Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. następny sobowtór Asty :p [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3589632#post3589632[/url]
  2. to nie fer...jak ja pytałam czy mozna poza teran schronu to powiedzieli, ze w żadnym wypadku (nie wiedzieli, ze nie mam identyfikatora) i tak zapytam, czy można pana Andrzejka :P
  3. ....:(........ ehhh doła mam :(
  4. chyba nie Perfi :( Perfi napewno nie jeździ :(
  5. [quote name='karusiap']Asior Ty jestes niesamowita:loveu: co Ty nie spisz cala noc??:crazyeye:[/QUOTE] aaatam niesamowita gUpia a nie niesamowita!!!!! najwyżej będziecie mnie odwiedzać pod mostem albo w wariatkowie :eviltong: [SIZE="5"][B]SUŃKA BĘDZIE W NIEDZIELE W SIEMNIANOWICACH ŚLĄSKICH!!!! CZY KTOŚ COŚ SŁYSZAŁ ŻE KTOŚ BĘDZIE W TYCH OKOLICACH??? ELU ??KRZYSIU??? WY NIE JESDZIECIE W TAMTE OKOLICE?????[/B][/SIZE]
  6. Dziołszki ja już po rozmowie z Zuzią :) Teraz będe kombinować ..moze ktoś jedzie do siemianowic :(
  7. pokażcie tu zdjęcia walentynki to my ocenimy :]
  8. [quote name='maciaszek']Jeśli możecie wydać tych kilka złotych więcej to polecam tran. Do kupienia w każdej aptece, najlepiej (ze smaków dostępnych) o smaku owocowym. Daje się go 5 ml dziennie. Efekt o niebo lepszy niż po oleju z pestek winogron. [/QUOTE] zdecydowanie zgadzam się z maciaszek, tyle, zę ja polecam naturaly smak 9zwierzak chętniej zje taki) Co do Oleju z pestek, niewiem jak u psów, ale dla fretek okazał się on bardzo niebezpieczny (ponoć toksycznie działa na freciochy), więc jednak bym polecała ten tran (sama swoim zwierzakom go daje :) ) Mozecie albo kupić w aptece (taki ludzki), albo taki zwierzęcy w sklepach zoologicznych...np tu: [IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_678.jpg[/IMG] jest po 25 zł za 500 ml -----> [url]http://fretki.com/sklep/product_info.php?cPath=10&products_id=239&topSsid=b5f73aca8854791e39192cacbf7af78c[/url]
  9. ciotka skoro wklejasz to i ja jestem ;] PODBIJAM!!!!!!
  10. dziewczyny Jednak biore mała sunię tą od villaski na tymczas (mówcie mi kretynka) Ale ona jest w Dzierżoniowie.......... Nie będzie tam kogoś w okolicach??????? [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3581191#post3581191[/url] pls kombinujcie coś bo ja nie mam szans się ruszyć z domu :(
  11. Graf wygląda dobrze i strasznie sie nerwuje jak ktos podchodzi :]
  12. [B][SIZE="4"][COLOR="Red"][SIZE="5"]Aga NATYCHMIAST PROSZĘ ZAADOPTOWAĆ RESZTE PSIAKÓW JUSTYNKI !!!!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]:mad: :mad: :mad: skoro te adoptowane przez Was tak idą....... Justynko, już niedługo bez psiaków zostaniecie :loveu: i co my wtedy będziemy podbijać???? A co do Pana od PIKUSIA??? gdzie mieszka?? znaczy czy daleko od Was????
  13. nieee nieee absolutnie nie popuszczaj...to gUpi pomysł...:evil_lol: Po co Danusia ma potem po Tobie sprzątać :evil_lol:
  14. aaa zresztą co mi tam.....jak naprawde mała (tylko rany boskie zeby się nie okazała wieeelka bo mnie z domu wyrzuci chłop) to dawać mi ją :D
  15. ta jasna taka wieelka się wydawała na zdjęciach :( Kurcze...niewiem :( Co do wyjazdu z Krakowa to szans nie ma ...siedzę w domu z młodym chorym i nie rusze się do niedzieli, a w niedziele muszę być w schronie!!!! :(
  16. paś ją a potem się będzie turlać :p
  17. ni mom :(:niewiem: w niedziele będe miała :(
  18. dzieńdobry :( [IMG]http://images20.fotosik.pl/83/05806bc89006b618.gif[/IMG] właśnie wstałam...... buuu i już zdążyłam uratować jedno życie fretkowe .....ludzie to są k.....a sk...ny sooryyyy wnerwiłam się......[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/3448/dziamgaczjf0.gif[/IMG]
  19. KASZA ZAKAZANA!!!dla zwierzaków!! one nie trawia kaszy, tak więc jeśli cos to ryż na zmiane z makaronem :)
  20. [quote name='Morgan:-)']No przecież wiem :loveu: Ja też przecież żartowałam z tymi :mad: kolesiami :loveu: :loveu:[/QUOTE] ooj to dobrze bo już sie wystraszyłam :placz:
  21. ale ja żartowałam :roll: :placz:
×
×
  • Create New...