-
Posts
1921 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ola&Kora
-
A ja myślałam, że nie mogę mieć malamuta bo to za żywiołowa rasa jest... :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images4.fotosik.pl/211/9cd4e385ffb8b7cf.jpg[/IMG]
-
Dzieńdoberek A tu nadal ni ma fotek?! Oj [B]wiq[/B] dawaj focie bo jak nie to psami poszczuję!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Bardzo wszystkim dziękujem za przemiłe komentarze :p :p :p Kocham was wszystkie :calus:
-
[quote=Tina.Sara;]Kurna, z psem sie całujesz???:cool3:[/quote] Czasami, jak w ekstazę wpadnę... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...
Ola&Kora replied to Usia's topic in Foto Blogi
Ula, kochanie nie smuć się :calus: Teraz jest ci ciężko, ale zobaczysz w krótkim czasie się zaaklimatyzujesz do nowego miejsca ;) Poza tym nie wyprowadzasz się tak daleko, co jest dużym plusem :p Z niecierpliwością czekam na twój powrót i mam cichą nadzieję że po przeprowadzce urządzisz na dogo parapetówę :cool3: -
Dzieńdoberek!!! [quote=Agushka;] Wogóle muszę chyba zeskanować te Tinuchowe szczeniakowe zdjęcia i Piniowe szczeniakowe też. [/quote] Oj tak, koniecznie!!! :multi: Jestem bardzo ciekawa jak Pinio wyglądał jako szczeniorek :p
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Ola&Kora replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote=Marta_Ares;]jedna fotka tylko dzisiaj reszta jutro: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/6590/dscn8509fe2.jpg[/IMG][/URL][/quote] Na pyszczku Aresika maluje się pełne odprężenie :p Czyżby szykował się ziuziu? :p A tak na marginesie to do której to sie na dogo siedzi? :eviltong: Spać, jutro do szkoły (na 11:45 :multi: :multi: :multi: ) -
Dobrej nocki życzę ;)
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
Ola&Kora replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
Jupi, załapałam się na dżamprezę!!! :multi: :multi: :multi: :smilecol: :Cool!: :Cool!: :ylsuper: :ylsuper: :ylsuper: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :BIG: :BIG: :cunao: :knajpa: :popcorn: :beerchug: :drink1: :cunao: :cunao: :chlup: :drink1: :laola: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Ola&Kora replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[quote=Dobcia;]Ola jest monotematyczna, a na dodatek Negruleczek tak chętnie kopie, że cóż- ma racje:cool3: Mój ukochany kreciczek:loveu: [/quote] Ja monotematyczna?! :eviltong: :eviltong: :eviltong: Ja jestem po prostu oryginalna i trwam niezmiennie w swoich poglądach :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Hej, cioteczki!!! Jakoś tak nie miałam ochoty coś pisać w swojej galerii. No ale czas się poprawić Dalszy ciąg przygód strażników Kuli Przeznaczenia... Dwoje przyjaciół nadal wypoczywało po męczącym dniu... Nagle Kora dostrzegła coś na horyzoncie... [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/3315/sta60050sw4.jpg[/IMG] Wpatrywała się długo w niebo, nie wiedząc co to może być. Cerber również dostrzegł to coś... [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/7355/sta60052st0.jpg[/IMG] Nagle zrozumieli, co to jest... To było stado magicznych ptaków wysłanych przez żądnego władzy Kota Filemona, który chciał dotać w swoje łapy Kulę... [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/18/sta60068xj7.jpg[/IMG] Kora capnłęa Kulę Przeznaczenia... [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/8831/sta60064yv4.jpg[/IMG] ... i psy rzuciły się do ucieczki... ale w panice pobiegły w dwie różne strony... [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/5507/sta60069ng9.jpg[/IMG] Szybko jednak zmobilizowały się... [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/9971/sta60020ew4.jpg[/IMG] I już łapa w łapę biegły przez wrzosowisko... [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/4166/sta60153ar2.jpg[/IMG] Ptaki jednak były szybsze... na nic zdał się szaleńczy bieg strażników... Psy wyczerpane całodziennym marszem biegły coraz wolniej... [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/3071/sta60037ad5.jpg[/IMG] Aż w końcu nie mając już siły zatrzymały się... [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/7528/sta60142df5.jpg[/IMG] I ptaki zaatakowały... Nie zleciały na dół lecz potężną siłą woli zaczęły przycigać Kulę Przeznaczenia do góry... [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/1599/sta60079sl6.jpg[/IMG] Kula wznosiła się coraz wyżej... [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/1461/sta60062qh6.jpg[/IMG] Na szczęście Kora w ostatniej chwili chwyciła odlatującą Kulę... [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/2293/sta60026ip7.jpg[/IMG] I sprowadziła ją na dół... [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/4852/sta60082fm4.jpg[/IMG] Ale to na długo nie pomogło... Ptaki nadal używały swojej mocy i utrzymanie Kuli było coraz trudniejsze... Ale w pewnym momencie Cerber wpadł na pewien pomysł... [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/4637/sta60103cf0.jpg[/IMG] Spojrzał na Korę... [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/449/sta60104ta7.jpg[/IMG] ... a Kora na