-
Posts
18622 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asior
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
[quote name='majqa']A to się kurna cofnij nieco na wątku, bo i na okoliczność tegoż, czyli dokładnie Firci, którą przywołujesz na focie, tyszszsz zbierałam cięgi.[/QUOTE] no kochaaaaana, ja kiedyś też byłam grubsza :roll:... widać laska się wzięła za siebie....... -
Amiga, a jak byście np już mieli tą Twoją klatkę przerobioną, to jak by np kupić siatkę maskującą (wiesz, taką jak w wojsku mają z jakimiś sztucznymi liśćmi w kolorze przypominającym trawę), i nakryli byście tą klatkę ale nie w domu tylko gdzieś w krzakach.... wtedy można by ją było na noc zostawić, w nocy, nawet jak by przyszli bezdomni, to by jej nie wypatrzyli....
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
[url]http://img16.imageshack.us/img16/1486/p1100873.jpg[/url] boze.. to chyba najchudsze z Twoich opasłych zwierzątek ... choć łun..... -
pisałam w czwartek z Anett,mi jej wyjaśniałam, ze nie umawiałam Tobiego na kastrację bo myślałam, że kopciuszek sama się określi kiedy jej pasuje... Anett odpisała, ze to może być byle który piątek. Będe dzwonić do dr Szpeyera w poniedziałek - mam nadzieje, że warunki zdrowotne mi na to pozwolą ;) bo od piątku niestety nie jestem w stanie wydobyć z siebie niczego co przypomina głos :roll:, mam bardzo ostre zapalenie krtani, tchawicy i bóg wie czego jeszcze, nawet nie próbowałam dzwonić do weta bo nie było sensu, i tak by mnie nie zrozumiał :roll: Tak więc spokojnie, postaram się załatwić termin piątkowy (ten przedświąteczny)
-
Kieleckie bidy z DYMIN, w Krakowie. Proszę o ogłoszenia.
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
ani pół telefonu -
[quote name='malawaszka']kurde..... ja nie wiem jak można nie szanować czegoś co się pożyczyło - to jest nieszanowanie osoby, od której się pożyczyło :shake:[/QUOTE] no nieeee zagotowałam... była byś tak uprzejma i zanim wydasz WYROK, to zorientujesz się jak było naprawde??????????? Pośredniczyłam kilka miesięcy temu przy pożyczaniu DLA KOGOŚ tej klatki kiedy przyjechały zwierzęta z kielc, trzeba nam było gdzieś je przetrzymać... Klatki JA OSOBIŚCIE na oczy nie widziałam, więc ciężko było by mi ja rozpoznać... Klatkę przewiozły do drukarni osoby trzecie. Teraz kiedy Amiga zadzwoniła, ze trzeba klatkę na szybko odzyskać zadzwoniłam do osoby, która TYLKO przechowywała klatkę, ale ta osoba mieszka kilkanaście kilometrów za krakowem, więc musiało minąć półtora dna zanim udało się jej dotransportować klatkę... Pytała mnie przez telefon którą klatkę ma dać ( bo miała dwie), dużą czy małą.. powiedziałam małą (zgodnie z tym co usłyszałam kilka m-cy temu, że to mała klateczka. ) Kiedy P. Magda dziś dostarczyła klatkę do schroniska , agamika dała znać Amidze, ze to nie ta klatka... od razu zadzwoniłam do P. Magdy, żeby jej o tym powiedzieć.. TO NIE PANI MAGDA CHCIAŁA KOGOKOLWIEK OSZUKAĆ, bo na cholerę jej zardzewiała wysłużona klatka kennelowa :roll: Klatkę ma dowieść jutro, do schroniska bo wcześniej nie dała rady gdyż była na śląsku już... W związku z tym, że zaszło takie nieporozumienie NIE ZAMIERZONE, [B]stanęłam na głowie[/B] i załatwiłam żeby nasza KTOZ-owska klatka została wypożyczona Amidze!!!! (kosztem innego psa- szczeniaka, który koczuje w rurze na łąkach nowohuckich) Gdyby Amigowa klatka miała zostać przerabiana na pewno nie była by na jutro, a tak nasza jest już dziś i czeka.... Zaczynam mieć powoli serdecznie dość udowadniania, ze nie jestem wielbłądem..... dwoje się i troję, żeby pomagać wszystkim wokoło, wydaje karmę odkładam niejednokrotnie dla "naszych" dogomaniackich psów na tymczasach... załatwiam bezpłatne sterylki/kastracje i inne zabiegi....załatwiam wolontariuszom miejsce na aukcjach dla zwierząt tylko po to, żeby zamiast dziękuje usłyszeć od osób którym to bardzo przeszkadza, ze mnie zniszczą i doprowadza do mojego zwolnienia z pracy :roll: Ktokolwiek do mnie nie zadzwoni, ZAWSZE pomagam jak tylko istnieje taka szansa... nie raz sama wydzwaniam i proponuje pomoc i czasem czuję się jak bym wciskała na siłę komuś tą karmę czy inne rzeczy... :roll: Mam dość.. po prostu..... po przeczytaniu tego posta i tego co poniżej zacytuje, mam dość..... kuźwa, na dogomanii zaczyna się każdego traktować jak przestępcę :shake: [quote name='jambi']żartujesz chyba?! powiem najdelikatniej jak umiem - granda ....