Jump to content
Dogomania

Asior

Members
  • Posts

    18622
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Asior

  1. spoko tylko jakoś mi to dostarcz
  2. a w schronisku tyle fajnych podrostków :(
  3. [B][SIZE="4"]POTRZEBUJE TRANSPOPRTU DZIŚ PO POŁUDNIU I W SOBOTE DO SCHRONU :( Dziś musze jechać z nowym moim lokatorem ;) Od wczoraj jest u mnie ale zobaczyłam, ze ma jakąś gule (jest po wypadku) i jest ona bardzo bolesna :( A na sobote potrzeba BARDZO PILNIE bo ta mała sparalizowana sunia jedzie do Wawki i musze ja wyadoptować i na dworzec zawieść. Ona jest dosyć duża i do tego z porażeniem...nie poradzę sobie w autobusie :([/SIZE][/B]
  4. nie macie pojęcia jaki on jest cudowny!!!! [B][SIZE="5"]PILNIE POTRZEBUJE TRANSPORTU dziś po południu, lub jutro do schroniska..... Zauwazyłam u małego gulę dosyc sporych rozmarów, i bardzo bolesną..... nie może być to krwiak po wypadku, bo to było 2 tyg temu...Do tego ma bardzo obolałe żebra po strobnie gipsu :( Nie chce ryzykować, ze to cos poważnego :([/SIZE][/B]
  5. a ja nie mam wogóle żadnej drukarki :(
  6. PERFI widziałam dziś tego jamniorka :( cudo !!!!!! mało sie nie posikał jak zobaczył człowieka....nie wiedział czy piszczeć, czy merdać ogonkiem, czy podgryzać z radości :) to przekochany i cudowny psiak :) napewno znajdzie wspaniały domek :)
  7. ja widze jedna fotkę :) boska ta Niteczka nam wyrosła :)
  8. bosko oo wreszcie zdjęcia widać :)
  9. rotek :loveu: dzis byłam u Gonzaka piszczał jak wariat jak nas zobaczył :) nie mogę uwierzyć, ze on jeszcze nie znalazł swojego człowieka :(
  10. w schronie Gipset (baaardzo śmieszne :/ ) a ja go nazwałam Kostek :)
  11. tak wiem, że mowiłam, ze nigdy więcej....tak mam świadomość, że jestem gołosłowna :D ale nie mogłam mu sie oprzeć....... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/295/952e889d81a5194c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/240/7f93a040247a1cf5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/240/db50ae9d28bc8edc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/240/c038d30d589dfb30.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/240/44645f2136a26afd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/295/f04471105f7d2891.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/240/f5ef27bcb6f1b0af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/295/1998a0b3504d4079.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/295/fe7978a513d20308.jpg[/IMG][/URL] No to jest mój nowy "nabytek" tymczasowy. Pojechałam po rudaskę co wkładała głowę między pręty zeby do człowieka sie łasić, ale przy mnie wspaniali ludzie ja zaadoptowali :) No to co miałam wracać z pustymi rękami :D??? Marnować bilety :) To wzięłam jego, bo taaaaak straszna bida.....ale chyba już się zakochałam :D
  12. [B][SIZE="5"]MAUPA4 pilnie się ze mna skontaktuj!!!!!!!!!!!Na komóre....straciłam Twój numer bo był w pw a one "wyszły"(mój 698-684-638) [/SIZE][/B]
  13. ja wezme kilka ale może mi to ktos druknąć :(???
  14. no Radek pisał, zę Lisia ma allegro to nic nie robiłam, zreszta nie mam tekstu :(
  15. obiecane zdjęcia :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img373.imageshack.us/img373/5871/kasia3130jr2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/9061/kasia3133hc0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5649/kasia3135ya2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/6160/kasia3138iv2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5854/kasia3142jc6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5256/kasia3145hx0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7500/kasia3146jc2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8742/kasia3154hb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/1511/kasia3157yh8.jpg[/IMG][/URL] uwazam, ze ten z nietoperzymi uszami jest boski :loveu:
  16. bosko, ze Roxi się udało :) Powiem Eli...napewno się ucieszy :) bo cały czas sie pytała o małą
  17. zaraz mnie szlag trafi z tymi znikającymi postami :mad: ilez można....czy admini wogóle bywaja tu na forum......?????? Przeciez tu nie da się nic pisać bo zaraz wszystko znika :angryy:
  18. pewnie, zę wyczaruje, ale zdjęcia...podstawa są zdjęcia :( a tych suńka ma mało :(
  19. taaa Pan Paweł przywalił go całym ciałem, i na siłę mu załozył a on sie strasznie pieklił, wyrywał i szalał jak w amoku :)
×
×
  • Create New...