Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Mam nadzieję, że choć jedna osoba po przeczytaniu tych historii zmieni swoją obinię na tematbullowatych. Jeśli ta historia kogoś nie ruszy - to taki ktoś naprawdę nie może mieć serca.
  2. Czy nikt nie da rady przetransportować jutro ONka do Łodzi? Stamtąd nowa pani mogłaby go odebrać. [B][COLOR="Red"]PILNE![/COLOR][/B]
  3. Jenny dzięki! Niewiarygodne są niektóre historie:crazyeye:
  4. Metalku może ten dzień będzie dla Ciebie szczęśliwszy?
  5. Reks jest od dawna na stronie... [url]http://owczarekwpotrzebie.com/inne/adopcje/reks.html[/url]
  6. Ale Grot zmarniał :( Domek potrzebny na cito...
  7. Hopamy w górę...
  8. Gromik będzie na stronie na dniach, teraz nie robiłem aktualizacji bo pracuje nad całkowitą zmianą od strony technicznej i graficznej i Gromik już będzie w nwej odsłonie strony...
  9. Tylko czy Kama dalej szuka domu?;)
  10. Podniosę z wieczora...
  11. Luka czuje się dobrze, odparzenia się zagoiły, smacznie zjada rybki i żeberka nie są już tak odstające ;) Natomiast druga suczka p.Ewy dostała grzybicznego zapalenia uszu:(
  12. Tu macie wszystkie ONki o których wiem [url]http://owczarki.eu[/url]
  13. Czy on ma coś z owczarka? Możnaby liczyć na zdjęcia w wyższej rozdzielczości niż są na 1 stronie?
  14. Ja również proponuje hotelik. Jak ruszymy z akcją smyczkową, napewno choć trochę wesprzemy Presto finansowo.
  15. Właśnie przeczytałem, że Szamanek ma dom:multi: Szkoda tylko, że nikt mi wczesniej nie napisał żeby go ze stronki ściągnąć :-(
  16. Jenny, wkleisz tu następne tłumaczenia czy wolisz przesyłać na maila?
  17. [quote name='miniulka91']:pja <hahaha> moge sie przejechac tylko zebym innego nie złapała[/QUOTE] A jakim cudem możesz capnąć innego?:cool1:
  18. Jakby mi ktoś próbował włożyć czopka też bym gryzł :diabloti:
  19. Pomoże ktoś w łapaniu tego ONka?????
  20. [quote name='Ulaa']Nie będę nic więcej pisać, tylko przekopiuję Wam maila od Asi: I co Wy na to? :cool3: :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/QUOTE] :multi::multi::multi: Super, że Baruś został:loveu:
  21. Dzięki Ewatr! Niedługo rusza sprzedaż smyczy owczarkowych i do poniedziałku chce całkowicie przerobić stronę, Tipi wraz z innymi psiakami które dostałem w tym tygodniu pojawi się dopiero na nowej stronie ;)
  22. [quote name='Jenny19']wiecie co,przetłumaczyłam 3 historie...i to naprawdę wciąga:cool3: niewiarygodne do czego są zdolne zwierzęta:crazyeye:[/QUOTE] Czyli tłumaczenie powinno Ci szybko pójść :loveu:
×
×
  • Create New...