[/QUOTE] taaak masz racje.. na pewno ja albo Pani Magda chcieliśmy "se" te klatkę przywłaszczyć, i oszukać Amigę :shake: GRANDA!!!!!!! Szkoda tylko, że Amiga nie napisała wyjaśnienia, do tych oburzonych postów, bo wytłumaczyłam jej dlaczego do schronu trafiła nie ta klatka :roll: Ja rozumiem, że się niecierpliwiła, ze to była jej klatka, że Kamelia w każdej chwili może uciec stamtąd..ale ja tylko pośredniczyłam przy pożyczaniu jej, nie miałam fizycznie jej i nie wiedziałam jak wygląda.. gdyby Amiga dała znać ze klatka jej potrzebna, już dawno była by u niej.... a tak.. jest granda, bo inna klatka zamiast właściwej została zwrócona, tak jak ktoś by chciał Amigę oszukać i wcisnąć jej inną klatke....... tylko w jakim celu.... ??? No i co ma do tego poszanowanie cudzej własności... :roll: ehhhh nie nadaje się do tego..... Jeszcze raz przepraszam Amigo, ze tak wyszło, mam nadzieje, że nasza KTOZ-owska klatka zrekompensuje Ci te niedogodności zaistniałe.... jak nie, to nie wiem jak mogę swoje niedopatrzenie odkupić..... :roll:
-
Kiedyś był syberianem husky... Pies z interwencji KTOZ
Asior replied to Asior's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to była tvn do Uwagi ;) -
[quote name='Beatkaa']Brak słów...:-( :( Gdybym miała taką babcię :angryy: [/QUOTE] czy wy ludzie umiecie czytać ze zrozumieniem??? Bo kolejny raz jak widzę atakuje się babcie... Dziewczyna wyraźnie napisała, ze babcia jest mocno starszą osobą i nie jest w stanie sprawować opieki nad psem.. TO NIE BABCIA CHCE POWIESIĆ PSA, tylko "rodzinka"......
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
aaa to cziłuś od mshume :) a to zdjecie jest hit ;) [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/58/dscf2220t.jpg[/IMG] -
Hania, mix owczarka pirenejskiego - dom pilnie poszukiwany. MA DOM:)
Asior replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
[url]http://adopcjektoz.blox.pl/2011/04/Hania-mix-owczarka-pirenejskiego-dom-pilnie.html[/url] i moje ;) -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
no nie ?? :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TYvfuoKYWgI/AAAAAAAAG1g/biLgmx28avU/DSCF2040.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TYvf9z0Es5I/AAAAAAAAG1o/R56fpt27YxU/DSCF2043.JPG[/IMG] -
Hania, mix owczarka pirenejskiego - dom pilnie poszukiwany. MA DOM:)
Asior replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
noo Andrzej działa jak pierun ;) [url]http://chwiladlapupila.pl/2011/04/hania-mix-owczarka-pirenejskiego-dom-pilnie-poszukiwany/[/url] -
i kolejne Oddam za darmo dwa szczeniaczki rasy mieszanej, urodzone w grudniu 2010 roku. Są to dwie suczki, wyrosną na większe psiaki. Pieski są zdrowe, troszeczkę dzikie ale gwarantuje, że po po 2-3 dniach przyzwyczają się do człowieka (sama wziełam jedną suczkę i po 2 dniach wskakiwała mi na kolana) Pieski tak na prawdę należą do sąsiada ale zobowiązałam się pomóc mu je wydać. Jeżeli mi się nie uda trafią w ciągu 2 tygodni do schroniska. Nie zasługują na taki los. Wszystkich zainteresowanych, proszę o kontakt - tel. 604-592-593 Pieski są do odbioru z Krzeszowic k/Krakowa. [IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/110408/221r2/5093c2h_20.jpeg[/IMG] [IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/110408/221r5/88408a_20.jpeg[/IMG] [IMG]http://img1.classistatic.com/cps/kj/110408/221r5/2196d6h_20.jpeg[/IMG]
-
kolejne ogłoszenie z naszej strony: Psiak pilnie szuka domu!!!! piesek ma 11 miesięcy, kundelek czarny podpalany, jest bardzo wesoły, wychowany z dzieckiem. Pilnie poszukuje domu z powodu nagłej bardzo poważnej alergii dziecka, chce uchronić pieska przed schroniskiem, błagamy o pilną pomoc od zaraz z góry bardzo dziękujemy. Kontakt w sprawie adopcji : biuro KTOZ, tel. 12 429 43 61 , [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1481/puszek.jpg[/IMG]
-
[B]a ja pilnie szukam DT na ok 2 tygodnie dla suczki jamnika, starszej, jej Pani musi iść do szpitala na ten czas, [/B]boimy się, ze suczka nie przeżyje w hotelu.. Zawsze była bardzo "wychuchana" przez Panią.... jest to starszy pies i stres taki może ją zabić :( Kolejna sprawa: [B]PILNIE - maleńka 4-5 kg suczka szuka domu na cito!!!![/B] Do adopcji jest maleńka, ok 5 kg suczka Pepina, która szuka domu bo jej dotychczasowa Pani jest w bardzo podeszłym wieku (95 lat) i nie jest w stanie sprawować dłużej nad nią opieki. Suczka jest młoda ma ok 3 - 4 lata, jest bardzo łagodna i uległa. Może mieszkać z innymi zwierzętami. kontakt w sprawie adopcji: Biuro KTOZ [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/176/dscf2052sf.jpg[/IMG] [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/1086/dscf2050dn.jpg[/IMG] [IMG]http://img807.imageshack.us/img807/867/dscf2046.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4642/dscf2038w.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8853/dscf2034o.jpg[/IMG]
-
ehhh, zaufałam że osoby deklarujące wpłacą co zdeklarowały... dlatego powiedziałam weterynarzowi, żeby wystawił fakture na KTOZ. Kasy nawet nie ma na pokrycie pierwszej faktury :roll: Przecież Klaudia miała być tylko DT.. bezpłatnym, ale na pokrycie kosztów leczenia jej nie stać.... Ludziska zlitujcie się, :roll:
-
Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...
Asior replied to Frotka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziewczyny, mam trochę utrudnione zadanie, Moona widzą inspektorzy raz na miesiąc kiedy wiozą mu karmę, jak pytam co u niego, to słyszę bez zmian :roll: co więcej mogę napisać :( -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
Majeczko, pozdrowienia od mojej trójcy nie świętej ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TYvg9OxcJfI/AAAAAAAAG3g/OkaW8Yw1-o4/DSCF2371.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_hZN3Y9LCibM/TYvfkYL0YaI/AAAAAAAAG0o/6v1SNkZjvWo/DSCF2024.JPG[/IMG] -
Hania, mix owczarka pirenejskiego - dom pilnie poszukiwany. MA DOM:)
Asior replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
zaraz wrzucę ją na naszą stronę!!! i podeśle Andrzejowi na chwile dla pupila... -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
wiedziałam, że Ci się spodoba :) -
BORYS//szczeniak LabraDoRar//**********ma dom***********
Asior replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
ojtam ojtam.. popatrzcie.... [video=youtube;qesaqf311rQ]http://www.youtube.com/watch?v=qesaqf311rQ&feature=player_embedded[/video] -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
Majeczko.. to dla Ciebie!!!!!!!! [video=youtube;qesaqf311rQ]http://www.youtube.com/watch?v=qesaqf311rQ&feature=player_embedded[/video] -
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Asior replied to majqa's topic in Foto Blogi
no nie :) takie plakaty powinny być rozwieszane a nie jakieś słitaśne.... -
KRAKÓW - potwornie wychudzony pit bull red nose, już w hotelu
Asior replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no :roll: Tylko ten ponoć mega agresywny, w schronisku na razie nie wykazuje agresji, ale ponoć jest znany jednemu z pracowników, który potwierdził to... Pani go oddała bo jest w ciąży a pieron nie chciał jeść chleba ani kaszy :roll: