-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
piaskowa SAVANA szuka domu...... już OD ROKU . ma dom
Asior replied to missieek's topic in Już w nowym domu
dajcie aktualne zdjęcia -
KRAKOW Perfidne szczeniaki od Perfi i c24rnego juz maja domki :)
Asior replied to Perfi's topic in Już w nowym domu
hmmm to moze wpadne kiedyś porobić zdjęcia ;) ???? -
na szczęscie je rozdzielili, ale zamiast zostawić Gonzaka na jego starym wybiegu to go przeniesli a Trufla zostawili na wybiegu :(
-
[quote name='Maupa4'] no i bardzo dziwnie reaguje na psy - nasze nie są nachalne a własciwie są takie "opiekuńcze" (powąchać, dotknąć nosem w nos, pożałować) a ona dostaje jakby "furii" na sam ich widok: szczeka, warczy, kłapie zębami (czasem tak samo reaguje na dotyk lub sam widok ręki) - nie pozwalamy naszym psom być razem z nią i jak je widzi (a tylko je widzi) wybucha (ona na rękach a któraś z bulw przy nogach) ... [/QUOTE] noiooo zauważyłam to właśnie w stosunku do mojego tymczasowego Kostka....jak jechaliśmy autem to był koncert, bo ona warczała na niego, on na nią i był ogólny szał. Uważam, ze ona ma zadatki na bardzo dominujacego psa i trzeba już jej dać do zrozumienia, ze to jest złe.....
-
piaskowa SAVANA szuka domu...... już OD ROKU . ma dom
Asior replied to missieek's topic in Już w nowym domu
mam starszą panią która chce zaadoptować psiaka......niedawno zabił jej wóz strażacki psiaka :( pokaże zdjęcia gówniarzy :) -
mój numer 698-684-638 ja jestem w pracy osiągalna od ok. 10 do 15. więc puść mi esa, ze będziesz o tej i o tej pod szpitalem MSWiA na galla, to wyjde do Ciebie
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
Asior replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
To może ja żarcik zapodam na rozerwanie towarzystwa :) [B]Jasio wysłał list do swoich dziadków. Dziadek czyta list babci na głos: "Kochani dziadkowie, wczorej poszedłem pierwszy raz do szkoły i miałem godzine wychowawczą.[/B] [B] Wychowawczyni powiedziała, że musimy zawsze mówić prawdę więc się Wam do czegoś przyznam. W te wakacje jak byłem u was to zszedłem do piwnicy nasrałem do słoja z kompotem i odstawiłem z powrotem na półkę. Jasio" Dziadek skończyl czytać, chlasnął babkę w ryj i mówi: - A mówiłem ci "Gówno"! Ale ty, nie!!! "zcukrzyło sie, zcukrzyło sie"!!![/B] :D:D:D popłakałam się ze śmiechu :D -
KRAKÓW-Bambo znalazł domek, ale czy na zawsze?? Trzymamy kciuki!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
taaaak ??????? :o aa to spoko :) to zaraz wysle na pw adres :) -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
nie lansuje, nie lansuje, tylko sam pozwoliłeś wkleić :cool3: a co?? niech wszyscy wiedzą jak wygląda braciszek suńki :p -
KRAKÓW - maleńka sunia od Villaski TERAZ MA JUŻ DOM NA ZAWSZE!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
a co tu taka cisza :D????? -
[quote name='Asior']miniaturowa suńka!!!! przywiązali ja do drzeewa :/ http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5237117#post5237117 SUGARR tą weźcie !!!!!!!!!
-
KRAKÓW-Bambo znalazł domek, ale czy na zawsze?? Trzymamy kciuki!!!!!!
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Kiwi nie mam mozliwości ich wydrukować.... -
a w okolicy Galla nie bywasz....?????
-
Karusiap, Trufel zawsze był agresywny do innych psów.....a on wręcz chodził za Gonzakiem :( a ten przed nim uciekał :(
-
KRAKÓW-Miniaturowa suńka, przywiązana do drzewa...ma domek :)
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
wyśle wieczorkiem P. Beatko, bo wczoraj padłam...... Mam nadzieje tylko, ze ktoś mała zauważy.....bo ona jest taka maleńka a te psiaki takie duże :( -
miniaturowa suńka!!!! przywiązali ja do drzeewa :/ http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5237117#post5237117
-
Witam Dziśw Krakowskim schronie "znalazłam" maluńka, taka naprawde mini mini suńkę....Ponoc znalał ją gość w lasku Wolskim, przywiązaną do drzewa.... Suńka bardzo piszczy jak ktos się zbliza do krat....jest przekochana, i bardzo przyjazna....ona musi jak najszybciej znaleść domek a ona jest w boxie z duzo większymi psakami.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/314/9c1151c78b4928b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/314/9b255e2fd7880eb5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/314/d0f62e4983eeceaa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/314/3468658d6e4b0ae2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/107/35491efd228d0ed0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/107/3f75cf82d0223089.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/314/8df04e04c09a250e.jpg[/IMG][/URL] a to filmik...zobaczcie jak ona piszczy :( [url]http://video.google.pl/videoplay?docid=-7321353430663514152&pr=goog-sl[/url]