Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80993
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. [quote name='fizia']Elik musimy poczekac na ostateczną decyzję Lovefigaro. Przed chwilą widziałam, że proponowała tymczas suni z Krzyczek.[/quote] Może sunie z Krzyczek gorsze warunki mają, ale :placz::placz::placz: Fiziu, gdyby nie to, że już mam dwa psiaki, to w tej sytuacji sama pojechałabym po dziewuszkę. Ja po moją Bellusie do Lublina chciałam jechać, ale Tiger i Anielica "podrzuciły" mi ją do Rzeszowa, miałam nieco bliżej :evil_lol:
  2. [quote name='fizia']:) ...Sunia jest nadal w Końskich w woj. świętokrzyskim.[/quote] Wiecie ci Cioteczki, z mapy wynika, że z Poznania do Końskich jest bliżej i lepszy dojazd niż do Petrykowic. Gdyby ktoś miał zabierać malutką z W-wy, to faktycznie miałby bliżej do Petrykowic, ale jeśli bezpośrednio z Końskich do Poznania, to ma tam bliżej
  3. [quote name='fizia']:) W petrykozach mieszka p. Karina. Dziś w pewnym momencie pojawił się pomysł, że p. Karina zabierze z Konskich Lusię do siebie do domu i jutro ktos zawiezie małą do Warszawy - a z Warszawy odbierze Ją Lovefigaro. Ale nic z tego nie wyszło niestety. Sunia jest nadal w Końskich w woj. świętokrzyskim.[/quote] Oświeciłaś mnię Fiziu :lol: Przyznam, że nie zwracałam uwagi na te "drobiazgi".
  4. [quote name='fizia']To są Petrykozy niedaleko Warszawy. Ale narazie sunia jest w Końskich.[/quote] Nie zastanowiłam się, ale teraz widze, że nie widzę :evil_lol: Perkozy są k. Warszawy, ale sunia w Końskich - to po co tu te Perkozy ?
  5. [quote name='fizia']To są Petrykozy niedaleko Warszawy. Ale narazie sunia jest w Końskich.[/quote] Aaaa to zmiana zeznań ;) była mowa, że koło Końskich. Do tych Petrykoz w mazowieckim to fakt trochu dalej :cool3: Ale ten płatny transport .... Tez się dołożę. Jak juz taki fantastyczny domek chce pomóc malutkiej, to nie możemy tak tego zostawić. Zawsze najtrudniej o domek, a reszta, to pryszcz ;)
  6. [quote name='lovefigaro']...Sama nie wiem, czy czekac na Lusię, czy brac juz inna bidę w potrzebie.. Zobaczymy, oze cos sie jutro wyjaśni.. Dziewczyny, ja tu jestem nowa, nie znam tu zbyt wielu osób, więc proszę jeśli macie kogoś z tamtych okolic, to pytajcie![/quote] [B][COLOR=blue]lovefigaro, nie rezygnuj plisss[/COLOR][/B] :modla::modla: Są trzy miejscowości Petrykozy: [LIST] [*]w łódzkim koło Pabianic – [*]też w łódzkim koło Opoczna [*]w mazowieckim koło Grodziska Maz.[/LIST]I w których ma być to maleństwo ? Sądzę, że koło Pabianic, a to nie tak daleko z Poznania. Z Poznania A2 do Ozorkowa, na Zgierz, Aleksandrów Łódzki i na Pabianice przed nimi są Petrykozy - w pobliżu faktycznie jest konin, ale to maleńka osada, a nie ten znany Konin.
  7. [quote name='lovefigaro']Pani Karina ponownie będzie tam dopiero za tydzień..[/quote] Kurde, chętny fajowy DT, a ona jeszcze tydzień ma się tam męczyć :shake: Nieeeeeee !!!!!!!! To może dziura, ale przecież jeszcze nie koniec świata, a to taka maleńka sunia, że choćby w torebce można ją przewieźć.
  8. [quote name='Nela_']...Apetyt i humor bez zmian. Pani i Sunia zakochane i zapatrzone w siebie wzorcowo ;)[/quote] Dzięki za tak dobre wieści :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::cunao::cunao::cunao: To dzięki Tobie Nelu, mała a takie dobre warunki.
  9. [quote name='fizia']...A jakby sie nawet ktos znalazł, to czy bez p. Kariny można odebrac Lusię?[/quote] Sądzę, że tak. Ona nie jest w schronisku więc nie ma określonych godzin odbioru. Karina musiałaby tylko b. dokładnie powiedzieć, gdzie przebywa maleńka
  10. [quote name='lovefigaro']Znowu złe wieści.. Pani Karina wysłała mi smsa.. Jest z mamą w szpitalu i nie wie, o której godzinie będzie mogła podjechać do Lusi i o której w ogóle bedzie w domu...:placz:[/quote] Co za pech :angryy: A czy sprawdzałyście ma napie pomocy ? Może jest ktoś w tamtych stronach, kto mógłby pomóc.
  11. [quote name='lovefigaro']Dziewczyny, ja jestem na 100% zdecydowana na ten tymczas. Jak tylko znajdzie sie transport - dajcie mi znać.. Aha, mogę być w piątek w Warszawie, więc jeśliby ktoś choć tam mógł ją podwieść, byłoby super![/quote] :thumbs: Takiej propozycji nie można zmarnować :loveu:
  12. Ooooo super, doszłyśmy do tego samego wniosku :multi:
  13. Kochane Cioteczki, ja wiem, że łatwo jest doradzać stojąc z boku - z powodu odległości nic innego nie mogę zrobić - ale strasznie mi się robi na myśl, że ona tam taka maleńka, bez żadnego niemal schronienia, głodna pewnie, a przecież jeszcze tak zimno na dworze. Jeśli jest ktoś, kto che przygarnąć kruszynkę, a przy tym sprawia wrażenie (sorry lovefigaro) osoby kochającej zwierzaczki, nie zastanawiałabym się dłużej, ale szybciutko szukałabym transportu. Dziewczynka będzie mogła spokojnie czekać na DS, który będzie można wybrać bez pośpiechu.
  14. [quote name='Perfi']aha nie wiedzialam... to trzymam kciuki...[/quote] Ja też. Oby domek zakochał się w psiaku, a psiak w domku - wtedy nic nie będzie straszne, poradzą sobie ze wszystkim :loveu:
  15. [quote name='ewatr']Tak ze schroniska :lol: nasze psy z recepcji i biura to typowe kanapowce i fotelowce :eviltong: nawet nam specjalnie miejsca na nich nie ustepuja ........... Egidzia nie jest na boksach gdzie mieszkaja wieksze i zdrowe psy tylko jest na recepcji i stad te wersalki ;) i pozy łożkowe :evil_lol:[/quote] :-o te psiaczki mają zatem wspaniałe warunki. Gratuluję, żeby tak więcej schronisk z takimi warunkami. Mimo wszystko domek dla psiaczków sie należy i to już
  16. Czyżby Barusia straciła wszystkich zainteresowanych ?
  17. Czy można o jakieś super wieści o naszej panience poprosić ?
  18. [quote name='Charly']...Te 10 to juz pewnie mamy:placz:. Absolutnie nie zazdroszcze tym, ktorzy beda wybierac, ktore male maja jechac. te najbardziej chore?a te zdrowe dopiero maja zachorowac:placz::placz::placz:straszne. W wypadku 10 z K. problemem jest nie znalezienie psa, a transportu )[/quote] Ja też nie zazdroszczę :shake::sadCyber:
  19. [quote name='matinestka']a tak Egidza sni swoje najkolorowsze sny :) w swojej ukochanej pozie:) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/7374/edziacj8.jpg[/IMG][/URL] jescze zeby ta łapka.... :bluepaw:[/quote] To są zdjęcia ze schroniska ??? A filmik też ???
  20. [quote name='Charly']...ale nie wiem. to niby pomysl jakis jest. Amberka biedaczka robi co moze, ale 10 komus zaoferowac pieknych krzyczkowych to nie lada gratka. Raczej bedzie trzeba dalej cos malej szukac:shake:[/quote] Pertraktacje z Amber byłyby jedną z form poszukiwania domku ;) Z tamtego wątku zrozumiałam, że Amber ma zapewnione 10 miejsc i szuka psiaków, ale mogłam źle odczytać :cool1:
  21. [quote name='Doda_']Czy ta sunia nadaje sie do mieszkania? I czy wytrzymałaby być w domu przez kilka godzin bez pani, ale z drugą suczką?[/quote] Sunia jest obecnie trzymana na łańcuchu przy niby budzie, trudno więc w tej sytuacji odpowiedzieć na te pytania. Niemniej jednak każdego prawie psa można nauczyć tego wszystkiego. Cierpliwość i miłość potrafią zdziałać cuda.
  22. [quote name='oktawia6']... "nie mam pieniędzy nie mam nawet na obrożę dla psa, smycz" to biorąc psa chorego wymagającego diagnostyki i leczenia spodziewa się kosztów mniejszych niż cena obroży czy smyczy? koniec. Całkowicie zgadzam się z Oktawią, jeśli ktoś nie ma środków na obrożę, nie powinien dostać pod opiekę psa, który wymaga leczenia. Nie rokuje to najlepiej dla psa :angryy:
  23. Może udałoby się dokooptować Lusię do tych 10-ciu szczęśliwców ? [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105932[/url]
  24. Co a wspaniałe rozwiązanie. Gratulacje dla Cioteczek. :happy1::happy1::happy1: :laola: :laola::cunao::cunao: Żyj szczęśliwie chłopczyku :loveu::loveu::loveu::loveu: To już można Gimzunia zdjąć z podpisu. Mój zrobił się chyba za gruby - nie regulaminowy ;)
  25. Także jestem przeciwna przyczynianiu się do rozwoju zbieractwa psów. To, że przed podjęciem jakichkolwiek działań, należy zrobić rozeznanie, jest tak oczywiste, że nawet o tym nie wspominałam. Podtrzymuję moją wcześniejszą deklarację pomocy finansowej. Proszę tylko o powiadomienie mnie (najlepiej na gg lub PW) o jakiejkolwiek akcji organizowanej dla tego stadka. Z góry dziękuję. :lol:
×
×
  • Create New...