Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. no przecież mówilła Justyna, że nie ma
  2. noo ba...wiedziałam....:cool3:
  3. trza zainwestować w aparat :cool3:
  4. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: [B][SIZE="5"]JA CI DAM SZALIK!!!!!!!![/SIZE][/B]
  5. [quote name='Anashar']Ja tez mam :diabloti:[/QUOTE] pfffff sama CI go dałam :cool3: [quote name='lupak']Ja nie mam :placz:[/QUOTE] a chcesz??? :razz: :diabloti: [quote name='miniulka91']jutro ma być 12stopni :multi: Moruś mi tam nie zmarznie :cool3:[/QUOTE] TYYY Mortimer to największa fretka jaka widziałam ..i do tgo ma futro jak cholera...to jak ma zmarznąć:mad: Ja się raczej boję o księżniczkę moją:roll:
  6. naciskaj naciskaj :evil_lol:
  7. he he NOO FAKT JEST FAKTEM :)
  8. :crazyeye: no to jak to??:niewiem: Wszyscy mają :roll: :cool2:
  9. yewcia nie masz innych zdjęć małej?? takich żeby była na pierwszym planie???
  10. oj Jagienka a Ty to się czepiasz :evil_lol:
  11. w kierunku rynku idziemy po czym pewnie będziemy go okrążać :) Jak by co to perfi ma do mnie numer to możecie mnie namierzać
  12. bardzo się cieszę że sunieczka trafi do domku....zasłużyła na to bo kto wie co ona w życiu przeszła :( sądząc po wyglądzie zycie jej nie oszczędzało :( a jest naprawde piękna...nie wiem nawet czy nie piękniejsza od psiaka Anashara :evil_lol:
  13. no dwie godzinki napewno ::) Potem maja być jakies sztuczne ognie ale nie jest to pewne ze względu na ta żałobę
  14. owieczko odpisałam w temacieKrakowskiem nt. Dnia Bez Futra :] Nie odwołany :]
  15. [SIZE=3][COLOR=#ff0000]UWAGA[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Mimo wczesniejszych planów przełożenia DBF na inny termin z powodu załoby narodowej,Empatia i Viva zdecydowały, że DZIEŃ BEZ FUTRA w Krakowie jednak sie jutro odbędzie !!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Niestety nie udało by się odwołać ludzi , plakaty porozwierszane i wielu ludzi przyjdzie pod Barbakan i nie będzie ich jak powiadomić.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Dlatego akcja jednak się odbędzie. Nie będziemy żadnych zabaw urządzać to będzie zwykły "pochód" więc nie złamiemy żałoby.....[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Propozycja JEST taka, zeby wszyscy mieli w miare mozliwości czarne ubrania.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000]CZYLI ZBIÓRKA jutro o 15 pod Barbakanem[/COLOR][/SIZE]
  16. Asior

    Liczymy podpisy!

    [quote name='Anashar']No właśnie też zauważyłem, że o mnie zapomniałaś :razz: No ale ja też Cię kocham :loveu:[/quote] Maciej :mad: bo będe zazdrosna :mad:
  17. super że mała już szczęśliwa
  18. dwie slicznotki czekaja na swojego pana:loveu:
  19. jaaacie to było by super...tylko jesuu upewnijcie się na dziesiąta stronę, zeby nie było potem tak jak w Uciechowie ze śliniakiem :(
  20. Asior

    Liczymy podpisy!

    [quote name='emir'] [U][SIZE=4][COLOR=blue]Kraków[/COLOR][/SIZE][/U] [SIZE=4][COLOR=blue]5849[/COLOR][/SIZE][/quote] :crazyeye: a ja myslałam, że będziemy najgorsi ...a tu takie zaskoczenie :) POZNAŃ GRATULACJE!!!!!
  21. podnoszę staruszeczke..kto ja pokocha????
  22. Asior

    Liczymy podpisy!

    [quote name='kacha_wawa']Uups, no to się popisałam... Zauważyłam teraz post Maćka i zapomniałam napisać, że Jego też kocham :loveu:[/QUOTE] tylko Macieja :-( a mnie :razz:
  23. :cool3: :cool3: :cool3: [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/4527/p1000903111111111111111dp7.jpg[/IMG]
  24. Obiecane fotki :) Trochę to trwało ale coś imageshack nie chodził :/ No ale teraz już są :) Tylko podziwiać .... [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/7799/pict0263wi3.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/2849/pict0264gx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/2152/pict0265tb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/1165/pict0266qq7.jpg[/IMG] to moje ulubione :) [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/2641/pict0267kz0.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/7060/pict0268ff2.jpg[/IMG] [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/4359/pict0270ou3.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3682/pict0271nh4.jpg[/IMG] czy te oczy mogą kłamać......????? [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1585/pict0274rx8.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...