-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
spoko tylko jakoś mi to dostarcz
-
Kraków - szczeniak na środku ulicy!JUZ W NOWYM DOMU!
Asior replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
a w schronisku tyle fajnych podrostków :( -
[B][SIZE="4"]POTRZEBUJE TRANSPOPRTU DZIŚ PO POŁUDNIU I W SOBOTE DO SCHRONU :( Dziś musze jechać z nowym moim lokatorem ;) Od wczoraj jest u mnie ale zobaczyłam, ze ma jakąś gule (jest po wypadku) i jest ona bardzo bolesna :( A na sobote potrzeba BARDZO PILNIE bo ta mała sparalizowana sunia jedzie do Wawki i musze ja wyadoptować i na dworzec zawieść. Ona jest dosyć duża i do tego z porażeniem...nie poradzę sobie w autobusie :([/SIZE][/B]
-
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
nie macie pojęcia jaki on jest cudowny!!!! [B][SIZE="5"]PILNIE POTRZEBUJE TRANSPORTU dziś po południu, lub jutro do schroniska..... Zauwazyłam u małego gulę dosyc sporych rozmarów, i bardzo bolesną..... nie może być to krwiak po wypadku, bo to było 2 tyg temu...Do tego ma bardzo obolałe żebra po strobnie gipsu :( Nie chce ryzykować, ze to cos poważnego :([/SIZE][/B] -
KRAKÓW-Bambo znalazł domek, ale czy na zawsze?? Trzymamy kciuki!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
a ja nie mam wogóle żadnej drukarki :( -
PERFI widziałam dziś tego jamniorka :( cudo !!!!!! mało sie nie posikał jak zobaczył człowieka....nie wiedział czy piszczeć, czy merdać ogonkiem, czy podgryzać z radości :) to przekochany i cudowny psiak :) napewno znajdzie wspaniały domek :)
-
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
Asior replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
ja widze jedna fotkę :) boska ta Niteczka nam wyrosła :) -
Kraków - szczeniak na środku ulicy!JUZ W NOWYM DOMU!
Asior replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
bosko oo wreszcie zdjęcia widać :) -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
w schronie Gipset (baaardzo śmieszne :/ ) a ja go nazwałam Kostek :) -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
tak wiem, że mowiłam, ze nigdy więcej....tak mam świadomość, że jestem gołosłowna :D ale nie mogłam mu sie oprzeć....... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/295/952e889d81a5194c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/240/7f93a040247a1cf5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/240/db50ae9d28bc8edc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/240/c038d30d589dfb30.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/240/44645f2136a26afd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/295/f04471105f7d2891.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/240/f5ef27bcb6f1b0af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/295/1998a0b3504d4079.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/295/fe7978a513d20308.jpg[/IMG][/URL] No to jest mój nowy "nabytek" tymczasowy. Pojechałam po rudaskę co wkładała głowę między pręty zeby do człowieka sie łasić, ale przy mnie wspaniali ludzie ja zaadoptowali :) No to co miałam wracać z pustymi rękami :D??? Marnować bilety :) To wzięłam jego, bo taaaaak straszna bida.....ale chyba już się zakochałam :D -
KRAKÓW-Bambo znalazł domek, ale czy na zawsze?? Trzymamy kciuki!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ja wezme kilka ale może mi to ktos druknąć :(??? -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
Asior replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
no Radek pisał, zę Lisia ma allegro to nic nie robiłam, zreszta nie mam tekstu :( -
Kraków - szczeniak na środku ulicy!JUZ W NOWYM DOMU!
Asior replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
obiecane zdjęcia :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img373.imageshack.us/img373/5871/kasia3130jr2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/9061/kasia3133hc0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5649/kasia3135ya2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/6160/kasia3138iv2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5854/kasia3142jc6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5256/kasia3145hx0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7500/kasia3146jc2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8742/kasia3154hb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/1511/kasia3157yh8.jpg[/IMG][/URL] uwazam, ze ten z nietoperzymi uszami jest boski :loveu: -
Kraków przepiękny mix malamuta z huskim dla miłosnika rasy :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
taaa Pan Paweł przywalił go całym ciałem, i na siłę mu załozył a on sie strasznie pieklił, wyrywał i szalał jak w amoku :)