-
Posts
1921 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ola&Kora
-
Ale śliczny pyszczorek :loveu: :loveu: :loveu: A te jego uszki - po prostu bomba!!! :p
-
[B]:roflt: :roflt: :roflt: Agushka[/B] genialny komentarz!!!!!
-
[quote=Tina.Sara;]a chcesz w jape:cool3: :mad: ???????[/quote] No co? :eviltong: Na wyspie jest jeszcze z trzydziestu chłopa - wybierz sobie jakiegoś :D:D:D
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Ola&Kora replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Ale koffaniutki :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images4.fotosik.pl/205/03e4f0ca6b5a8f3b.jpg[/IMG][/URL] A tu wygląda jak jaguar po polowaniu :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images3.fotosik.pl/241/112f8fd9ff8ac03b.jpg[/IMG][/URL] Czyżby te rury były ciepłe? Jak ja miałam kota, to uwielbiał się tak na kaloryferze kłaść :eviltong: -
Zwykle oblewa się stronkę 100, ale co tam. Jak jest okazja to piję :evil_lol: :evil_lol: :drink1: :drink1: :knajpa: :cunao: :beerchug:
-
[quote=haska_12;] Jak oni do siebie pasują ... ;) :p ;)[/quote] Oj tak, Kora świetnie dogaduje się z Cerberem. Ostatnio jest to jedyny pies, z którym chce się bawić dłużej niż 10 min :eviltong: Nie licząc Aresa oczywiście, ale jak on przyjedzie to Korek jest na niego skazana :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote=:: FiGa ::;]Witajcie czekoladki :multi: Co tam u Was?? :cool3: Foteczki jakie piekne porobiłyście :loveu: :klacz:[/quote] Cześć Figusiowa! Dziękujemy za komplement :p [quote=Tina.Sara;]Cześć kochanie :cool3: Świetne foteczki.[/quote] Cześć, skarbie :loveu: Dziękujem i mam nadzieję, że u ciebie też jakieś fotki będą, bo ostatnio coś mnie zaniedbujesz :razz: [SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]A Sawyer jest mój!!! :P:P:P[/COLOR][/SIZE]
-
[quote=Tina.Sara;]Dobra ludzie zaraz wam cokolwiek dam :P ale sie nie czepiać że z zeszłego roku :P[/quote] No nareszcie jesteś :mad: :eviltong: :eviltong: :eviltong: To ja czekam na fotki, mogą być nawet zeszłoroczne :cool3: Byleby cosik było do patrzenia :p
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Ola&Kora replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Heloł!!! :multi: :multi: :multi: Śliczne foteczki, uwielbiam śnieg :p :p :p :p Ciekawe, czy tobie by się podobało, gdyby ktoś ci na kibelku zdjęcia robił :D:D:D:D:D:D [IMG]http://images4.fotosik.pl/196/d810c3e718737b37.jpg[/IMG] -
Wow :crazyeye: To u ciebie wiewióry dają się tak blisko podejść?! Ale masz zajefajnie :p :p :p Śliczne fotki! :loveu:
-
A może foteczki? :cool3: Ja stosuję na pchły jaikeś smarowidło, które trzyma przez trzy miechy. Skuteczne jest :eviltong:
-
Heloł! Ale żeś Cerberka pozniekształcała :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Ola&Kora replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Dopiero.... :eviltong: No ale jestem cierpliwa, poczekam :eviltong: -
:new-bday: Wszystkiego naj naj i kolejnych 100 latek razem!!:new-bday: :BIG: :laola: :BIG: :bigcool: :bigcool:
-
Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...
Ola&Kora replied to Usia's topic in Foto Blogi
Ays, ty moja miłości!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fb3f37b6aa5de1e7.html"][IMG]http://images1.fotosik.pl/250/fb3f37b6aa5de1e7med.jpg[/IMG][/URL] -
Twój aparat nadawał by się do filmu "Faceci w czerni", bo wykrywa i demaskuje ufoki - po świecących oczach i nosie oraz po dziwnym kolorze otoczenia... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [url]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/10-1.jpg[/url]
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Ola&Kora replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
PIĘKNE!!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/7288/ffffffffcp4.png[/IMG][/URL] -
[quote=Agushka;]Z dziką rozkoszą ale jak ją znajdziemy? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No jak to jak?! :eviltong: Damy fotki Tiny do powąchania naszym "tropowcom" i one ją wtedy znajdą... oj, marny jej los... :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Ola&Kora replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ale fajna reklama! Już lecę kupić 10 kilo :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/250/5b0725c5ef274054.jpg[/IMG][/URL] -
Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...
Ola&Kora replied to Usia's topic in Foto Blogi
Świetna!!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Nie wiedziałam, że psy też lubią bawić się w pociąg :eviltong: :eviltong: :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a879906540b045f2.html"][IMG]http://images3.fotosik.pl/240/a879906540b045f2med.jpg[/IMG][/URL] -
[B]Luiza, Marta, Agushka [/B]dziękujem :p [B]Usia[/B] no coś ty, nasza święta trójca włocławska miałaby się rozpaść? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Po prostu Marta nie mogła wtedy przyjechać, a poza tym to wtedy tak właściwie "pożyczyłam" Cerberka od Luizy, bo ona miała korki z angola :eviltong:
-
[quote=Agushka;]Strajk to zrobiła chyba _ChiQuiTa_ :mad::mad:[/quote] No to trzeba by ją odstrajkować :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Dobrywieczorek ;) Coś ty nas zaniedbujesz :cool3: Oj trzeba będzie ci dać maluteńką nauczkę...:eviltong:
-
[LEFT]Śliczne fotaski :loveu: Ale Czaruś naprawdę był chudy,,, całe szczęście, że trafił do ciebie ;) [/LEFT]
-
No to strajkujemy przeciw brakowi fotek!!!!! :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: