W sobotę podczas mojej wizyty w schronie spotkałam Miłka.....
[B][SIZE="3"]Miłek to roczny, piekny szorstkowłosy psiak. Jego imię jest adekwatne do jego zachowania. Jest niesamowicie wesoły i przyjacielski, zachowuje się jak zupełny dzieciak :) przez kraty wylizał koleżance całą twarz ;) Nie dało się wogóle pogłaskać innych psiaków z jego boxu bo on cały czas ładował się do krat zeby być pieszczonym :) Potrzebuje pilnie nowego domu, zeby schronisko nie zabiło w nim tej radości życia.....
Kto pokocha Miłka ....????[/SIZE][/B]
[IMG]http://images21.fotosik.pl/3/b48d80215925fbaemed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images21.fotosik.pl/3/bea11ee1e201777emed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images20.fotosik.pl/73/033e9deb4d76df3bmed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images21.fotosik.pl/3/5c5f2f7bbcd87c85med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images21.fotosik.pl/3/76d5d20c816ad15fmed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images20.fotosik.pl/73/a52148b486155857med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images21.fotosik.pl/3/7d04dd6ac7afcd08med.jpg[/IMG]