niego... [IMG]http://img271.imageshack.us/img271/9672/sta60105kb5.jpg[/IMG] I oboje wiedzieli już co mają robić. Przed wyruszeniem na misję Fenrir przekazał im pewien dar - potężne zaklęcie, które miało pomóc im w krytycznej sytuacji. Czar ten mogli wykonać tylko raz, w sytuacji bez wyjścia. I właśnie nastał ten moment, moment wywołania zaklęcia... Psy musiały wykonać specjalne rytuały, ale nie były one zbyt trudne... Cerber zaczął odpowiednio wymachiwać łapami... [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/6153/sta60150xb4.jpg[/IMG] [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/1149/sta60152ab7.jpg[/IMG] A Kora wykonywała specjalne figury poprzedzające wywołanie czaru... [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/7585/sta60088kw1.jpg[/IMG] [IMG]http://img164.imageshack.us/img164/1397/sta60147zu9.jpg[/IMG] I wreszcie zaczęło się coś dziać. Wielki snop gorąca opanował równinę i z całą siłą uderzył w potworne ptaszyska... Wszystkie zginęły na miejscu... Przyjaciele ucieszyli się niezmiernie. Skakali i bawili się jak szczeniaki... [IMG]http://img247.imageshack.us/img247/3584/sta60109br4.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/881/sta60045ip3.jpg[/IMG] Ale nagle nad równiną przeszedł cień... to wielki smok Gargul, sługa Filemona przyszedł odebrać strażnikom Kulę Przeznaczenia... Psy nie miały już zaklęcia, poza tym nie miały siły uciekać... Spoglądały tylko w górę, wiedząc że to już koniec, że nie wypełnili misji... [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/3932/sta60055ef0.jpg[/IMG] [IMG]http://img82.imageshack.us/img82/174/sta60056pw1.jpg[/IMG] A jednak tliła się w nich mała iskierka nadziei, że ktoś może jeszcze przyjdzie i ich uratuje... ... ... ... ... [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/5629/sta60048gj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6578/sta60050ro6.jpg[/IMG] Ciekawe, o czym śnią psy...? :razz: [CENTER]THE END[/CENTER]
-
[quote=Dobermania;]Dziękuję, staram się :calus: No, ba, dobki to psy kanapowe, "pod pachę i na kolana" (jak kto ma siłę:eviltong:) :)[/quote] Nom, dobcie to prawdziwe psy do rozpieszczania :p Takie olbrzymie pieszczoczki :loveu:
- 398 replies
-
Jejciu, chomicek!!! :loveu: :loveu: :loveu: I to jeszcze tak słodko umaszczony :loveu: Jakiej on jest rasy?
-
[quote=Tina.Sara;]Wiem co to jęzor jest:eviltong: No wiesz bo cie posądze że sie całowałaś z Korą jak tak ci sie podobają :evil_lol:[/quote] O kurde wydało się.... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ale to nie to co myślisz!!!! To nie żadna zoofilia, to tak z miłości od czasu do czasu zdaży się jakiś całusek... :nerwy: :siara: :siara: :siara:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Ola&Kora replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[quote=wiq;]a Ola swoje...:evil_lol:[/quote] Ja tylko fakty stwierdzam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Czyli foteczek też dzisiaj nie będzie? ... :-(
-
[quote=Tina.Sara;]Olu... kochanie... ŻE CO?![/quote] Eeee... no wiesz... jęzorki... taki kawał ruchomego mięcha w mordce... :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:
-
Dziękuję ci za odpowiedź , tylko szkoda że na fotce nie za bardzo widać gdzie jest to "mniej więcej w tym miejscu" :eviltong: :eviltong: :eviltong: Milenko, przepraszam, że się tak troszkę pożadziłam na twojej galerii :oops: Czekam też na foteczki, w końcu to jest już wtorek, to prawie koniec tygodnia :eviltong:
-
Ojej, już idziesz? A ja dopiero przyszłam... I się minęłyśmy... :-( No cóż jedyne co mogę ci teraz życzyć to dobrej nocki i miłych snów ;) [SIZE=1]P.S. Powodzenia na maturze, trzymam kciuki :kciuki: :kciuki: :kciuki: [/SIZE]
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Ola&Kora replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Krecik!!! :errrr: :loveu: :loveu: :loveu: Ale ma słodko pupcię wystawioną :eviltong: Pewnie sobie kulki wietrzy :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: [IMG]http://img475.imageshack.us/img475/5123/178hd2.jpg[/IMG] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Ola&Kora replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Maruś, brak mi słów... :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/255/a32e41ca571ee993.jpg[/IMG][/URL] -
Ojej, jęzorek!!!:errrr: Jak inni kchają psie nochale, tak ja kocham psie uśmiechy i jęzorki :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/207/81773a9b4b1ea426.jpg[/IMG][/URL] I zgadzam się w 100 procentach z furciaczkiem, śliczną na tę kreskę na łebku :loveu:
-
Ja mogę dorzucić jęzorki :eviltong:
-
Hura!!! Otworzyła mi się Lusia w płaszczyku!!! :multi: :multi: :multi: No no, Asia masz gust :p Ślicznie Luśka wygląda w niebieskim :loveu: A tak na marginesie, to mnie się strasznie Pumcia podoba... eh, gdybym tylko już była na studiach... Ona jest taka słodka.... a nie wiesz jaka duża będzie? Bo chyba większa od Dudusia? [quote=furciaczek;]ola a jak dlugo ten programik zmniejsza fotki?? idzie mu to calkiem sprawnie czy muli?[/quote] 200 fotek przerabia w ciągu 5 min :p Pod warunkiem że nie będziesz nic na kompie robić, bo wtedy czas się troszkę przedłuży