-
Posts
81001 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][B]LOVEFIGARO w Tobie nadzieja[/B][/COLOR] :loveu: Żeby babsztyl nie zawracał głowy, to Lusia już dawno grzałaby doopkę w porządnym domku. Rozwaliła mnie ta baba. Chętnie bym jej przywaliła i to czymś ciężkim. :mad::mad::mad: :mad: -
[quote name='maciaszek']..."[I]Witam serdecznie. Dziś w godzinach popołudniowych skontaktuje się w sprawie suni która czeka na nowy dom. Myśle że już go znalazła.[/I]" Trzymam kciuki !!!![/quote] Łooooooł ja też trzymam kciuki, oby domek był na pewno i na pewno dobry. :lol:
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Fiziu, przesłodkie są te psineczki, że też ludzie nie ma litości nad takimi słodzinkami :placz::placz::placz::placz::placz: Nie, ja nie mogę, nie wyrabiam. Chyba muszę przez jakiś czas nie wchodzić na dogo. Tyle nieszczęścia, bólu spowodowanego głupotą i brakiem odpowiedzialności tych niby najmądrzejszych. Skur........... -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Frotka']... Lusia jest większa niż myślała i nie mieści się do koszyka, który możnaby umieścić na rowerze a ona potrzebuje psa który jeździłby w koszyku na wycieczki rowerowe.[/quote] Boż........... czy to możliwe :angryy: Gdzie ci ludzie mają rozum. Gdzie serce, to już nie zapytam, bo wiem, że go ani odrobiny nie mają. Ten babsztyl szuka maskotki do koszyczka na spacerki. Rozumu toto też nie ma ani za grosz. To lepiej, że Lusia jest większa niż babsko myślało. Tego by jeszcze brakowało, żeby z niby-budy przeniosła ją do koszyka na rower. :mad::mad::mad::mad::mad: -
[quote name='Jacol123']Hej...Jeśli będziecie potrzebować pomocy w jakimś szkoleniu psa to chętnie pomogę. Pozdrawiam i trzymam kciuki.[/quote] Witaj Jacku :lol: Tak się składa, że ja także mam problem z szczekającą sunią (poschronową), która w dodatku rozszczekała mojego psa rezydenta. Czy mogłabym liczyć na Twoje porady w tej kwestii ? Żeby nie zaśmiecać tego wątku proszę Cię odpowiedz mi na Skype, gg lub PW. Z góry serdecznie dziękuję i sorki za offa :loveu:
-
Magdyska25 zainteresowała się Fizią, ale chyba wyhamowała ją informacja, że jakaś pani interesuje się Fizią. Może wartałoby wysłać PW do Magdyski, że pani straciła zainteresowanie. Nie trzeba było wspominać o tak niepewnym zainteresowaniu, odpowiadając na zapytanie o Fizię.
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki Kochane, szkoda byłoby zmarnować takiej okazji. Tyle potencjalnych domków nie może pozostać bez pieska :evil_lol: Szybciutko rozglądamy się po wątkach i tu podsyłamy linki o psiakach zbliżonych wyglądem do Lusi, a cioteczka Iwop oferuje je zgłaszającym chęć przygarnięcia Lusi. Ale muszą to być psiaki faktycznie podobne do Lusi, przynajmniej gabarytami, bo domek jest zdecydowany na takiego właśnie pieska i szkoda byłoby wypłoszyć go oferując zupełnie innego. -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Ufffffffffffff kamień spadł mi z serca. Wybaczcie, nie miałam nic złego na myśli. Dziewuszka tak przypadła mi do serca, że musiałam wyjaśnić wszelkie za i przeciw :lol: Było tyle zamieszania wokół niej i nagle cisza :cool3: I jeszcze ta "tajemnicza" wypowiedź Kobix. Teraz wszystko jasne :) Cieszę się ogromnie, że los uśmiechnął się do psinki. Może będzie nam dane zobaczyć ją w innej scenerii ? Powodzenia Lusiu. -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
elik replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Od-Nowa']no ale czy można tej Pani ufać na tyle... czy ktoś ten dom najpierw sprawdzi?....[/quote] Koniecznie trzeba sprawdzić potencjalny nowy domek, aby historia się nie powtórzyła. Obecna pani sunieczki będzie się jej chciała pozbyć jak najszybciej nie bacząc jakie będzie tam miała warunki. Nie okazała się odpowiedzialną osobą :angryy: -
[quote name='karusiap']...elik dzwonilas moze do Panstwa?Moze sytuacja sie jakos zmienila?[/quote] Karolinko, jakoś uciekła mi Twoja wypowiedź, dopiero teraz ją zauważyłam :razz: Jeszcze nie dzwoniłam - chciałam najpierw usłyszeć co Wy o takim rozwiązaniu myślicie. Prawdę powiedziawszy boję się tego, co mogę usłyszeć :cool1: Ale nie będę już zwlekać. Raz kozie.... :diabloti:
