Mam nadzieję, że choć jedna osoba po przeczytaniu tych historii zmieni swoją obinię na tematbullowatych. Jeśli ta historia kogoś nie ruszy - to taki ktoś naprawdę nie może mieć serca.
Gromik będzie na stronie na dniach, teraz nie robiłem aktualizacji bo pracuje nad całkowitą zmianą od strony technicznej i graficznej i Gromik już będzie w nwej odsłonie strony...
Luka czuje się dobrze, odparzenia się zagoiły, smacznie zjada rybki i żeberka nie są już tak odstające ;) Natomiast druga suczka p.Ewy dostała grzybicznego zapalenia uszu:(
[quote name='Ulaa']Nie będę nic więcej pisać, tylko przekopiuję Wam maila od Asi:
I co Wy na to? :cool3:
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/QUOTE]
:multi::multi::multi: Super, że Baruś został:loveu:
Dzięki Ewatr! Niedługo rusza sprzedaż smyczy owczarkowych i do poniedziałku chce całkowicie przerobić stronę, Tipi wraz z innymi psiakami które dostałem w tym tygodniu pojawi się dopiero na nowej stronie ;)
[quote name='Jenny19']wiecie co,przetłumaczyłam 3 historie...i to naprawdę wciąga:cool3: niewiarygodne do czego są zdolne zwierzęta:crazyeye:[/QUOTE]
Czyli tłumaczenie powinno Ci szybko pójść :loveu: