[quote name='Danusia12']Nawet po jednym małym pifku?? :evil_lol:[/QUOTE]
noooooo ja ogólnie nie pijąca jestem,więc po piffku jestem uchachana na cacy :)
Ty mi się tu Imbirka nie wycofuj teraz!!! słowo się rzekło :) machał Ci menrzuś pałeczką przed nosem a teraz boisz się zagrac jego kijaszkiem bo jesteś przerazona tym co zobaczyłas poprzedniej nocy 8)
ja już wszystko wiem!!! :D
[quote name='Danusia12']A co,będziesz dzisiaj latać?? Weź se pifko,co będziesz odstawać od reszty :evil_lol:[/QUOTE]
nie mogę :shake: jak wypiję będę łatwa :cool3: i co wtedy :roll:
Vella napisz prośbę w wątku transportowym!!!! Ktoś napewno się znajdzie...albo.... czekaj z Krakowa będą wracali ludzie do wawki w niedziele.....może by zabrali Nitkę...tylko koniecznie załatw kontrole przedadopcyjną!!!!!!!!
[quote name='Danusia12']To koło kościoła nie przechodź - tam teraz pewnie duża kałuża:eviltong:[/QUOTE]
phiii coooty sucho jak pieprz :evil_lol:
a o kościele to TY mi nawet nie wspominaj...:angryy: wkur...ł mnie tak ksiądz że chyba zrobię mu krzywde :mad: