Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80990
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. [quote name='lovefigaro']... Lusia juz doczekała się wesołej gromadki.. Ponoć "bardzo agresywne psiaki rodzi"...:roll:[/quote] Dobre wieści poza tym szpitalem :shake: Lovefigaro, czy to znaczy,że dowiedziałaś się coś więcej o Lusi ?
  2. Zgodnie z umową, przelew za transport Lusi poszedł.
  3. Noooo spieszę donieść (donosiciel się znalazł, co ?), że Lovefigaro padł net i dlatego ta cisza - miałaś nosa Fiziu :) Tak na szybkiego: Lusia, chciałoby się powiedzieć cała i zdrowa, ale niestety tylko cała. Wczoraj została u weta z powodu jakiejś b. zaangażowanej choroby skóry. - na brzuszku czarne strupy. Ma robale (normalka, jakże by inaczej - była w oborze). Prawdopodobnie za około godzinę Lovefigaro pojawi się na dogo i powie więcej. Będą też zdjęcia. I to by było na tyle, muszę uciekać - jadę złapać kotkę. Jestem umówiona za rachu ciachu i potem będzie miała szukany domek. Też o trzymanie kciukasów proszę.
  4. [quote name='Jagienka']...może pojedziemy pod koniec tygodnia to wezme słome, oddam klucze i zachachmęce książki :)[/quote] Ok może być. Puść SMS-a jak będziecie się wybierały.
  5. [quote name='erka']Jutro prześlę zadeklarowaną kwotę.[/quote] Hmmm a ja idę w zaparte, nie wyślę póki nie dowiem się co u Lusi :mad: Żarty, żartami, ale co się dzieje Lovefigaro ???? Czy wszystko w porządku ???
  6. Nelu, zaglądam tu i szukam nowych wieści o Suni. Wiem, że nie zawsze masz czas i ochotę, ale jeśli dasz radę, pisz. Jesteś jedynym kontaktem. A gdyby tak jeszcze kiedyś jakieś zdjątko, albo jeszcze lepiej dwa........ :loveu:
  7. [quote name='dogomanka_']...Postaramy sie tam pojsc ale dopiero w czwartek alno w pitake po poludniu.[/quote] Czyli za tydzień ?? Czy to znaczy, że to jest tak daleko od Was ?
  8. Lovefigaro, nie każ nam dłużej czekać :lol: :mad:
  9. Oby domek się zdecydował, a przede wszystkim, żeby był odpowiedni
  10. MagYa^^ banerki super :thumbs:
  11. [quote name='lovefigaro']No i jestem...Cały czas dyszy, je i pije...[/quote] Z tym jedzeniem to nie należy przesadzić. Na pewno to wiesz Lovefigaro, ja tak tylko gwoli przypomnienia. Ona ma z pewnością skurczony żłądeczek i na razie częściej, ale w mniejszych ilościach powinna jeść i nie samo mięsko :lol: Wszystko u niej musi się przestawić na nowe, żołądek też. [SIZE=3][COLOR=Blue]I pisz o niej jak najwięcej. Każda informacja przyda się aby znaleźć jak najodpowiedniejszy DS. Przydałoby się też zdjęcie, na którym będzie wyraźnie widać jaka jest "duża" np przy ludzkiej nodz[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Blue]e[/COLOR][/SIZE] :smile:
  12. Chyba się spóźniłam. Ale kto wie, jeszcze nie doszło do przekazania psiaka. Będę śledzić wątek nadal. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106228&page=7[/url]
  13. Jest taki wątek - ktoś szuka jamnika. Może go znajdę to wkleję link do tego wątku.
  14. [quote name='Isabel']Jaka śliczna panienka![/quote] Tak, śliczna bardzo, ale i bardzo wystraszona. To już był najwyższy czas zabrać ją z tej obórki.
  15. [quote name='elik'][COLOR=Blue][B][SIZE=2]Ale pamiętajmy, że to jeszcze nie koniec. Lovefigaro dała Lusi DT. Teraz trzeba ją przygotować i szukać domku stałego. Sunieczka jest super więc chyba szybko znajdzie ją domek[/SIZE][/B][/COLOR] :lol:[/quote] [SIZE=3]Sie przypomina[/SIZE] :razz:
  16. [quote name='fizia']Banerek robiła osoba z miau... Ale sa jeszcze te robione przez Puchatka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105504"][IMG]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Lusia2_banerek_01.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105504"][IMG]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Lusia2_banerek_01a.gif[/IMG][/URL][/quote] Tak, tylko, że ten z prośbą o DT też nie aktualny, a ten drugi to tak na prawdę za skromny, nic nie mówi co potrzeba :cool3:
  17. [SIZE=3][B][COLOR=Blue]Bardzo prosimy o zmianę tytułu i nowy banerek.[/COLOR][/B][/SIZE] Plisss Ten jest już nieaktualny.
  18. Lovefigaro, czy widziałaś w jakich warunkach żyją pozostałe psiaki ?
  19. Witajcie w domu :multi::multi::loveu::loveu: Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Czekaliśmy tu na Was, trzymaliśmy kciuki, nie mogło się więc nie udać. Myślę że forsa zacznie spływać jutro. Ja prześlę przekazem elektronicznym na Twoje konto zaraz rano (w weekendy przekazy el. nie działają). Po południu powinna być na Twoim koncie. Pokaż nam tą kruszynkę jak najszybciej :lol:
  20. To może lepiej, że znaleźli sobie innego. Domek od początku musi sie zakochać w psince, na odległość. Wtedy można przypuszczać, że będą się wzajemnie docierać, a nie po byl niepowodzeniu zwrócą psiaka.
  21. [quote name='maciaszek'][B]Elik[/B], tak to jest psi pajacyk :). Kliknięcie w niego dokarmia psiaki![/quote] Super, jak mi się zwolni miejsce, podłączę do swojego podpisu. Szkoda, że nasze psiaki nie mają takiego swojego pajacyka, w którego moglibyśmy klikać :-(
  22. Ale pamiętajmy, że to jeszcze nie koniec. Lovefigaro dała Lusi DT. Teraz trzeba ją przygotować i szukać domku stałego. Sunieczka jest super więc chyba szybko znajdzie ją domek :lol:
  23. [CENTER][COLOR=Blue][B][SIZE=3][SIZE=4]Kwiaty [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=Blue][B][SIZE=3][SIZE=4]dla Kariny,[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=SeaGreen][B][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=Blue] Lovefigaro[/COLOR][/SIZE] [COLOR=Blue]i wszystkich Tych, którzy Je wspierali[/COLOR] [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=SeaGreen][B][SIZE=3][IMG]http://www.e-kwiaty.pl/images/bo102-dp.jpg[/IMG][/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER]
  24. [quote name='Jagienka']elik, ja chomikuje wszytsko, jeden....[/quote] To jak sie spotkamy ? Czy klucze jeszcze potrzebne - nie wiem bo nie byłam w piwnicy :lol:
×
×
  • Create New...