-
Posts
80993 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Elik musimy poczekac na ostateczną decyzję Lovefigaro. Przed chwilą widziałam, że proponowała tymczas suni z Krzyczek.[/quote] Może sunie z Krzyczek gorsze warunki mają, ale :placz::placz::placz: Fiziu, gdyby nie to, że już mam dwa psiaki, to w tej sytuacji sama pojechałabym po dziewuszkę. Ja po moją Bellusie do Lublina chciałam jechać, ale Tiger i Anielica "podrzuciły" mi ją do Rzeszowa, miałam nieco bliżej :evil_lol: -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']:) ...Sunia jest nadal w Końskich w woj. świętokrzyskim.[/quote] Wiecie ci Cioteczki, z mapy wynika, że z Poznania do Końskich jest bliżej i lepszy dojazd niż do Petrykowic. Gdyby ktoś miał zabierać malutką z W-wy, to faktycznie miałby bliżej do Petrykowic, ale jeśli bezpośrednio z Końskich do Poznania, to ma tam bliżej -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']:) W petrykozach mieszka p. Karina. Dziś w pewnym momencie pojawił się pomysł, że p. Karina zabierze z Konskich Lusię do siebie do domu i jutro ktos zawiezie małą do Warszawy - a z Warszawy odbierze Ją Lovefigaro. Ale nic z tego nie wyszło niestety. Sunia jest nadal w Końskich w woj. świętokrzyskim.[/quote] Oświeciłaś mnię Fiziu :lol: Przyznam, że nie zwracałam uwagi na te "drobiazgi". -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']To są Petrykozy niedaleko Warszawy. Ale narazie sunia jest w Końskich.[/quote] Nie zastanowiłam się, ale teraz widze, że nie widzę :evil_lol: Perkozy są k. Warszawy, ale sunia w Końskich - to po co tu te Perkozy ? -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']To są Petrykozy niedaleko Warszawy. Ale narazie sunia jest w Końskich.[/quote] Aaaa to zmiana zeznań ;) była mowa, że koło Końskich. Do tych Petrykoz w mazowieckim to fakt trochu dalej :cool3: Ale ten płatny transport .... Tez się dołożę. Jak juz taki fantastyczny domek chce pomóc malutkiej, to nie możemy tak tego zostawić. Zawsze najtrudniej o domek, a reszta, to pryszcz ;) -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lovefigaro']...Sama nie wiem, czy czekac na Lusię, czy brac juz inna bidę w potrzebie.. Zobaczymy, oze cos sie jutro wyjaśni.. Dziewczyny, ja tu jestem nowa, nie znam tu zbyt wielu osób, więc proszę jeśli macie kogoś z tamtych okolic, to pytajcie![/quote] [B][COLOR=blue]lovefigaro, nie rezygnuj plisss[/COLOR][/B] :modla::modla: Są trzy miejscowości Petrykozy: [LIST] [*]w łódzkim koło Pabianic – [*]też w łódzkim koło Opoczna [*]w mazowieckim koło Grodziska Maz.[/LIST]I w których ma być to maleństwo ? Sądzę, że koło Pabianic, a to nie tak daleko z Poznania. Z Poznania A2 do Ozorkowa, na Zgierz, Aleksandrów Łódzki i na Pabianice przed nimi są Petrykozy - w pobliżu faktycznie jest konin, ale to maleńka osada, a nie ten znany Konin. -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lovefigaro']Pani Karina ponownie będzie tam dopiero za tydzień..[/quote] Kurde, chętny fajowy DT, a ona jeszcze tydzień ma się tam męczyć :shake: Nieeeeeee !!!!!!!! To może dziura, ale przecież jeszcze nie koniec świata, a to taka maleńka sunia, że choćby w torebce można ją przewieźć. -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']...A jakby sie nawet ktos znalazł, to czy bez p. Kariny można odebrac Lusię?[/quote] Sądzę, że tak. Ona nie jest w schronisku więc nie ma określonych godzin odbioru. Karina musiałaby tylko b. dokładnie powiedzieć, gdzie przebywa maleńka -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lovefigaro']Znowu złe wieści.. Pani Karina wysłała mi smsa.. Jest z mamą w szpitalu i nie wie, o której godzinie będzie mogła podjechać do Lusi i o której w ogóle bedzie w domu...:placz:[/quote] Co za pech :angryy: A czy sprawdzałyście ma napie pomocy ? Może jest ktoś w tamtych stronach, kto mógłby pomóc. -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lovefigaro']Dziewczyny, ja jestem na 100% zdecydowana na ten tymczas. Jak tylko znajdzie sie transport - dajcie mi znać.. Aha, mogę być w piątek w Warszawie, więc jeśliby ktoś choć tam mógł ją podwieść, byłoby super![/quote] :thumbs: Takiej propozycji nie można zmarnować :loveu: -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Ooooo super, doszłyśmy do tego samego wniosku :multi: -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Kochane Cioteczki, ja wiem, że łatwo jest doradzać stojąc z boku - z powodu odległości nic innego nie mogę zrobić - ale strasznie mi się robi na myśl, że ona tam taka maleńka, bez żadnego niemal schronienia, głodna pewnie, a przecież jeszcze tak zimno na dworze. Jeśli jest ktoś, kto che przygarnąć kruszynkę, a przy tym sprawia wrażenie (sorry lovefigaro) osoby kochającej zwierzaczki, nie zastanawiałabym się dłużej, ale szybciutko szukałabym transportu. Dziewczynka będzie mogła spokojnie czekać na DS, który będzie można wybrać bez pośpiechu. -
Kraków => pies - sitko, Knapik - bardzo gryziony w schronisku. MA DOM!
