Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Jakiż on cudny :loveu: Piękny :loveu: Widać, że trafił do wspaniałego domku :multi: [IMG]http://images30.fotosik.pl/103/d1ddfd30dadb7da3.jpg[/IMG]
  2. Ja niestety pomóc nie mog ale mam pytanie jeszcze z innej beczki - od dłuzszego czasu Wodnik ma na AFN 1855zł i nikt tego przez dłuższy czas nie ruszył. Czy jeśli aktualna opiekunka Wodnika z tych pieniędzy nie korzysta może przelać by to na ogólne krakowskie psy?
  3. Dziś w prokocimiu ok. 11 godziny widziany duży czarny pies (większy od ONka) z długą sierścią, podobny do berneńczyka (tylko cały czarny). Pies kładł się pod nogami starszej pani, później szedł z moim znajomym i piszczał gdy ten wchodził do tramwaju. WYgląda jakby szukał właściciela. Wie ktoś coś o podobnym zgłoszeniu?
  4. [B][COLOR="Red"]Prosze o zmianę inmormacji w postach wg. wzoru z 1 strony. To bardzo ważne! Niestety nie mam czasu na wyszukiwanie z każdego wątku wszystkich informacji więc musi być to odrazu podane! [/COLOR][/B] Imię: Wiek: Miasto przebywania: Wątek: (link na dogo jeśli jest) I tutaj dłuższy opis charakteru oraz w załączniku najlepiej 3-4 zdjęcia w min. rozdzielczosci
  5. Czy ktoś może wstawić sunię tutaj: [url]http://owczarki.eu/forum/viewforum.php?f=36&sid=9b3f0ebe9ca60e6de161516d803eaf74[/url] To wrzucę sunie na [url]http://owczarki.eu[/url]
  6. trzymajcie kciuki, mam chętnych do adopcji Metala. Kostek się z nimi skontaktuje.
  7. Smyczki na ratowanie ONków już w sprzedaży - Presto też się na nich znalazł ;) [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7688601#post7688601[/url]
  8. Smyczki OwP na pomoc ONkom już w sprzedaży :loveu: http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7688601#post7688601
  9. Super :loveu: strona jeszcze w przebudowie, ale już niedługo ruszy zupełnie w nowym wydaniu;)
  10. Z każdego psa da sie zrobić morderce - taka jest prawda. Oczywiście niektóre psy mają coś z psychiką jest to uwarunkowane genetycznie lub nie. Ale to nie zmienia faktu, że biorąc APBT od sprawdzonego hodowcy w 99% wiemy jaki ten pies będzie miał charakter. A rzucić się na czlowieka może tam samo APBT, AST, Bull czy ONek lub inny pies o niezrównoważonym charakterze bądź źle prowadzony:p
  11. Piękne. Ale zamieniłbym słowo zdechł na skonał lub umarł... Zdychać mogą tylko ludzie
  12. Jaki on jest szczęśliwy :loveu: Kasiu dziękujemy:loveu::loveu::loveu:
  13. Doris - w takim razie zgłaszam oszustwo do allegro
  14. Niedługo zaczniemy zapełniać stronę tymi pięknymi historiami:)
  15. Szczeciniacy, wiecie coś o tych aukcjach? [url]http://www.allegro.pl/item245240479_245240479.html[/url] [url]http://www.allegro.pl/item248000530_komentarz_tylko_1_zl_charytatywnie_5.html[/url] [url]http://www.allegro.pl/item247844025_aukcja_charytatywna_kup_psiakowi_bude_box_.html[/url] Aukcje wydają się podejrzane, może to kolejny naciągacz?
  16. [quote name='Jagienka']Czy wiecie o nim coś więcej, jak sie do ludzi zachowuje itd? Czy tylko tak z widzenia?[/QUOTE] Z widzenia. Ale idąc ulicą nie zwracał wogóle uwagi na psy czy ludzi, tylko spokojnie sobie dreptał...
  17. I ostatnia partia:eviltong: Alfa i Cello A tu już się rozdzieliliśmy, Alfa i Cello poszły z psiakami do domu a my z Rocky'em jeszcze chwilkę zostaliśmy A tu już
  18. [quote name='bellatriks']Super fotki:loveu: A "Rocky biegnący" siedzi sobie i język wytyka:evil_lol: Już poprawilem:oops: Rocky I znów Rocky Cello Cello i Alfa Cello
  19. Cello biegnący Alfa zapatrzona w Anię Alfa Alfa Rocky
  20. Nie przesadzaj z tą traumą po Rockym Kasiu, bo sama widziałaś, że szczuraski u mnie w domu nie były wystraszone ;) I w klatce też nie były nerwowe :cool3: Was się wystraszyły bo byliście nowi. Myślę, że w klatce są zestresowane bo nie traktują jej jakk bezpiecznego miejsca - siedząc w mojej klatce czuły się bezpieczne. A teraz wszystko ma nowe zapachy, inny wygląd etc. Poprostu muszą się przyzwyczaić ;) Kiedy moge wpaść po książki i w odzwiedzinki do ogonów?:loveu:
  21. Rocky Cello Cello Rocky Rocky biegnący
  22. Przytachałem Wam jeszcze cosik, ale fotki już nie takie dobre:( Fotki ze spotkania ONkowego z dnia dzisiejszego na krzemionkach;) Błotnista kąpiel Cello Cello z Alfą Mój niedźwiedź przy skręcaniu Alfa się skrada Cello
×
×
  • Create New...