Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. w domu mam więcej to podeśle Ci pare jeszcze
  2. wątek sama został zablokowany natychmiast jak zacz eły sie posty opłakujące go :( czyli był jakieś pare godzin od momentu jak dowiedzieliśmy się o jego smierci........ nie będe tego komentować, bo znowu dostane zrypkę :mad:
  3. ROTEK rewelacja, ale ja bym dała jeszcze ze 2 -3 zdjęcia :)
  4. he he jednak dobrze, że patison tu za mną przywędrował :) niecały tydzień na dogo a Ona juz psa na tymczas bierze :)
  5. zmieńcie w tytule wątku że potzrebujecie pożyczyć kagańca na jeden dzień !!!!!! a moze by małego do łazienki zamnknąć????na noc.....
  6. [quote name='Agniest']no tak, te z wieczornej zmiany (włączając ciebie Asior) chyba "bliżej" są Menrzusia..... i więcej wam wolno :evil_lol: :evil_lol: A ja to tylko poranna kawka i do widzenia :eviltong:[/quote] zapraszamy do nocnych marków :eviltong:
  7. cieszcie się że jeden maluch uratowany, tylko co on zrobi dzisiejszej nocy :(????
  8. he he mówiłam że mamka Patki nie jest zła :p patison ciesze się :)
  9. no własnie miałam sie pytać jak tam się d0odaje te ogłoszenia, bo widze że tam ruch:)
  10. [quote name='Agniest']no proszę, a mnie się dostało za takie wyznania....:evil_lol: Doberek :multi:[/quote] wiesz...:cool3: sie ma, te względy !!!!!
  11. też tak sądze :( widziałam ja jak się bała jak ci ludzie ją zostawili w schronie :( jak ciągła do drzwi :(
  12. ciotka i co z tym allegro :p ????
  13. wklejam mini dobka na "Nadzieje Dobermana"
  14. dziewczyny mini doberman w Wałbrzychu :crazyeye: :evil_lol: [quote name='Apbt_sól'] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/500/1002617aj9.jpg[/IMG] Mini doberman cos dla ludzików którzy nie mogą mie duzego psa , kochani istny doberman tylko za kolano , łagodny cudeńko!!!:loveu::loveu::lol::lol: [/QUOTE]
  15. wiem, wiem :( wyrodna matka ze mnie :( nie byłam u niego w schronie nawet :( hhh ciekawe czy tęsknił ......????
  16. noo wiem, wiem :) ciekawe jak ja jej wsadzę do gardła tą tabletkę :/
  17. [quote name='Danusia12']Cycusia nie mam :evil_lol:[/QUOTE] za to ja mam :razz: dwa DUZE!!!!! :shake:
  18. Menrzusiu słodyczy Ty moja :loveu: masz coś dla mła???? siakieś dobrości cycuś :cool3:
  19. patuś Ty jeszcze jej nie widziałaś, to mi tu jej nie wychwalaj. Jak przyjedziesz i zobaczysz to wtedy będziesz mogła pełnoprawnie ją chwalić :eviltong:
  20. wtatara jesteś wielka :) Dziś będę odrobaczała całe stadko :)
×
×
  • Create New...