[SIZE=3][COLOR=#ff0000]UWAGA[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Mimo wczesniejszych planów przełożenia DBF na inny termin z powodu załoby narodowej,Empatia i Viva zdecydowały, że DZIEŃ BEZ FUTRA w Krakowie jednak sie jutro odbędzie !!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Niestety nie udało by się odwołać ludzi , plakaty porozwierszane i wielu ludzi przyjdzie pod Barbakan i nie będzie ich jak powiadomić.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Dlatego akcja jednak się odbędzie. Nie będziemy żadnych zabaw urządzać to będzie zwykły "pochód" więc nie złamiemy żałoby.....[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Propozycja JEST taka, zeby wszyscy mieli w miare mozliwości czarne ubrania.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000]CZYLI ZBIÓRKA jutro o 15 pod Barbakanem[/COLOR][/SIZE]