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kobix']niestety nie podskoczę do Lusi i to nie z powodu że mi się nie chce tyłka ruszyć...po prostu nie uzyskałam od Kariny informacji gdzie ona sie znajduje...o powody pytajcie ją...ja nie mam pojęcia:roll:...[/quote] Prawdę powiedziawszy to nieco dziwne. Karina, której namiary podała Frotka otwarając ten wątek, od dłuższego czasu nie pokazuje się tu. Rozumiem, że z powodów osobistych może nie ma czasu. Ale w tej sytuacji z ulgą powinna przyjąć ofertę Kobix. Chyba nam ufa. Widziała nasze zainteresowanie losem Lusi. -
[quote name='moana'][COLOR=darkgreen]Do hoteliku Murki jest kolejka ustawiona..[/COLOR]. :shake:[/quote] Tak, ale póki co Rendi ma dom i mogłaby spokojnie poczekać na swoją kolejkę, a gdy już tam się znajdzie, Murka zrobi wszystko, żeby jej znaleźć DS. [quote name='Jagienka']Myślę elik, że Ci Państwo, u których teraz Rendi przebywa nie zgodziliby się na takie rozwiązanie.[/quote] No nie wiem :razz: Ale jeśli faktycznie tam jest taka sytuacja, jak przedstawiałyście, to przecież taki stan nie może trwać wiecznie, a nam jakoś nie udaje się znaleźć nowego domku dla suni. To nie jest schron, tylko hotel i to z dobrymi dla psów warunkami, prowadzony przez Dogomaniaczkę, czyli osobę kochającą zwierzaki.
-
Przerazona, chora sunia cierpi!!! Krzyczki... Pojechala do Niemiec...
elik replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='lamia2']Oczywiście, że zadzwonię ... zaraz potem do Ciebie i zdam Ci relację z rozmowy :loveu:[/quote] Czy jest już po rozmowie ?? Jeśli tak, to z jakim skutkiem ? Ja jeszcze nie dzwoniłam. Po pierwsze dlatego, że nie znam nr-u telefonu - jeśli możesz Lamia2 to podaj. Po drugie ja też mam niewyparzony pysk i mogłabym powiedzieć kilka słów za dużo :mad: Po trzecie nie znam tamtejszych warunków i nie wiem jak zareaguje personel schronu na większa ilość telefonów, czy aby nie pogorszy to sytuacji suńki. Proszę o podpowiedź osób znających sytuację, co radzicie - dzwonić przedstawiając sie jako chętna do adopcji, czy lepiej zaniechać. Wole być ostrożna - skutków niektórych poczynań nie da się naprawić. -
[COLOR=black]Sądzę, że OlkoLolka nie zamierzała nikogo krytykować. Powiedziała tylko to co czuje i myślę, że w głębi serca, więcej osób mogłoby się pod tą wypowiedzią podpisać. Ja z całą pewnością tak.[/COLOR] [COLOR=black]Ja także nie mogę się pogodzić z myślą, że psiak, który już zdążył się poczuć jak w domu, nagle ma znów czuć głód, ból, strach, zimno itp lub ktoś ma zabrać mu szanse na lepsze jutro, choćby w odległej przyszłości, usypiając go. To taki młody, radosny, zdrowy psiak.[/COLOR] [COLOR=black]Tak myślę, że tyle bied w naprawdę krytycznym stanie zdrowia, bez szans na domek zostało przez Dogomaniaków uratowanych. Nikt nie zastanawiał się czy warto. Nie żałowano środków, ani czasu, choć w wielu niestety przypadkach nie przyniosło to zamierzonego efektu.[/COLOR] [COLOR=black]Zastanawiam się, czy w przypadku tego psiaka nie potrzeba więcej czasu na znalezienie mu DT. Wiem, że nie może nadal być tu gdzie dotychczas i rozumiem to. Może w tym przypadku hotelik byłby rozwiązaniem ?[/COLOR] [COLOR=black]Murka prowadzi świetny i nie drogi hotelik z doskonałymi dla psów warunkami. Ponadto ciągle czyni starania o znalezienie nowych domków i ma w tym duże sukcesy. Może rozważmy taką możliwość.[/COLOR] Jeśli ktoś chce zobaczyć ten hotelik, to proszę [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100985[/URL]
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
Zastanawiam się, czynie byłoby to ze skutkiem pozytywnym dla psinki, gdyby w jej sprawie dzwoniło więcej zainteresowanych. Co o tym sądzicie ? -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik']Fiziu, ale tam od wczoraj cisza :nerwy: Czy to dobrze wróży ??[/quote] No już wiem, Lamia2 napisała: [B]Mała podobno wygląda lepiej, dziś oglądał ją weterynarz ale niestety nie udało mi się do schronu więcj dodzwonić, że dowiedzieć sie o opinię .... postarm się jutro rano.[/B] -
Przerazona, chora sunia cierpi!!! Krzyczki... Pojechala do Niemiec...
