-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszka.fr']ja tam sie nie boje, ale troszke za daleko:lol:[/QUOTE]nooo raczeeeej :] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Ja nie - boje się freciorów :evil_lol:[/QUOTE] menrzuś...nie pitol :p moje są łagodne :mad: sam zobacz: [url]http://www.frety.cba.pl/freciochy/[/url] :cool1: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
zapraszam do Krakowa :] na impreze integracyjna fretkowo-dogomaniakową :] w sobotę o 19 :] kto przyjedzie ???:p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Eeeech, dzisiaj jestem pusty.[/QUOTE] udzieliło mu się odemnie :( sooory :( moja wina :( -
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
Asior replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
noo nie??? az nie chce się wierzyć, że taki pis nie może znaleść domu :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Szyszka - idziemy spać[/QUOTE] jestem zazdrosna :loveu: dzieki...troszkę mi lepiej -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
to nic w porównaniu do tego co niektórzy tu robią :( -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
eetam. niewiele moge pomóc nie mam kasy żeby dawac na bidy, nie biore ich na tymczas :( Tosiek byl wyjątkiem..choć wiem, ze gdyby nie fretki Krystek byłby juz u mnie ...... i walić to, że trzeba było by zacisnąc pasa.....te jego oczy.....nie moge przestać o nich myslec :( -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszka.fr']dlatego tak wazne jest to co robisz dla psiakow, bo placisz za to lzami, smutkiem a przeciez dla nich taki sobie spacerek to w schronisku promyczek slonca no i ktos kto sie martwi, nie sa zapomnieni przez wszystkich, maja kogos kto kocha i glaszce choc przez chwile i jesli myslisz , ze to malo, ze nieistotne to spojrz gleboko w psie oczeta i zobaczysz , ze to co robisz ma sens[/QUOTE] eehh szyszka, teraz to dowaliłas do pieca:placz: własie starłam klawiature, po tym morzu łez a po Twoim poscie to juz chyba był ocean :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
menrzus szyszka :calus: dziekuje :placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszka.fr']spokojnie Asiorka ktos ostatnio mi powiedzial, ze po burzy wychodzi slonce, a po zimie zawsze jest wiosna:lol: ps. zawsze Cie odkopiemy:evil_lol:[/QUOTE] niestety....u mnie ta noc trwa już tak długo, że zapomniałam jak wyglada słońce :placz: bo ilez człowiek może sam dzwigać wszystko:-( noo ale nie powinnam menrzusiowi zasmiecac wątku moimi pierdołami...sory ..... -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
a co on ma do zgadzania?????:angryy: mieszka w moim mieszkaniu, nie jest moim mężem to co???? jeszcze będzie mi mówił co mam w domu trzymać?????:mad: soory ale mam takieg doła że chyba juz mnie z niego nie widac :placz: -
jezzuu przecież nie uśpią mu zdrowego psa :crazyeye:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']A TZ-a nie masz??[/QUOTE] eehhh szkoda gadać ....... :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='szyszka.fr'] Asior on jest BOSKI!:loveu:[/QUOTE] wiem :loveu: a ja niestety mam za małe mieszkanie aby mu pomóc :placz: jejku jakbyście zobaczyli jego oczy jak wróciłam z nim do klatki ....i tak kucnęłam przy nim i głasiałam po boczku...... po łebku :( a on tak tą łapką do mnie :placz: i trącał mnie i zaczepiał i patrzył :( echhhh nie nie moge pisac o tym bo rycze :( głupia jestem :( -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
noo z Krystkiem to nic więcej niewiem byłam w niedziele w schronie a w ta nie pójde bo jest wystawa fretkowa ...i kto moją kluseczke wyprowadzi na spacerek :placz: kto???? -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Ale ja juz jestem :cool3:[/QUOTE] no wiem, wiem :loveu: przyjęłam do woadomości :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Imbirko kochana już uciekasz?????? -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
a dobrze chociaz mówiliście o mnie :roll:??? -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
mnie????? a WHY????? :( -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Imbir1']a obiadek u Gastonków wyglądał tak [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=3165827&postcount=1692:diabloti:[/url][/QUOTE] ooo boosszzzzzzzz co ja bym dała za taaaki obiadek :crazyeye: mmmrraaauuuuuu az mi się ciepło zrobiło....:cool3: taaaakie towarki :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12']Już nie wspomnę gdzie Ty... :diabloti:[/QUOTE] noo coo??? samo tak jakoś mi wzrok przyciągnęło :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
boże ....:placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=3168382&postcount=210[/url] trzeba to nagłaśniac gdzie się tylko da :placz: to potworne co się tam dzieje.... -
jeśli masz serce, to CIESZ SIę BO MALINKA W NOWYM DOMKU SZALEJE :):)
Asior replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vutz']to spotkało nie jedno zwierzę w Nowej Ligocie k/ Wrocławia... :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( [IMG]http://bi.gazeta.pl/im/1/3898/z3898981X.jpg[/IMG][/QUOTE] rany boskie!!! nie wierze...XXI wiek i coś takiego :angryy: