istnieje niebezpieczeństwo ze im odwali :(
-
ups to sory ,. jestem tu nowa i jeszcze nie wiem co gdzie można znaleść :(. W takim razie mam skasować temat????
-
Podpisywanie petycji w Internecie i na papierze. Wątek informacyjny
Asior replied to Agata Balu's topic in Ozzy
noo dokładnie, zeby coś ruszyło musimy powoli , małymi kroczkami a nie od razu na huraaaa. jestem fretomaniaczką ale wiem,z ę nie da się wszystkiego na raz przeprowadzić :( Choć fakt, bardzo bym chciała zeby fretki też pojawiły się w tej petycji do Prezydenta :( -
Plakaty mozna tez wieszać na słupach ogłoszeniowych lub na tablicach informacyjnych
-
Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...
Asior replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
podnoszę , nic innego nie mogę zrobić :( -
ale to młodzi ludzie, powinni myśleć jakoś na czasie :( Tłumacze im ze kastrowałam swoje samcorki (freciochy), bo jak miały ruję to się strasznie męczyły wychudły , ale oni nic , dalej to samo :( A koleżanka z pokoju dziś zamknęła drzwi jak mówiłam o maltretowanych zwierzętach, wychodzi jak o tym mówie bo bidulka słuchac nie może :angryy: ale jak trzeba podpisać to już nie.....pewnie boi się podac pesla :shake: boże co za ludzie :mad:
-
Słuchajcie, zobaczcie co znalazłam w necie :crazyeye: ten pies jest niesamowity ....choć widać że tyle wycierpiał :( [url]http://www.satyr.pl/html/film/Niesamowity_pies/YBP6UGI-d2A[/url]
-
ludzie nie chcieli mi w pracy podpisywać petycji ze względu na to, że są przeciwko kastracji w azylu :( Bo stwierdzili,z e po pierwsze to robienie krzywdy zwierzęciu a po drugie jak by wzieli kiedyś psa z azylu to moze będą chcieli żeby miał młode :mad: Boże pokłóciam się z nimi :mad: PRYMITYWI :angryy:
-
elles ale się uśmiałam <lol>
-
no ale sooory - Anashar nie jest w stanie SAM wszystkiemu podołać...a ja jestem zakopana papierami w pracy i nie jestem w stanie nic mu pomóc. Nie znalazł się zaden chętny do omocy Maćkowi jak do tej pory sam wszystko załatwiał....
-
no właśnie :( o to mi chodziło :(
-
no własnie kiwi ze to ma być od razu zbieranie podpisów, tez myślałam że tylko organizacyjne :roll:
-
[quote name='medar'][B][SIZE=3]Do niektórych osób które pamiętają i tak ciepło piszą o Ozzym:[/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [COLOR=red][B]Dlaczego Waszych nicków nie ma na liście ???? [/B][/COLOR] [FONT=Verdana][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30380"][B][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30380[/COLOR][/B][/URL][/COLOR][/FONT][COLOR=black] [/COLOR] [COLOR=black][B]Uronić łzę i napisać kilka słów to za mało. Trzeba to poprzeć konkretnym działaniem !!![/B][/COLOR] [COLOR=black][/COLOR] [COLOR=black][B]Gorąco zapraszam do współpracy.[/B] [/COLOR][/QUOTE] ŚWIETNIE POWIEDZIANE :) trafiłeś w dziesiątkę :shake:
-
kiwi, nie tak do końca. Dwa lata temu tak zrobiliśmy na dniu bez futra i mieliśmy nieprzyjemności :( jeździła za nami cały czas policja i nas obserwowliśmy, bo powiedzlieliśmy ze nie jesteśmy jedną grupą......lepiej podejść do UM i zgłosić taką akcje