Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80990
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. I ja dołączam do pytków, co słychać u psiurka ??
  2. Witaj Kochana Tiger Przypomniało mi się, jak półtora roku temu, czekałam na swoją Bellusię, tak jak teraz Roz2 czeka na Ola :lol: Czytałam na początku wątku, że jest nowe schronisko w Lublinie i nowa obsada :multi: Gratuluję i domyślam się, że razem z Anielicą macie w tym swój udział :evil_lol: Jeszcze raz wielkie dzięki za Bellusię :loveu: Jest kochanym i kochającym psem.
  3. Ja także dopiero dzisiaj, tzn. już wczoraj, trafiłam na ten wątek. Zanim dotarłam do tego miejsca, "przykleiłam" do podpisu banerek Gizmo z myślą, że może mu tym pomogę. Doczytałam, że Gizmo już dzisiaj pojedzie do DS. Gizmo, psinko kochana, oby nie tylko po raz pierwszy ale także i ostatni, dewiant sadysta stanął na twojej drodze. Obyś już nigdy nie zaznał bólu z ludzkiej ręki :placz::placz::placz::placz::placz: Mam nadzieję, że będzie to bardzo szczęśliwa dla obu stron adopcja.
  4. [quote name='Selenga']Całkowicie się zgadzam, że trzeba pomóc chociaż podejrzewam...A swoją drogą to może ta opieka nad psiakami to jedyny sens życia dla tej kobiety?[/quote] Tak, obiema rencami się pod tym wszystkim podpisuję. Tzn. bardzo chciałabym, aby tak było. Wiemy jednak, że bieda i to skrajna jest dzisiaj wszechobecna, a z pomocą raczej nie jest tak łatwo. Sytuacja tej staruszki z pewnością jest znana tamtejszej społeczności, a z tekstów nie wynika, żeby ktoś spieszył jej z pomocą. No może gdyby tak media... Niemniej jednak na pewno warto próbować. Tylko czy mamy kogoś na mapie pomocy w tamtej okolicy ? Bo tak z doskoku, niczego systematycznego nie da się zorganizować. Ale gdyby, jestem za :lol:
  5. [quote name='lepus']...Nie chce mi się aż wierzyć, że w schronie moja psina leżała i sprawiała wrażenie,że żyć nie chce- u mnie zrobiła się z niej naprawdę żwawa staruszka! Marzy mi się, by schrony świeciły pustkami...[/quote] Ja także przygarnęłam sunię ze schroniska (jak chyba większość Cioteczek z dogo) i moja psinka także w schronisku wyglądała tak, jakby już na nic innego nie czekała, tylko na :-( A po roku całkiem wesoła babka się z niej zrobiła. Zdarza się jej nawet zaczepiać o kilka lat od niej młodszego rezydenta. Fajnie jest :evil_lol: [B][SIZE=3][COLOR=Blue][SIZE=2]A co do schronów, to także i moje[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=7][COLOR=Blue]największe[/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=Blue]marzenie.[/COLOR][/SIZE][/B]
  6. [quote name='iwop']uważam, że to dobry pomysł... Zrobić zrzutke, bazarki itd... na budy, karmę...[/quote] [B][SIZE=3][COLOR=Blue]Jestem za, bardzo za.[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][B][SIZE=3][COLOR=Blue]Jestem niezbyt często na dogo, a[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][SIZE=3][COLOR=Blue]le [/COLOR][/SIZE][/B][FONT=Verdana][B][COLOR=Blue]jeśli tylko będzie jakaś akcja w tej sprawie, proszę o wiadomość na PW, skype, czy gg - proszę o mnie nie zapomnieć. [/COLOR][/B] [/FONT][/SIZE][/SIZE]
  7. [quote name='iwop']elik jak robisz aukcję na allegro to na twoim koncie jest opcja: "obserwują"[/quote] Aaaaaaaaaaa widzisz ! Dzięki, zaraz lece zobaczyć, bo wystawiałam wczoraj suńkę z mojego podpisu - Rendi. [B][COLOR=Red] No faktycznie jest, ale mojej Rendusi nikt na razie nie obserwuje [/COLOR][/B]:(
  8. [quote name='xxxx52']Moze mozna by bylo pomoc tej starszej biednej pani i jej psom:-(?[/quote] [quote name='fizia']No właśnie - może udałoby się coś zrobić, wygląda na to, że stara się jak może..."buda" Lusi jest koszmarna, ale lepsze to niż tułaczka przy drodze i śmierć pod kołami....[/quote] Kochane Cioteczki, tej staruszce z pewnością trzeba pomóc. Ona ma wrażliwe serce dla zwierzątek, nie można jej tak zostawić. Może udałoby się zorganizować chociaż od czasu do czasu jakąś zrzutkę na karmę, czy coś w tym rodzaju. Ilekroć będzie coś takiego organizowane ja się dołączę.
  9. [quote name='iwop']Lusia ma jednego obserwatora na allegro...:oops:[/quote] Może to wstyd nie wiedzieć, ale jak poznać, że jest obserwator ?? :oops:
  10. [quote name='karusiap']obiecuje go do jutra znalesc,bo mam na pewno tylko poszukam;) ale ja mysle,ze w ogloszeniach lepiej dac numer kogos z nas...w obecnej sytuacji Panstwo Rendi moga nie miec jak sprawdzic potencjalnego domku,choc na pewno po weryfikacji beda chcieli go poznac,bo bardzo kochaja Rendi...[/quote] Masz rację Karolinko, podałam swój nr telefonu i dodam jeszcze Twój, oczywiście jeśli pozwolisz. Potrzebuję nr tel. bo chciałabym porozmawiać w sprawie Rendi - może coś dodadzą do tych info o psicy. No, na mnie już czas i tak wyjątkowo długo siedzę dziś na dogo. Dobrej nocy Karolinko, do jutra :lol:
  11. Acha, roczek jej dołożyłam, chyba się nie obrazi. Nie mogę znaleźć nr-u telefonu do obecnego Pana Rendusi. Możesz mi go Karolinko podać na gg ?
  12. [quote name='karusiap']elik przepraszam,jest jak piszesz,po prostu nie doczytalam...[/quote] Nic to, cieszę się, że nie pokręciłam z tymi nazwami ;) [quote name='karusiap']...kurcze ja zdjec nie mam,ale chyba jak bylysmy kiedys z AniaB u Rendi,to Ania robila fotki,moze ona ma je jeszcze gdzies[/quote] Ok, z tym, że jeśli myślisz o tych zdjęciach, które są na dogo, to niestety nic z tego. Ja te właśnie zdjęcia chciałam zamieścić na allegro, ale zostały odrzucone. Są za obszerne. Wymagany jest format j.w. czyli GIF, JPEG lub PNG. Napisałam już do Perfi, ona robiła zdjęcia aparatem z telefonu, może jeszcze je ma. A jak nie :placz: Ogłoszenie bez zdjęcia ????? Ona jest taka ładna
  13. [quote name='karusiap']super:) ja proponuje dopisac mix onka i astka bo z astka to ona kolor chyba tylko ma;) no i chyba juz ma wiecej latek bo ta sprawa juz sie ciagnie troche...:([/quote] Nie tak super, jak bym chciała. Ale cóż muszę trochu popracować, aby poznać nowy sposób wystawiania na allegro. Ostatni raz wystawiałam coś na allegro chyba ze trzy lata temu. No i przydałoby się zdjęcie Rendi w formacie [B]GIF, JPEG lub PNG,[/B] a takim nie dysponuję. A może Ty Karolinko, albo Jagusia macie takie zdjęcia, bardzo by sie przydały. Mogłabym dodać. W ogłoszeniu napisałam, że Rendo to mix [COLOR=red][SIZE=5][SIZE=2]amstafa i wilczura. [COLOR=Black]Myślałam, że [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR]astek, to amstaf, a onek, to wilczur. A tak nie jest ? Upsssss To jak to jest ?
  14. [quote name='Patia']Dam Ci numer do pana Piotra , myslę , ze to dobry pomysł , żeby wpaść , niech sunia ma kontakt z jak największą liczbą osób i maluchy też , socjalizacja jest bardzo ważna .[/quote] Chętnie ją zobaczę :lol: Podaj mi ten nr na PW A co zamierzamy z budą ??
  15. [quote name='moana'][COLOR=DarkGreen]...jak juz sobie przypomnisz, wyslala mi na pw informacje o tym, jak sie wstawia te zdjecia:oops:... Dzieki![/COLOR][/quote] [quote name='elik']Oczywiście :lol:[/quote] Wiśta, wio - łatwo powiedzieć :evil_lol: Nie wystawiłam na allegro Knapika, bo jak sie okazuje jutro jedzie do domku, ale za to wystawiłam Rendi i wiecie co ? Ze wstydem muszę przyznać, że nie udało mi się wstawić zdjęć. Jest teraz (nie wiem od kiedy) zupełnie inny sposób wklejania zdjęć. Inna sprawa, że nie miałam zdjęcia Rendusi w formacie wymaganym na allegro - jpg. Chciałam wykorzystać te, które robiła bodaj Karolinka z Jagusią, gdy ostatnio były u Rendi. Perfi robiła zdjęcia z telefonu, może ona coś ma, bo na wątku, te które wklejała gdy założyła wątek. Teraz nie wyświetlają się. To adres strony na allegro z Rendusią [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=314481598[/url]
  16. Kochane Cioteczki, Rendi ma woje allegro. Niestety ze wstydem muszę przyznać, że nie udało mi się wstawić fotek Rendusi. Muszą być w formacie jpg, a ja takich nie mam. :oops: To adres do jej strony [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=314481598[/URL]. Bardzo wskazane wszelkie uwagi, będę poprawiać.
  17. O jeny, co za zmiana, to już allegro niepotrzebne !! A ja właśnie tu wpadłam, bo zabierałam się za zrobienie tekstu i zdjęć. Fantastyczna wiadomość. :multi::multi:
  18. [quote name='Patia']W poniedziałek będę miała odpowiedź w sprawie kuriera , który wozi części samochodowe do Wieliczki , może będzie mógł przy okazji przewieźć budę . Jesli z nim nie wypali będziemy musieli zrezygnować z budy , bo koszty transportu przewyzszą wartosc.[/quote] Ok, ale już teraz musimy się zastanowić, co dalej, jeśli tej budy nie będzie można przewieźć. Czy starać się o budę ze Świątnik (jeśli nadal jest to aktualne), czy zamówimy nową. Napiszę do Lavinii, że prosimy o czas do poniedziałku. Pati, czy można byłoby odwiedzić Brunię ? Byłam dzisiaj w Chodenicach (dzielnica Bochni) i będę tam także w poniedziałek - może mogłabym zobaczyć ją i jej dzieci :lol:
  19. [quote name='Nela_']...Niunia ma apetyt i jest wesoła. Gardzi przygotowanym specjalnie dla niej posłaniem. Puszczała piękne bączki na stole u weta i chciała go capnąć :mad::loveu:[/quote] Super wieści. To dobrze, że Łapka tak szybko wraca do normy :multi: Ona ma taką rozczulającą mordkę :loveu: Kto by spał na podłodze, na najwygodniejszym choćby posłanku, gdy Pańcia do łóżeczka zaprasza ? ;) Nie wiem Nelu jak odbywa się wyciąganie gwoździ, może ktoś nam podpowie.
  20. [quote name='tamb']Patia, czy mój przelew doszedł?[/quote] Patia pisze o tym w poście nr 91, nade mną :lol:
  21. [quote name='Patia']...Ile może wazyć taka buda ? To też ważne .[/quote] Lavinie jej nie ważyła, a tak na oko, ja wiem ? Pati, myślę, że buda o tych wymiarach musi ważyć kilkadziesiąt kilogramów - około 50 :roll: Chyba musimy zrezygnować, ale ktoś to musi wyraźnie powiedzieć. Trzeba dać odpowiedź Lavinii, bo na Jej budę są chętni z W-wy. Jeśli my zrezygnujemy, to niech tamci biorą jak najszybciej - jeszcze jest zima, jakiś psiak będzie miał cieplej. Może ta buda ze Świątnik, o której mówiła AgaG ? A może ta, którą wypatrzyłam w ogłoszeniach - nowa z ocieplaniem, bo transport tej ze Świątnik też będzie kosztował.
  22. Sorry ale te teksty wydają mi się zbyt mało dramatyczne. No bo my tu na dogo to wszystkie zwierzaki kochamy i żadnych tekstów nie potrzebujemy, żeby nieść im pomoc. Ale ogół trzeba wzruszyć, żeby wydobyć ludzki odruch :evil_lol: Może ktoś taki tekst ułożyć ?
  23. [quote name='moana'][COLOR=DarkGreen]...jak juz sobie przypomnisz, wyslala mi na pw informacje o tym, jak sie wstawia te zdjecia:oops:... Dzieki![/COLOR][/quote] Oczywiście :lol:
  24. [quote name='Jagienka']... Może ktoś ma konto i wie? ...[/quote] Jagusiu ja mam konto i już kiedyś wystawiałam na allegro więc sobie przypomnę. Trzeba mi tylko tekst podrzucić i powiedzieć, które zdjęcie wstawić. [COLOR=Navy][B] No i z pewną nieśmiałością prosiłabym także o tekst dla Rendusi (tej z mojego podpis - w końcu to ja ją "wynalazłam" samą w baraku), to także ją wystawię.[/B] [/COLOR]:lol:
  25. Czemu Pati nie daje głosu ??:razz:
×
×
  • Create New...