Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. [quote name='Danusia12']Czytałem ich wypowiedzi i obawiam się, że mają rację :loveu: I nie powiem kim jesteś - o tej pale mówię[/QUOTE] że niby świntucha :cool3: eeeeee nieeee tak tylko mi się jakoś powiedziało :evil_lol:
  2. [quote name='Danusia12']Jak tam z Twoim skrwawniętym sercem, co Ci u piersi dynda? Trzymasz się? :-([/QUOTE] noo siakoś się trzymam, ale ledwo ledwo :( jutro jade do schronu ale tym razem juz wrócą SAMA!!!! dziewczyny sie odgrażają że zamkną mnie w jakimś pomieszczeniu z bidą cobym się skusiła na tymczas ;) [quote name='Danusia12']Asiorku, Ty chodząca słodyczy, nareszcie u mnie:loveu: Pałę możesz schować - ja nie gryzę ;)[/QUOTE] wiesz..... z tą pałą :cool3: to chyba nie do mnie chyba że o swojej mówiłeś :oops: :evil_lol: :oops: sOOOry za takie teksty ale co ja poradzę że mi się wszystko kojarzy
  3. nosz w morde jeża to juz powęszyć sobie nie można, żeby człowieka nie wysledzili:mad:
  4. [quote name='maja jav'][U]Nie zapomnijcie o nim dziewczyny w niedziele:modla:[/U] i dajcie znac jak sie miewa.... Asior zobaczysz "nie taki diabel straszny, jak go nie ktorzy maluja";) :diabloti:[/QUOTE] mam nadzieje :cool3: bo zamierzam go niańczyć!!! I oswiadczam, w schronie mi go nie podbierać.... spacerek z Neonkiem jest MÓJ!!!!!!!! (cóż ja poradze, że mam słabość do kurdupli :loveu:
  5. [quote name='Imbir1']nic się nie przejmuj, ja wczoraj miałam lądowanko na tyłku, bo takie dwa faflaki nie zauważyły że idę:cool3:, troszku mi się tyłek obtrząsnął i jakoś tak dziwnie nie wygodnie mi się siedzi:cool3::evil_lol:[/QUOTE] a ja dziś wracając z pracy wypierdzieliłam tekigo orła pod kościołem, że gwiazdy w dzień zobaczyłam...jutro będe miała cały póldupek siny:mad: i tak jest co roku pod kościołem....ślisko i nieposypane :angryy: KUŹWA mówię że jak by dali piątaka żużlom to oni z pocałowaniem ręi by odgarniali ten cholerny snieg, a tak tylko czekać aż stanie się nieszczęście :mad: Ile razy juz babcie lądowały na glebie w tym miejscu :shake: ehhhhh a kurde księża sobie tyłek grzeją bo i po co odśnieżąc czy posypywać skoro i tak każdy ma super brykę i nia podjeżdża to mu poślizgnięcie na chodniku nie grozi :angryy:
  6. nooo czyli spokojnie możesz ją puszczać ;)
  7. [quote name='Danusia12']Przecież widać, że jesteś dobrze, tak narodowo, ubrana :evil_lol:[/quote] że co??? menrzuś pisz że po polskiemu :cool3:
  8. [quote name='ma_ruda'] Żałuję, że nie mam kamery, bo nie możecie zobaczyć co Fraszka wyprawia na spacerach. Okazało się, że śnieg jest jej zywiołem- nie spotkałam żadnego psa, który tak szaleje w śnieznych zaspach. Na spacerach z Fraszką ulegam urokom zimy, na które dotad byłam całkowicie odporna:lol:[/QUOTE] po tym co widziałam w sylwestra strasznie ciężko mi jest sobie wyobrazić Fraszkę wesoło szalejącą na polu :crazyeye:
  9. jeśli to jest sunia która jest mała sama z siebie a nie szczeniak to może znajde jej domek:cool3:
  10. teraz rycze i rycze a łzy płyną :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39205[/url] spójrz na tą psine :( zesiwiała :placz:
  11. a ja teraz siedze i rycze ..łzy płyna i płyna i przestać nie chcą :placz: biedna psina :( zamknięta tyle czasu...... ta babę co ją zostawiła powinni zamknąć bez jedzenia i wody na 100 lat:angryy:
  12. no jak sama :crazyeye: już nie pamiętasz :placz: :placz: buuuuuu
  13. [quote name='BeataJ']Niestety stan Berosa po otwraciu u weta nie rokowal poprawy po operacji. Organizm byl juz bardzo wyczerpany 2-letnia walka z choroba....Nie wybudzili go po prostu, odszedl bez bolu...[/QUOTE] czy naprawde było az tak źle :(???? przeciz wyglądał tak wspaniale..nie widac było że taki schorowany :(
  14. w górę małą
  15. no wiem już wiem (już po brudziu jesteśmy :cool3: )
  16. a może skoro taki malutki to tesh pójdzie do kotów jak Tosiek ??? kurcze...szkoda, że jest taki niepweny jeśli chodzi o charakter :(
  17. :loveu: noo to o nic juz nie pytam :eviltong:
  18. nie :( ale się zakochałam i...wiedziałam, ze on tam siedząc nie ma szans :( menrzuś a jak Ty właściwie masz na imie :cool3: bo tak głupio się do Ciebie cały czas zwracac menrzuś :roll:
  19. noooo cootyyy Tosiek był wyjątkiem nie mam warunków na tymczas :(
  20. [quote name='Danusia12']No to teraz musisz pracowac nad drugim ognikiem :p [/QUOTE] nooo teraz to już pójdzie z górki
  21. [quote name='Danusia12'] Nie mogę z jednego komputera mieć dwóch nicków, a poza tym czasami sie przydaje :evil_lol: [/QUOTE] a właśnie że możesz :eviltong: Ela i Krzyś tak mają :cool3:
  22. [quote name='Danusia12'] A gdzie Ty zgubiłaś te pięć łapek??[/QUOTE] [COLOR="Black"][SIZE="4"]AAAAAALEE CZAAAD :-o nie widziałam ognika nawet nie zwróciłam uwagi kiedy mi się zmienił z łapki w ogienek :multi: [/SIZE][/COLOR]
  23. menrzuś a Ty byś "se" założył swoje konto na dogo a nie tak wykorzystywa nick żonki :cool3: [quote name='Danusia12']A Szyszki i Asiorki dalej nie ma. A tak juz sie stęskniłem :-( Eeeech.[/QUOTE] menrzusiu kochany miałam urwanie głowy :( wiesz przecież (zdjęcia widziałeś :razz: ) wiesz chyba że Krecik - Tosiek idzie w poniedziałek do nowego domku??? chyba się zapłaczę :placz: ja nie chce go oddawać :placz: (widziałes nowe zdjęcia :cool3: prawda że jest boski:placz: ???)
×
×
  • Create New...