Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. nooo fretki, fretki... a jesli mowa o małych pieskach....... dziś do schronu przyszła kobita..z 7-ma szczeniakami dopiero co urodzonymi...... powiedziała, ze UWAGA: jej 14-to letnia, chora na raka suka się oszczeniła... :mad: powiedziała, ze jeśli się schron zgodzi to ona przyprowadzi tę sukę tu na 8 tyg (nienormalna, tak poważnie chorą sukę), a jak wykarmi to ona wspaniałomyslnie odda szczeniaki za darmo....:angryy: ręce opadają...małe poszły do uspienia :placz:
  2. no ba pewno, ze wezmę :) tylko kto mi je da ???? :)
  3. Figo zaadoptowany..niestety niewiadomo przez kogo .. miejmy nadzieje, ze go pokochają ... Ale bardziej martwi mnie fakt, ze Gonzo został sam.....cierpi...nie wziął od nas nawet przysmaków :( i jeszcze dali do niego Trufla (tego slepego) i tamten mało go nie zagryzł :( Gdyby nie nasza interwencja mogło by być po Gonzie :( ehhhhhh
  4. a to starszy brat Yoko :D [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/4052/dscn0269bi2.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/7479/ogryv0.jpg[/IMG]
  5. napisz coś więcej!!!!! aa i napisz do mar.gajko koniecznie
  6. napewno będzie dobrze!!!!!! Boje sie o te jej upadki, bo w schronisku miała na większej częci materacyk.... no i jest niezła bałaganiarą....rozniosła jakieś tam wnętrzności poduchy .....na całej powierzchni było to rozniesione.. ojj będziesz miała z nia ubaw :D Jutro mała musi dostac znowu zastrzyki..napewno cocarboxylaze i B compleks w tabletkach a reszte niewiem pewno tam napisali wszystko :D
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/254/6b8f4b818c3dce98.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/254/8cb86fc950cd6549.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/254/0ba8b77728d10f66.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/309/f1764477c8e075a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/254/68bd51f3cc78cf87.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/309/a7871b0e12214743.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/309/0b4fc17ea9485d18.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/254/9fc8f0b13ffdbcc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/254/36433f7d44b8f8b2.jpg[/IMG][/URL] a u mnie takie cudeńka :D
  8. [quote name='Anashar']po co na dworzec?[/QUOTE] bo wyadoptowywałam dla Maupy tego szczeniaka z porażeniem mózgowym i pidzej ja brała do warszawy :)
  9. pidzej, i jak droge przetrwałaś?????mała spała???? Wy się wszyscy nie znacie..mała pachniała szczeniaczkiem ;) a pidzej mało się nie zchewtała :) Jak wrażenia maupy ???? spodobała się malucha...wredota jedna ;)
  10. Maciek będe ale tylko na chwile, biore sczeniaka z porażeniem mózgowym i jade z nim na dworzec :)
  11. ehhehehhe dobrze im tak :) faceci zawsze sa tacy nachalni :p
  12. halbinko..Iliada nie była a JEST przekochanym psem.....nie pisz o niej tak jakby już nie zyła :)
  13. a u mnie porodówka..... :D [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/304/69d3bc9e1223e465.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/249/d2bd31cb8960ff1e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/249/e78426d029b30920.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/304/df8d3142925f6f6f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/249/d17804d99d223e38.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/249/fb43be8e1d2b45ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/249/fe61157cacf163d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/304/d4c6e5d69a2d6102.jpg[/IMG][/URL]
  14. eee oni tam w schronie nadająimiona tak raczej bez powodu :) i bez związku z charakterem zwierzaka
  15. a tak rano mnie chłop zastał :D\ Kostek nie odstepuje mnie na krok..nawet w nocy :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/304/61e4ca4d74b2a757.jpg[/IMG][/URL]
  16. a u mnie porodówka..... :D [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/304/69d3bc9e1223e465.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/249/d2bd31cb8960ff1e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/249/e78426d029b30920.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/304/df8d3142925f6f6f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/249/d17804d99d223e38.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/249/fb43be8e1d2b45ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/249/fe61157cacf163d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/304/d4c6e5d69a2d6102.jpg[/IMG][/URL]
  17. Mam Transport Na Sobote!!!!!!!!!!!!:multi: :multi: :multi:
  18. Witajcie Dostałam dziś taka wiadomość: [QUOTE]Szanowna Pani Mamy 13 letnia rasową (posiadamy stosowne dokumenty) suczkę setera irlandzkiego koloru mahoń. Wabi sie Skarpa, jest piękna i mieszka w Krakowie przy ul. Zakątek, koło Ogrodów Łobzów. Ze względu na długotrwały wyjazd do USA chcemy ją ofiarować w dobre ręce lub znaleśc jej opiekuna (opieka w domu opiekuna). Kontak do Pani mam od Pani Agnieszki. Czekamy na odpowiedz lub tel. 012-398-31-01 lub 509-509-877 Z wyrazami szacunku Jacek T....[/QUOTE] Osobę chętną na wyprowadzanie psiaka mam, ale uważam, ze to nie jest rozwiązanie...psiak będzie kilkanaście godzin dziennie sam, szkoda go... oto ona [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/8866/1228061758ry4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/3184/0401071424pb7.jpg[/IMG][/URL] CZY nie znajdzie sie ktoś kto się zaopiekuje suńką :(??? niewiele jej juz czasu zostało :(
  19. Radku :loveu: cudny!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...