elik replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='lamia2']... postarm się jutro rano.[/quote] Bardzo to potrzebne. Niech schron wie, że ktoś na poważnie interesuje się malutką. Mogę także i ja zadzwonić, jeśli tylko pomogłoby to suni. -
[quote name='Nela_']Zawsze jak dzwonie i pytam - jak Sunia to Pani najpierw się śmieje, później opowiada. Pani co roku wyjeżdża w góry na 3 misiące. Do lipca trzeba zrobić wszystko co trzeba żeby miały udane wakacje. Czekają mnie wydatki. Jeśli nie będzie przeciwwskazań to moja Rudzia będzie miała poważny zabieg. Najpierw jeden, później drugi. Chciałabym żeby się udało, nie będzie już cierpiała, przynajmniej łapki nie będą bolały. Wiadomo co się z tym wiąże :-([/quote] To fantastycznie, bardzo się cieszę :multi: Jeszcze dzisiaj pamiętam ją taką przerażoną. Chciałabym ją zobaczyć teraz, gdy taka radosna. Nelu obiecałam i słowa dotrzymam. Tak jak pisałam wcześniej, zaangażowałam się w sprawę ciężarnej suni z Bochni. W marcu chciałabym się wybrać do suni - załatwię dwa w jednym :evil_lol: zobaczę Sunieczkę i podrzucę nieco kasy. Miałabym prośbę do Ciebie Nelu - zapytaj Panią czy mogłabym zaglądnąć i zobaczyć "moją" psinkę. Ok ?
-
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']tu jest wątek Daisy...[/quote] Fiziu, ale tam od wczoraj cisza :nerwy: Czy to dobrze wróży ?? -
Przerazona, chora sunia cierpi!!! Krzyczki... Pojechala do Niemiec...
elik replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='lamia2']Oczywiście, że zadzwonię ... zaraz potem do Ciebie i zdam Ci relację z rozmowy :loveu:[/quote] Chorera, to było wczoraj... :shake: A co słychać u psinki dzisiaj ? -
maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.
elik replied to Frotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lovefigaro']...będe robić zbiórke pieniążków na umieszczenie w szpitaliku i leczenie Daisy:-( Zle z nia ponoć, cały czas nie chcą jej wydać..:shake:[/quote] Podrzuć link do wątku Daisy. Trzymam kciuki. Może trzeba powiedzieć, że to do DT. Niby kłamstwo, ale co się odwlecze to nie uciecze ;) Jak ją wyciągniecie ze schronu, to się dołożę do leczenia - ale proszę o info na PW, bo ten fakt może umknąć mojej uwadze. -
Przywiazali na przystanku ze złamana łapą Rzeszów:( JUZ W SWOIM DOMU :)))
elik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatr']Agusiu a Edziuchna jest juz po sterylizacji i czuje sie wysmienicie :eviltong: ganiała juz na drugi dzien jak perszing :evil_lol:[/quote] No proszę, ale mam księżniczkę. Moja Bedllusia, też schroniskowa panienka, całe dwa tygodnie pieściła się z sobą :shake: