Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. jesuu ale piękniusia .....popytam znajomych
  2. ula ale psiaki masz cudowne .....a te Berneńczyli ....cudo ...jesssu jak mi sie te psiaki podobają:roll:
  3. sory że dopiero teraz ale wróciułam niedawno do domu dopiero ...za 10 minut będą fotki Punieczki ;)
  4. wyślij mi na maila to wstawie ( [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ) Jestem zakochana w małej to chociaż zdjęcia powstawiam ;)
  5. majaa wklej jeszcze raz link bo nie otwiera się strona
  6. zazdroszczę im :) Punia jest przesliczna :)
  7. umorzyć na pewno nie mogą...postępowanie już się zaczęło...
  8. jeszcze kilka zdjęć :) [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/3258/alma1or3.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/7268/alma2do4.jpg[/IMG]
  9. justin a ja Ci chce wysłać program do zmniejszania zdjęć :)
  10. czekaj ja juz wstawiłam :D
  11. doszło i już wstawiłam :) jak yewcia wróci niech wejdzie na gadu i jej wytłumacze jakim programem i gdzie się zmniejsza ;)
  12. Na prośbę yewci zamieszczam zmniejszone zdjęcie Almy :) [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/1331/almazsobotyim5.jpg[/IMG]
  13. justynko, zainstaluj skypa.... mozna nim przesyłać zdjęcia....będe mogła Wam pomagać w zmniejszaniu zdjęć :)
  14. ekhmm akcja juz zakończona :]
  15. a czemu dopiero w pon lub wtorek??? :( yewcia podeślij mi na maila lub najlepiej skypem(jak masz) to pozmniejszam je i powysyłam :D
  16. suuperrrr należało jej się:multi: :multi: :multi: :multi: :errrr: :klacz: :klacz: :klacz:
  17. kurde teraz żałuje ze nie pomyślałam zeby dac ogłoszenie do telewizji jak mi fretka zgineła :(
  18. niom, może na razie wstrzymać się bo ulayetta może się na nia zdecyduje, zreszta jak jej szukać domu teraz jak urodziła maluszka :( musi na razie odkarmic :(
×
×
  • Create New...