[SIZE="3"][COLOR="Red"][B]UWAGA KRAKOWIACY!!!
MAM do Was wielką prośbę.
Poniżej wklejam maila jakiego dostałam od Magdy z Empati:
[QUOTE]Witam wszystkich,
Serdecznie Was zapraszam na Dzień bez futra, który odbędzie się 25
listopada, tj. w sobotę o godz. 15 pod Barbakanem w Krakowie.
W planie jest przemarsz, być może będzie happening, będzie jedzenie,
ulotki, petycje i na końcu - fire show!
Cokolwiek posiadacie przydatnego na tę akcję, proszę przynieście, a
jeśli możecie, to przygotujcie! Przyda się wszystko - transparenty,
maskotki zwierząt futerkowych, plakaty itp.
Jeszcze raz - zapraszam :)[/QUOTE]
No i tu moja prośba do Was PRZYJDZIECIE nam pomóc????My będziemy się starać zebrać jak najwięcej fretomaniaków z Krakowa, ale przydała by się też Wasza pomoc....
Puli, Perfi,Kiwi, Jagienka,Anashar i reszta;) LICZĘ NA WAS[/B][/COLOR][/SIZE]