[quote name='maciaszek']Jeśli możecie wydać tych kilka złotych więcej to polecam tran. Do kupienia w każdej aptece, najlepiej (ze smaków dostępnych) o smaku owocowym. Daje się go 5 ml dziennie. Efekt o niebo lepszy niż po oleju z pestek winogron. [/QUOTE]
zdecydowanie zgadzam się z maciaszek, tyle, zę ja polecam naturaly smak 9zwierzak chętniej zje taki)
Co do Oleju z pestek, niewiem jak u psów, ale dla fretek okazał się on bardzo niebezpieczny (ponoć toksycznie działa na freciochy), więc jednak bym polecała ten tran (sama swoim zwierzakom go daje :) )
Mozecie albo kupić w aptece (taki ludzki), albo taki zwierzęcy w sklepach zoologicznych...np tu: [IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_678.jpg[/IMG]
jest po 25 zł za 500 ml -----> [url]http://fretki.com/sklep/product_info.php?cPath=10&products_id=239&topSsid=b5f73aca8854791e39192cacbf7af78c[/url]