elik replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Perfi']aha nie wiedzialam... to trzymam kciuki...[/quote] Ja też. Oby domek zakochał się w psiaku, a psiak w domku - wtedy nic nie będzie straszne, poradzą sobie ze wszystkim :loveu: -
Przywiazali na przystanku ze złamana łapą Rzeszów:( JUZ W SWOIM DOMU :)))
elik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatr']Tak ze schroniska :lol: nasze psy z recepcji i biura to typowe kanapowce i fotelowce :eviltong: nawet nam specjalnie miejsca na nich nie ustepuja ........... Egidzia nie jest na boksach gdzie mieszkaja wieksze i zdrowe psy tylko jest na recepcji i stad te wersalki ;) i pozy łożkowe :evil_lol:[/quote] :-o te psiaczki mają zatem wspaniałe warunki. Gratuluję, żeby tak więcej schronisk z takimi warunkami. Mimo wszystko domek dla psiaczków sie należy i to już -
Sunia i szczeniaki mają domy. Potrzebne wpłaty na dług w hotelu.
elik replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Czyżby Barusia straciła wszystkich zainteresowanych ? -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']...Te 10 to juz pewnie mamy:placz:. Absolutnie nie zazdroszcze tym, ktorzy beda wybierac, ktore male maja jechac. te najbardziej chore?a te zdrowe dopiero maja zachorowac:placz::placz::placz:straszne. W wypadku 10 z K. problemem jest nie znalezienie psa, a transportu )[/quote] Ja też nie zazdroszczę :shake::sadCyber: -
Przywiazali na przystanku ze złamana łapą Rzeszów:( JUZ W SWOIM DOMU :)))
elik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='matinestka']a tak Egidza sni swoje najkolorowsze sny :) w swojej ukochanej pozie:) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/7374/edziacj8.jpg[/IMG][/URL] jescze zeby ta łapka.... :bluepaw:[/quote] To są zdjęcia ze schroniska ??? A filmik też ??? -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']...ale nie wiem. to niby pomysl jakis jest. Amberka biedaczka robi co moze, ale 10 komus zaoferowac pieknych krzyczkowych to nie lada gratka. Raczej bedzie trzeba dalej cos malej szukac:shake:[/quote] Pertraktacje z Amber byłyby jedną z form poszukiwania domku ;) Z tamtego wątku zrozumiałam, że Amber ma zapewnione 10 miejsc i szuka psiaków, ale mogłam źle odczytać :cool1: -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']Czy ta sunia nadaje sie do mieszkania? I czy wytrzymałaby być w domu przez kilka godzin bez pani, ale z drugą suczką?[/quote] Sunia jest obecnie trzymana na łańcuchu przy niby budzie, trudno więc w tej sytuacji odpowiedzieć na te pytania. Niemniej jednak każdego prawie psa można nauczyć tego wszystkiego. Cierpliwość i miłość potrafią zdziałać cuda. -
[quote name='oktawia6']... "nie mam pieniędzy nie mam nawet na obrożę dla psa, smycz" to biorąc psa chorego wymagającego diagnostyki i leczenia spodziewa się kosztów mniejszych niż cena obroży czy smyczy? koniec. Całkowicie zgadzam się z Oktawią, jeśli ktoś nie ma środków na obrożę, nie powinien dostać pod opiekę psa, który wymaga leczenia. Nie rokuje to najlepiej dla psa :angryy:
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Może udałoby się dokooptować Lusię do tych 10-ciu szczęśliwców ? [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105932[/url] -
GIZMO -Wydłubane Oczy - Pojechał do Niemiec po nowe życie:)
elik replied to magda z.'s topic in Już w nowym domu
Co a wspaniałe rozwiązanie. Gratulacje dla Cioteczek. :happy1::happy1::happy1: :laola: :laola::cunao::cunao: Żyj szczęśliwie chłopczyku :loveu::loveu::loveu::loveu: To już można Gimzunia zdjąć z podpisu. Mój zrobił się chyba za gruby - nie regulaminowy ;) -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Także jestem przeciwna przyczynianiu się do rozwoju zbieractwa psów. To, że przed podjęciem jakichkolwiek działań, należy zrobić rozeznanie, jest tak oczywiste, że nawet o tym nie wspominałam. Podtrzymuję moją wcześniejszą deklarację pomocy finansowej. Proszę tylko o powiadomienie mnie (najlepiej na gg lub PW) o jakiejkolwiek akcji organizowanej dla tego stadka. Z góry dziękuję. :lol: