Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. [SIZE="3"][COLOR="Red"][B]UWAGA KRAKOWIACY!!! MAM do Was wielką prośbę. Poniżej wklejam maila jakiego dostałam od Magdy z Empati: [QUOTE]Witam wszystkich, Serdecznie Was zapraszam na Dzień bez futra, który odbędzie się 25 listopada, tj. w sobotę o godz. 15 pod Barbakanem w Krakowie. W planie jest przemarsz, być może będzie happening, będzie jedzenie, ulotki, petycje i na końcu - fire show! Cokolwiek posiadacie przydatnego na tę akcję, proszę przynieście, a jeśli możecie, to przygotujcie! Przyda się wszystko - transparenty, maskotki zwierząt futerkowych, plakaty itp. Jeszcze raz - zapraszam :)[/QUOTE] No i tu moja prośba do Was PRZYJDZIECIE nam pomóc????My będziemy się starać zebrać jak najwięcej fretomaniaków z Krakowa, ale przydała by się też Wasza pomoc.... Puli, Perfi,Kiwi, Jagienka,Anashar i reszta;) LICZĘ NA WAS[/B][/COLOR][/SIZE]
  2. [quote name='kacha_wawa']A ja nie widzę żadnego posta z listą :([/QUOTE] Kacha to post nr.1059 (teraz już nie znika :) )
  3. nie o tym 16-tym było już jakiś czas temu powiedziane,(chyba przez Medara) gdzieś w watku dla koordynatorów
  4. aaale jaja :crazyeye: teraz jest to chyba ze mną coś nie tak :cool3: ale słowo daję...jeszcze 10 minut temu jej tam nie było :shake: ja rozumiem jak bym widziała białe myszki ale jeśli czegoś nie widzę to chyba nie jest ze mną az tak źle jak w przypadku białych myszy :evil_lol:
  5. papisia :( czemu usunęłaś posta z listą?? :(
  6. noo jak my zbieraliśmy jednego dnia podpisy na rynku podpisała nam się pani prokurator w Wawki i powiedziała, że obiema rękami się podpisuje pod tym, bo też uważa, że tym problemem się trzeba zająć.... Jak widać wszyscy to widzą, tylko nikt nie miał na tyle determinacji, żeby coś z tym zrobić
  7. jejq dzięki za JAKIEKOLWIEK wieści bo Ula coś się nie odzywa :(
  8. noo i o to chodziło , zamazane pierwsza klasa :)
  9. nooowiesz...zamaż dalszączęść pesla i nazwiska i może być :) jak nie umiesz to podeślij mi na maila to ja to zamażę i wkleje...niech inni też się pośmieją :) ( [email][email protected][/email] )
  10. eeeeeeehehhehehhhheehehhhhe popłakałam się :)
  11. petycja to nie to samo co wybory :)
  12. [quote name='Agata Balu']A ja prześledziłam Konstytucje i polskie prawo. I oto co znlazłam: Art. 34. 1. Obywatelstwo polskie nabywa się przez urodzenie z rodziców będących obywatelami polskimi. Inne przypadki nabycia obywatelstwa polskiego określa ustawa. 2. Obywatel polski nie może utracić obywatelstwa polskiego, chyba że sam się go zrzeknie. Art. 62. 1. Obywatel polski ma prawo udziału w referendum oraz prawo wybierania Prezydenta Rzeczypospolitej, posłów, senatorów i przedstawicieli do organów samorządu terytorialnego, jeżeli najpóźniej w dniu głosowania kończy 18 lat. 2. Prawo udziału w referendum oraz prawo wybierania nie przysługuje osobom, które prawomocnym orzeczeniem sądowym są ubezwłasnowolnione lub pozbawione praw publicznych albo wyborczych. Art. 63. Każdy ma prawo składać petycje, wnioski i skargi w interesie publicznym, własnym lub innej osoby za jej zgodą do organów władzy publicznej oraz do organizacji i instytucji społecznych w związku z wykonywanymi przez nie zadaniami zleconymi z zakresu administracji publicznej. Tryb rozpatrywania petycji, wniosków i skarg określa ustawa. [B]A zatem granica 18 lat dotyczy WYŁĄCZNIE udziału w referendum oraz w wyborze władz[/B]. Jeżeli znacie jakiś akt prawny, który twierdzi inaczej odnośnie petycji to prosze go zacytować![/QUOTE] no to cytuje :)
  13. Gonia ale ustatwa twierdzi co innego, więc raczej nie masz racji....
  14. Lisiczka hoopaj w góre
  15. no niestety :( ja też gdybym wiedziała dała bym córce sąsiadki, żey w ginazjum pozbierała :/ bo bardzo chciała ale wiedziałam, że muszą być pełnoletnie osoby podpisane :/
  16. no skoro w ustawie jest napisane że można to chyba mozna ....
  17. [quote name='Agata Balu']Czyli od 16-tego roku życia :-)[/quote] Agatko..jak od 16 :crazyeye: przecież dowód dostajesz po skończeniu 18
  18. Ulv Ty uważaj bo znowu Ci się dostanie:diabloti: że skoro takich wolontariuszy ma Justynka to nie dziwota :evil_lol: oj TY niedobra TY :evil_lol:
  19. dokładnie!!! czasem psy widzą więcej niż ludzie.....
  20. anashar jeszcze moja lista ale bede ja miała dopiero w poniedziałek :(
  21. noo ja też jak sobie ponarzekam to mi jakoś lepiej się robi :(
  22. shiirraperia nie przejmuj się :( atmosfera jest jakaś taka napięta, więc każdy skacze na każdego.....
  23. dam Ci jutro bo mam ;]
  24. słuchajcie, a może skontaktujcie się z Medarem (jest w wątku o Ozzym) on przy "okazji" sprawy Ozziego, może wyrobił sobie jakieś kontakty z prasą??? Może choć jeden pismak sie tą sprawa zainteresuje :(
  25. minuulka mam pare plakatów jeszcze jak by co, i ulotek jak byś chciała
×
×
  • Create New...