-
Posts
81001 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
[quote name='agamika']...ucieczka Amika zrobiłami reset mózgu...[/quote] :-( Mam nadzieje, że sie odnalazł. [quote name='agamika']...usunę to konto jak tylko dacie znać ze je macie :oops: ...[/quote] Ja także już sobie odnotowałam. Za to co byłu ureguluje Marysia, a ja za następne jeśli zechcesz odnowić. Bardzo dziękuję za ogłoszenia Rendi :loveu:
-
Szukałam rozliczenia wpłat na Korunię, ale nie udało mi się znaleźć. Fakt, z powodeu braku czasu szukałam nieco chaotycznie. Czy mogę prosić o link ?
-
[quote name='marysia55']elik może masz i rację :roll: ....... ale na wszelki wypadek podnose małą na pierwszą stronę :loveu: ale właściwie to czemu tak się dzieje to na prawdę piekna i psina :p:p:p[/quote] Dzięki Marysiu :Rose: dla Ciebie i innych zainteresowanych losem Rendusi. Może włożenie banerku Rendusi do podpisu i "roznoszenie" jej watku po innych wątkach zaowocowałoby zainteresowaniem innych dodomaniaków, a co za tym idzie zwiekszeniem szans na domek. Może ktoś mógłby zrobić nowy, nieco mniejszy banerek ? Ten w moim podpisie, choc bardzo ladny, przez dość spore wymiary może niezbyt zachęca do umieszczenia w podpisie :cool1:
-
Kraków - Zbieg po ponad 5 latach czekania MA DOM!!
elik replied to j3nny's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foksia i Dżekuś']Aniu bardzo dziekuje bo jutro do Martusi jedzie tez piesek ,ktory byl ze zbiegiem w jednym boksie , byl dowodem w sparwie straszna z niego bida.[/quote] Czy to ta malizna z postu nr 32 j3nny ? -
NIKIFOR artysta z Krakowa czeka na swój wymarzony dom MA JUZ DOM
elik replied to j3nny's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foksia i Dżekuś']...byl poinstruowany prze Martusie ,ze moze chpsnac ,bo nie lubi ...Mam nadzieje ,ze jednak pan Ryszard sobie poradzi i nie da wejsc na glowe :evil_lol:[/quote] To dobrze, że Pan dostał instrukcję obsługi Nikusia :evil_lol: miejmy nadzieję, że potrafi nad nim zapanować. [quote name='AgaG']... mam nadzieję, że pan się nie zniechęci..[/quote] To byłoby najgorsze, co mogłoby Nikusia sopotkać. Może dobrze byłoby jednak dzwonić od czasu do czasu, żeby Pan wiedział, że ktoś śledzi losy Nikusia i jego Pana :p Przynajmniej będziemy wiedziec na bieżąco, co w trawie piszczy :cool1: -
NIKIFOR artysta z Krakowa czeka na swój wymarzony dom MA JUZ DOM
elik replied to j3nny's topic in Już w nowym domu
[quote name='dragonek100']Dziś rano dzwoniłam do nowego opiekuna Nikiego i niestety ale Niki na dzień dobry ugryzł go...[/quote] A to ci agresor :mad: Pewnie Pan nie ma doświadczenia w obcowaniu z psem po przejściach :roll: Może porzydałby się mały instruktarz. Szkoda byłoby, żeby psiak wrócił. -
NIKIFOR artysta z Krakowa czeka na swój wymarzony dom MA JUZ DOM
elik replied to j3nny's topic in Już w nowym domu
Beatko, ogromnie się cieszę. To wspaniale, że tak szybko znalazłaś dom temu biedakowi. Kolejny psiak, któremu odmieniłaś podły los na godne życie :loveu: Podziwiam Twoją wytrwałość i determinację w dążeniu do celu i spokój z jakim znosisz krytykanctwo zawistnych, których niestety nigdzie nie brakuje. [quote name='dragonek100']...Co do rozliczeń pieniążków wpłaconych na Nikusia: Na jego "koncie'' było 395 zł - 210 zł ( by był 21 dni) = czyli 185 zł zostało jeśli nikt nie ma nic przeciwko to przekazujemy te pieniążki na Zbiega tak żeby też temu psiakowi pomóc.[/quote] [quote name='marysia55']na pewno nikt nie będzie miał nic przeciwko takiej decyzji chociaż właściwie mogę wypowiedzieć sie tylko za siebie...[/quote] Ja także nie mam nic przeciwko, a link do tego psiaka przydałby się rzeczywiście :lol: -
[quote name='ARKA']W piątek Nadia znalazla domek a dzis Felcia poszla tez do nowego domku:loveu:[/quote] [SIZE=3][COLOR=red][B]To ważne.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]Kto oddaje psiaka nowemu opiekunowi powinien uczulić go (opiekuna) na konieczność używania skutecznych szelek, obroży i [COLOR=red][B]obowiązkowe[/B][/COLOR] [COLOR=red]przypięcia psiakowi adresówki[/COLOR][/SIZE]. Kolejny psiak z Krężela, który znika w sinej dali :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/zaginal-w-lazach-kolo-magdalenki-czeka-zrozpaczona-rodzina-wysoka-nagroda-134198/#post12015996[/URL] [quote name='Zofia.Sasza']Noclegowanie malutkiej było samą przyjemnością. No i kocio miał się czym bawić :evil_lol:[/quote] No to wreszcie wiem, czemu tak ujada na koty :mad: Ale i tak Cię obie kofamy :loveu:
-
[quote name='bea_m']Moim zdanie [B][COLOR=purple]my wogóle nie pomagamy Pipi[/COLOR][/B] finansowo. My [B][COLOR=purple]pomagamy psom które są w potrzebie[/COLOR][/B]. Od tej pomocy na pewno Pipi nie zacznie jeśdzić nowym mercem.[/quote] I tak jest w istocie. Należy tylko pamiętać, aby na przelewach, czy przekazach koniecznie zamieścić informację np: na kastrację psa Amora, na karmę dla psów, na sterylizację suczki Figi, czy suczek Figi, Luny, Mimi itp. [B][COLOR=purple]Ważne, aby było napisane, że to na konkretnego psa lub na konkretny psi cel: karma, posłania, obroże, szczepienia, sterylki, leczenie itp itd[/COLOR][/B] Przy takich zapisach Pipi może uświadomić wójta, że wypełnia za niego obowiązek opieki nad bezdomnymi zwierzętami, a urząd skarbowy nie będzie mógł potraktować wpłat jako darowizna dla Pipi. Jeszcze dzisiaj zrobię przelew na szczepionki przeciwwściekliźnie dla pozostałych psiaków. =============== Dopiero teraz przeczytałam ten drugi wątek (a raczej ten pierwszy :evil_lol:) i muszę stwierdzić, że te słowa o wyręczaniu gminy to żadna rewelacja, już była o tym mowa :lol:
-
[quote name='Zofia.Sasza']No pewna tego byłam! Elik:loveu::loveu::loveu:[/quote] [SIZE=3][COLOR=red]Zosiu, bardzo gorące podziekowania za udzielenie mojej panience noclegu. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red]Dwum Kochanym Dziewczynom, które ją wiozły do mnie, także serdecznie dziekuję.[/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Bez Waszej pomocy nie byłoby jej w naszym stadzie.[/COLOR][/SIZE][/B] :loveu: :loveu: :buzi: :buzi: :iloveyou::iloveyou: :klacz: :klacz: :Rose: :Rose::Rose: :Rose::Rose: :Rose::Rose:
-
[quote name='salibinka']Ok., nie ma sprawy;)[/quote] To dzięki i czekam na słoneczną pogodę. Pokażę całe stadko - 2 panienki i kawalera :lol:
-
[quote name='karusiap']Adze wylatuje ten watek z subskrypcji a jak jej mwoie,zeby zagladnela to z glowy jej wylatuje:evil_lol::evil_lol: Przypomne o koncie;)[/quote] Witaj Karolinko :lol: mam coś dla Waszych psiaczków, ale muszę się z Jagusią spiknąć. Ja posłałam Adze maila i też nie odpowiedziała :shake: może ma za dużo kasy :evil_lol:
-
NIKIFOR artysta z Krakowa czeka na swój wymarzony dom MA JUZ DOM
elik replied to j3nny's topic in Już w nowym domu
[quote name='salibinka']...Jeśli ze względu na brak możliwości izolacji w osobnym pomieszczeniu, są z tym problemy i nie ma innej opcji dt, to kojec domowy na czas nieobecności opiekuna jest jakimś rozwiązaniem. Myślę, ze w tej sytuacji - nie najgorszym... Proponowała go mar.gajko (?) Ja również mogłabym taki pożyczyć, jeśli, osoba, która go chciała...[/quote] Bardzo dobre rozwiązanie. Co prawda wiosna za pasem, ale zima jeszcze nie jeden raz da się we znaki. Szkoda byłoby, żeby staruszek marzł :-( Wskazane byłoby więc zaopatrzyć DT w taki kojec domowy zwłaszcza, że nie wiadomo jak długo jeszcze Nikuś będzie czekał na ten właściwy domek. Podrzucam nieco kasy. -
[quote name='marysia55']kurczę znowu chcesz sie licytować na lata :evil_lol::evil_lol: to bierzemy ten wór na pół :diabloti: ale ty załatwiasz resztę :eviltong::eviltong:[/quote] Już załatwione, dostawa była w sobotę wieczór :lol: Marysieńko, jakoś nie moge się doprosić Agamiki o nr konta do wpłaty za ogłoszenie Rendusi na Allegro. Może Tobie się uda to, zamiast dzielić się wpłatą za wór, zapłać za ogłoszenie ? Co Ty na to ? Może tak być ?
-
PiSdZ - Likwidacja PSEUDOHODOWLI pekińczyków (Otwock) Opisy, str. 11,12
elik replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weronia'][B]Przyłączam się do apelu !!![/B] [B]Pomoc rzeczowa, również w postaci karmy, puszek jest wyjątkowo potrzebna..[/B][/quote] Wpłacę w Krakvecie na puszki, ale potrzebny jest adres, gdzie mają je dostarczyć. Podaj mi Weroniu na gg. Biedactwa :-( -
[quote name='salibinka']Eliku, bardzo się cieszę:multi::multi:. Podeślij fotki, to wstawię tutaj :lol: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] [quote name='elik']Salibinko Kochana, bardzo Ci dziekuję z góry. Z boku i z dołu także :lol: i ze wszystkich możliwych stron. Prześle je natychmiast jak tylko uporam się z przerzuceniem zdjęć z aparatu do kompa...[/quote] Salibinko muszę Cię prosić o cierpliwość. Wstyd się przyznać, ale wychodzi na to, że miałam zbyt dobre mniemanie o swoich umiejętnościach fotografowania. Jak już odnalazłam kabelek, który wiecznie się gubi :mad: i znajduje nie tam, gdzie być powinien, to okazało się, że większość zdjęć nie jest należytej jakości :oops: Albo ostrość nie ta, albo źle wykadrowane, albo Mała całkiem poza kadrem - latawica jedna :diabloti: W tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak poczekać na ładną pogodę, porobić nowe zdjęcia - mam nadzieję, że lepszej jakości i wtedy prosić Cię o wstawienie na forum. Może tak być ??
-
[quote name='marysia55']a ile kosztuje wór ... bo juz zdążyłam zapomnieć :diabloti: przypadłość tego wieku :eviltong::eviltong:[/quote] To co ja mam powiedzieć :evil_lol: Podobno dziewczynkom bardzo smakuje żarełko, aż im się uszy trzęsą podczas jedzenia :lol: [SIZE=2]PURINA DOG CHOW Adult Mix Meat 15kg - [/SIZE][SIZE=2]99,00zł[/SIZE]
-
[quote name='fizia'][SIZE=1]Co zobacz czy ja to dobrze liczę...[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#000000][B]Deklaracje stałe -[/B] [/COLOR][COLOR=seagreen][B]320[/B][/COLOR][COLOR=seagreen][U][B] zł[/B][/U][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=1][COLOR=#000000]Deklaracje jednorazowe - [/COLOR][COLOR=magenta]280 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=1]Bazarek - [COLOR=blue]92,60 zł[/COLOR][/SIZE][/B] [U][SIZE=1][COLOR=darkorange][B]w sumie - 692,60 zł[/B][/COLOR][/SIZE][/U] [SIZE=1][COLOR=blue]minus[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=blue]150 zł - wizyta u weterynarza[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#0000ff]300 zł - zapłacone z góry przez Clo[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#0000ff]-----------------------------------[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#0000ff][B][U]450 zł[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [B][COLOR=#0000ff][SIZE=1][U]629 zł - 450 zł = [/U][COLOR=magenta][U]179zł[/U] [COLOR=blue]- [COLOR=black]tyle nam zostaje na dzień dzisiejszy?[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B] [SIZE=3]Nie wiem czy wszystkie wpłaty juz doszły[/SIZE][/quote] Myślę, że osoba, na której konto wpłacaliśmy powinna napisać jakie wpłaty dotychczas wpłynęly.
-
[quote name='marysia55']gdzie sie wpychasz elik :diabloti: przecież napisałam [B]że za nie (czyli ogłoszenie) zapłacę[/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a do wora ci się dorzucić :cool3::cool3:[/quote] No, no tylko nie po oczach :-( Napisałam meila do Agi, mam nadzieję, że da głos w sprawie ogłoszenia. A co do wora, to ile chciałabyś wrzucić ? ;)
-
[quote name='salibinka']Eliku, bardzo się cieszę:multi::multi:. Podeślij fotki, to wstawię tutaj :lol: [email protected] Salibinko Kochana, bardzo Ci dziekuję z góry. Z boku i z dołu także :lol: i ze wszystkich możliwych stron. Prześle je natychmiast jak tylko uporam się z przerzuceniem zdjęć z aparatu do kompa. Mała jest urocza. Ma wszystkie dobre psie cechy - kilka złych także :mad: ale co tam. Poradzimy sobie. [quote name='ARKA']Hahahaha, wiedzialam, ze tak sie skonczy!!!!:multi: Ja też ;) Mała pewnie także, bo od samego początku uwodziła nas no i udało się jej to znakomicie :loveu: