Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80999
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Biedaczku kochany, nikt jeszcze nie zaglądnął do ciebie. Ja w pracy cały dzień nie miałam netu i nie mogłam zaglądnąć. W domu obiad, kolęda, pakowanie, bo jutro wyjeżdżam i wracam dopiero 3 stycznia Sylwek na karku nikt nie ma czasu :-( Coś mi cichutko szepce do ucha, że po Nowym Roku będzie lepiej :lol:
  2. [quote name='marysia55']Witamy Elę po świątecznej przerwie. Wypoczęta ??? czy tylko przejedzona ???? :-) [/QUOTE] Przejedzona i.......... nie wypoczęta :eviltong: Dzięki za opiekę nad laskonogim :kiss_2: :kiss_2:
  3. No już jestem w domku :multi: Pięknie dziękuję za wspaniałe, śliczne życzenia i jeszcze raz Wszystkim życzę szczęścia w Nowym Roku. Bardzo, bardzo serdecznie Wam dziękuję, że mimo świątecznego zabiegania znalazłyście czas, żeby zaglądnąć do Brutosława Laskonogiego :lol: Zaraz zadzwonię do hoteliku zapytać u źródeł, co u niego, jak przeżył święta. Niestety, pomimo tylu ogłoszeń, nikt nie pytał o naszego chłopaka :-( ============================= Nasz chłopak jest bardzo radosny, żywiołowy - Pani Bożenka mówi, że je za dwóch, a biega za czterech :lol: W przyszłym tygodniu zostanie zaszczepiony p/wściekliźnie.
  4. Słodziaku kochany, przepraszam, że dopiero teraz przychodzę, nie dałam rady wcześniej. Taka cisza u Ciebie :-( Najgorsze, że jutro rano wyjeżdżam i wracam dopiero w niedzielę po południu i też nie będę mogła zaglądnąć. [SIZE=3][COLOR=Purple]Liczę tylko na dobre Cioteczki, że nie zapomną i zaglądną do ciebie czasem[/COLOR][/SIZE] plizzzzz :kiss_2::calus: Nie będę już miała okazji więc może trochu wcześnie [SIZE=3][COLOR=Blue]składam wszystkim tu zaglądającym, wszystkim, którym los Brutuska nie jest obojętne, najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, wielu podarków pod choinką i [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Blue]opieki nowonarodzonego Dzieciątka Jezus w nadchodzącym 2010 roku. [/COLOR][/SIZE] :tree1: :x-mas: ==================== [quote name='marysia55']Lecę do łózka :p , ale nie mogłam sobie odmówić wizyty u Brutka. Dobrej nocki 'laskonogi':evil_lol:[/QUOTE] Dzięki Marysiu Kochana, musi co pisałyśmy razem, bo jak wreszcie tu wlazłam to jeszcze nikogo nie było, przy czym Ty najwyraźniej wcześniej skończyłaś :lol: Prawda, że fajne to -laskonogi- [COLOR=Red][B]Marysieńko serdeczne życzenia świąteczne dla Ciebie i Twojej Rodzinki[/B][/COLOR] :loveu: Jeśli będziesz mogła to zaglądaj do laskonogiego, bo ja niestety od jutra będę bez dostępu do netu - do niedzieli włącznie. Biedak będzie tu całkiem sam :-(
  5. [quote name='emilia2280']Podrzuce LAskonogiego. Tyle ogloszen, ktos musi go docenic za te laski.[/QUOTE] Też mam taką nadzieję.
  6. [quote name='emilia2280']ODwiedzam Brutusa Laskonogiego wieczorná porá. Ja niestety tez noga ogloszeniowa. Najwyzej kupic je umiem :>[/QUOTE] Emilko Kochana, jak może zauważyłaś marinkaa zrobiła taką fure ogłoszeń, że póki co wystarczy :lol: ja jeszcze jutro i pojutrze dołożę ile zdążę. We środę rano wyjeżdżam i wrócę w niedziele na 2 dni, po czym znowu wyfruwam na dni kilka - do 3 stycznia. Jeśliby jednak domek odpowiedni, kochający nie zgłosił sie po Brutuska, to pomyślimy o ponownym ogłaszaniu po Nowym Roku. Brutusek Laskonogi - jak trafnie i fajnie go określiłaś Emilko :) ============== Witaj z rana Brutusku, pewnie zmarzłeś w nocy biedaku :-(
  7. [quote name='Marinkaa']Aby przyniosły mu dobry dom :lol: ........ [/QUOTE] :crazyeye:nie mogę uwierzyć..... Moje kilka godzin i tylko 5 ogłoszeń, a Ty.... Aniu, jestem pełna podziwu dla Twoich umiejętności Bardzo wielkie i piękne podziękowania. Mam ochotę wkleić Ci tu całą stronę całusów, serduszek, bukietów itp, itd Z powodu regulaminu ograniczę się do kilku, ale w wyobraźni należy je powielić :p :loveu::calus::Rose: :buzi: :iloveyou: A Brutusek zabiera Cię na spacerek :painting:
  8. [quote name='Marinkaa']ok. umieszczę linki w jednym poście. Poproszę jeszcze o takie dane jak: wiek szczepienia kastracja cafeanimal wymaga takich danych[/QUOTE] Kurtka faktycznie, takie info są bardzo ważne. Musze je podopisywać w tych ogłoszeniach, które już zrobiłam. Brutusek ma około 2 lat - tak stwierdził weterynarz - jest zaszczepiony p/chorobom zakaźnym i w przyszłym tygodniu będzie zaszczepiony p/wściekliźnie (można napisać, że już jest) kastracja jeszcze nie (jest zbyt zimno - on mieszka w kojcu) - ale może się odbyć na mój koszt po adopcji
  9. [quote name='Marinkaa']Elik - podaj mi na pw dane do ogłoszeń (kontakt) - to troszeczkę pomogę[/QUOTE] [SIZE=3]Wielgachne dzięki[/SIZE]:loveu: :Rose: :Rose: :kiss_2: :kiss_2: Marinko Kochana, już posłałam Ci potrzebne dane na PW, ale mogę i tu wkleić, może dobra duszyczka pomoże. [SIZE=3]Plizzzzz[/SIZE]:help1::help1: linki do stron, na których już umieściłam ogłoszenie będę kolejno dopisywała w pierwszym poście, po rozliczeniach. Marinko, jeśli zamieścisz gdzieś ogłoszenie, to bardzo proszę wklejaj linki w jednym ze swoich postów (wszystkie do jednego, najlepiej do togo ostatniego), a ja będę je kopiować i wklejać do I-wszego postu, tak aby linki do wszystkich ogłoszeń były w jednym miejscu. Pozwoli to nie dublować się wzajemnie - szkoda czasu ;) O to samo prosiłabym wszystkie pomocne duszyczki :loveu: [B] Tytuł ogłoszenia:[/B] Uroczy, kochający, bezdomny Brutusek [B] Treść:[/B] Brutus zziębnięty i przemoczony leżał przy ruchliwym chodniku na jednym z krakowskich osiedli. Nie miał już sił walczyć z bezwzględnym losem. Nie potrafił odnaleźć się w roli bezdomnego psa. Czekał na śmierć :( Dostał szansę na życie, obecnie mieszka w hotelu i czeka na lepszego Pana. Brutus jest młodym, niedużym psiakiem o smukłej budowie ciała. Jest już nieco odkarmiony, odrobaczony i zaszczepiony. Wraca mu także apetyt na życie, lubi się bawić, uwielbia głaskanie, a na widok człowieka ogon buja z radości. Jest przyjacielski w stosunku do innych psów. Pięknie chodzi na smyczy, utrzymuje czystość w domu, jest bardzo grzeczny i niesamowicie pojętny. Zdjęcia niestety nie oddają wiernie jego ujmującej aparycji. W realu jest znacznie ładniejszy[B], a jego charakter.... W nim można się zakochać od pierwszego wejrzenia. Bardzo lgnie do człowieka, tuli się do rąk, wpycha pyszczek pod pachy, ale nie jest natrętny. Jest bardzo delikatny. Brutusek z utęsknieniem czeka na Człowieka, który go przygarnie i doceni jego wierną psia miłość. :)[/B] Brutusek ma około 2 lat - tak stwierdził weterynarz. Jest psiakiem zdrowym. Jest zaszczepiony p/wściekliźnie i chorobom zakaźnym. Kastracja w planie (jest zbyt zimno - obecnie mieszka w nieosłoniętym kojcu) może się odbyć na koszt wolontariuszki po adopcji. [B] Kontakt:[/B] e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 501-545-399 A to linki do stron www, gdzie można zamieszczać ogłoszenia. [FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][COLOR=Red][URL="http://owi.pl/"]http://owi.pl[/URL][/COLOR] [URL="http://www.drobne.centrumofert.pl/"]www.drobne.centrumofert.pl[/URL] [COLOR=Red][URL="http://www.olx.pl/"]www.olx.pl[/URL][/COLOR] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [COLOR=Red][URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL][/COLOR] [URL="http://ale.gratka.pl/"]http://ale.gratka.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.neeon.pl/"]www.neeon.pl[/URL] [URL="http://telezoo/"]telezoo[/URL].pl [URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.ojoj.pl/"]www.ojoj.pl[/URL] [URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/"]Zwierzęta | i-Bazar.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL] [URL="http://www.sogl.pl/"]www.sogl.pl[/URL] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://twojeanonse.com/"]http://twojeanonse.com[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.nasipupile.pl/"]www.nasipupile.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.hodowcy.com.pl/"]www.hodowcy.com.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.offer.pl/"]www.offer.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.najpewniej.pl/"]www.najpewniej.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://wa.stacja.biz/"]http://wa.stacja.biz[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.petworld.pl/"]http://www.petworld.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta"]www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.oglosili.pl/"]www.oglosili.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.petsy.pl/"]http://www.petsy.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://gablota.com/"]http://gablota.com[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.bazarek.biz/"]www.bazarek.biz[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.nalepka.info/"]www.nalepka.info[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.fistak.pl/"]www.fistak.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.darmobranie.pl/"]www.darmobranie.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] eoferty.com.pl [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/"]www.ogloszenia.interpress.net.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.bardzi.pl/"]www.bardzi.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.psiamania.pl/"]www.psiamania.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.cwirek.pl/"]www.cwirek.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.cafeanimal.pl/"]www.cafeanimal.pl[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Blue][URL="http://www.zwierzeta.pilne.net/"]www.zwierzeta.pilne.net[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=&quot] animalsmarket.com marketzwierzat.pl sprzedam-psa.pl psy-koty.info Na 2-ch pierwszych stronach już zamieściłam ogłoszenie Brutuska. Zamierzam napisać ogłoszenia na kolejnych ośmiu - czyli pierwsze dziesięć adresów już zajęte ;) [/FONT]
  10. [quote name='marysia55']...Ela ogłoszenie śliczne i tak potrafisz więcej niż ja. Jestem pełna podziwu :p:p:p[/QUOTE] Dzięki Marysiu za słowa pociechy :loveu: Niestety, treść ogłoszenia to dzieło Camary, a moje umiejętności w ogłaszaniu, jak widać są mierne :( Ogłoszenie bez zdjęcia to próżny trud, zwłaszcza w przypadku Brutuska. On ma ujmującą aparycję :) Nie odpuszczam, dalej będę się szkolić w robieniu ogłoszeń. Już wiem, że wklejane zdjęcie musi mieć odpowiedni format - jpg. Ponieważ nie mam już na dysku tych zdjęć, które zrobiłam Brutuskowi w dniu naszego spotkania (były złej jakości), [SIZE=3][COLOR=Purple][B]bardzo proszę marinkaa o przesłanie mi e-mailem zdjęć, które wstawiła na forum :multi::multi::multi::multi:[/B] yesss dzięki szybkiej reakcji marinkaa udało się [/COLOR][/SIZE][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Rose.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Rose.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Rose.gif[/IMG] [SIZE=3][COLOR=Purple] Brutusek będzie miał ogłoszenia ze zdjęciami. [/COLOR][/SIZE]
  11. Jaka piękna sunieczka :crazyeye: I te oczy..... Jak mój podopieczny znajdzie domek, a Łajka jeszcze go będzie szukała, dołożę się do hoteliku. Wcześniej nie dam rady :-( Moje możliwości finansowe są obecnie znacznie okrojone, ale jak Brutusek będzie już bezpieczny, coś tam uda mi się wyskrobać.
  12. [quote name='marysia55']A jak zwykle nocną porą zaglądam do Brutuska :-) i również życzę szybkiego znalezienia domku. pełnego ciepła i miłości. A może ktoś na Dogomanii go wypatrzy!! Komu , komu taki kochany psiak ?? Brutusek to przyjaciel, kumpel i dozgonny wielbiciel człowieka !![/QUOTE] Nocuś z Ciebie Marysiu :diabloti: :placz::placz: Nie umiem wklejać zdjęć do ogłoszeń, ba nie umiem nawet odszukać potem tego ogłoszenia. Męczyłam się, męczyłam i tylko 2 ogłoszenia udało mi się zrobić ale tylko do jednego udało mi się odnaleźć link. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/pozostale/showAdvert,3690822,161,7.html[/URL] :placz::placz:
  13. [quote name='Foksia i Dżekuś']Elu ogloszenie Brutuska ukaze sie w krakowskiej...i jak wejde 29 to mam nadzieje ze Brutusek juz bedzie grzl dupke w domku[/QUOTE] :multi: Beatko fantastycznie, ogromne DZIĘKUJĘ. Też mam nadzieję, że któreś z tych ogłoszeń przyniesie domek Brutuskowi. :loveu: :Rose::Rose::Rose:
  14. [quote name='Szybowiec']Święta idą...Brutusek czeka na dom...:shake: Pomóżmy mu...:lol:[/QUOTE] Święta i zimna zima :-(
  15. [SIZE=3][COLOR=indigo]Wpłynęły kolejne pieniążki - 50 zetów od emilia2280[/COLOR][/SIZE] :loveu: Dziękujemy, wpisujemy na I-wszą do rozliczeń
  16. [quote name='Foksia i Dżekuś']Wkleiam tekst jaki wyslalm do gazety ,a ktory napisla camara (za co jej bardzo dziekuje)poniewaz tamara jest w szpitalu i niestety nie ma dostepu do neta...[/QUOTE] [SIZE=3][COLOR=purple]Serdeczne podziękowania dla Pani Camary za wspaniały, ujmujący tekst [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=purple]oraz życzenia szybkiego powrotu do zdrowia[/COLOR][/SIZE]. :Rose: [B]Beatko napisz w jakiej gazecie ukaże się to ogłoszenie.[/B] [quote name='Foksia i Dżekuś']...Elu wyslalm ogloszenie z numerem tel.Beatki bo ona juz na nie ... Oczywiscie zadzwoni do ciebie jak bedzie jakis konkretny dom i pojedziecie razem...[/QUOTE] Beatko, bardzo dziękuję. Nie ma znaczenia czyj telefon będzie figurował w ogłoszeniu. Ważne jest, aby ogłoszenie poskutkowało wspaniałym, kochającym domkiem i to jak najszybciej :lol: Oczywiście będę chciała pojechać na wizytę przedadopcyjną. To prawda, że w takich wizytach nie mam doświadczenia ale wiem jaki ma być dom, aby psu było w nim dobrze. [B]Beatko, jak sądzisz, czy Pani Camara miałaby coś przeciwko temu, abym wykorzystała Jej tekst w ogłoszeniach ? Czy może masz z Nią kontakt i mogłabyś o to zapytać ?[/B]
  17. [quote name='emilia2280']To ja podlinkowałam banerki:...[/QUOTE] To się nazywa współpraca :p [B][COLOR=red]Emilko serdecznie Ci dziękuję[/COLOR][/B] :kiss_2: :cool2: :calus: :Rose: :Rose: :Rose: [SIZE=3]Dziękuję wszystkim, którzy majstrowali coś przy banerkach, a także tym, którzy do majstrowania namawiali, bo cuś mi się zdaje, że takowi byli ;)[/SIZE] :Rose:
  18. [quote name='marysia55']Rzeczywiście piękne te banerki :lol:, ale ja już mam 'full' w sygnaturze. Musiałabym jakiegoś wyrzucić , a nie umiem podejmować takich decyzji.Dokładać też nie mogę bo juz kiedyś dostałam punkty karne za za dużą sygnaturę.Wybacz Brutusek:placz:[/QUOTE] Marysiu, Brutusek jest Ci wdzięczny za to co dla niego robisz :loveu: innym psiakom też się coś należy ;)
  19. [quote name='Zuzka i shelciaki']Bannerki dla Brutusa:...[/QUOTE] O rany, jakie super piękne banerki, aż mnie zatkało :crazyeye: Żałuję, że dopiero teraz mogłam wpaść na wątek. A taki mi było smutno, bo myślałam, że nikt mnie na dogo nie lubi :-( [B][SIZE=3][COLOR=Red]Zuzka Wielkie dzięki, niskie ukłony piękna robota. To dla Ciebie[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=Red]Kochana[/COLOR][/SIZE][/B] :loveu: :kiss_2: :cool2: :thumbs::Rose: :Rose: :Rose::Rose::Rose: [B][SIZE=3][COLOR=Purple]Śliczne banereczki proszę brać Kochane Panie i Panieneczki[/COLOR][/SIZE][/B] :lol:
  20. [quote name='Piromanka']Dzień dobry wszystkim. Piesku, zaraz bedziemy oglaszać.[/QUOTE] Serdecznie witamy :loveu: :multi: Z niecierpliwością czekamy. Może fajny domek nas wypatrzy :painting: [SIZE=3][COLOR=indigo]Nie wiem do kogo mogłabym zwrócić się z prośbną o banerek, ale jeśli ktoś ma takie umiejętności, to bardzo proszę o zrobienie psiakowi banerku.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4b0082]To zapewni mu zauważalność na innych wątkach, co z kolei znacznie zwiększy szanse na domek.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4b0082]Zima już się sroży, a ona ma krótką sierść. Będzie marzł biedaczek :-([/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#4b0082][COLOR=black]Wszystkich, którzy martwili się szerokotorowością tylnych łapek Brutusa pragnę uspokoić, że wsio w [/COLOR][/COLOR][COLOR=black]porządku. Pani Bożenka zwróciła szczególną uwagę na to jak on stawia łapki i nie zauważyła nieprawidłowości. Widocznie tak sobie cudak wtedy stanął [SIZE=2][COLOR=black]:lol:[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=black]Chłopak został wczoraj zaszczepiony, ale na razie tylko p/chorobom zakaźnym. P/wścielkiźnie za tydzień. Psiak prawdopodobnie nie był jeszcze szczepiony p/ch.zakaźnym i szczepienie razem z p/wściekl. osłabiłoby działanie szczepionki p/ch.zakaźnym - opinia weterynarza. Szczepienie p/ch.zakaźnym aby było w pełni skuteczne trzeba powtórzyć za ok. 3 tygodnie. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][B]Marysia55 zafundowała Brutuskowi szczepienie p/wściekliźnie i I-wszą dawkę szczepienia p/ch.zakaźnym - serdecznie dziękujemy [SIZE=2][B]:loveu:[/B][/SIZE][/B] [/SIZE]
  21. [quote name='marysia55']...O te nóżki to tylko tak z ciekawości zapytałam, bo takie 'rozjechane' :evil_lol:[/QUOTE] Marysiu, kto pyta, nie błądzi ;)
  22. [quote name='mgie']o takie fotki eleganckie :) pod wieczór wkleję linki do ogłoszeń[/QUOTE] [B]Wielkie dzięki, podpatrzę i wykorzystam :loveu:[/B] [quote name='Foksia i Dżekuś']Elu sory ale wyslalm te widomosci do tamb ,a ona z tego juz skleci piekny tekscik ,dzieki temu juz nie jeden pies poszedl do domku...[/QUOTE] To super Beatko :multi: Napisałam ten tekst ponieważ nie było innego chętnego, ale wiem, że jego jedyną zaletą jest to, że wogóle jest :evil_lol: A czy byłoby możliwe wklejenie tego tekstu tu na wątek, lub przesłanie na PW ? Jeśli można skorzystałabym z niego i spróbowała swoich sił w ogłaszaniu Brutuska. [quote name='marysia55']ależ nie ma za co Elu:loveu:. Sama wiesz ile satysfakcji daje pomaganie zwierzakom:lol:....[/QUOTE] Wiem, wiem Marysiu ale wiem też ile to nieraz kosztuje i nie tylko kase mam tu na myśli, dlatego :Rose: [quote name='marysia55']...Elu, a ten nasz Brutusek to ma coś z tylnymi łapkami?? Czy tak ze strachu jeszcze trzyma je szeroko rozstawione??? Zauważyłam, że na tych ostatnich zdjęciach jakoś mu się tak rozjeżdżają :razz:[/QUOTE] Szczerze mówiąc Marysiu, nie zwróciłam na to uwagi, ale sądzę, że chyba tak się tylko w tym momencie ustawił. Myślę, że gdyby tak stale chodził, zwróciłoby to moją uwagę. Niemniej jednak trzeba to sprawdzić. Zadzwonię do hoteliku i poproszę Panią Bożenkę, żeby zaobserwowała jak stawia tylne łapki, choć myślę, że ona sama już by zauważyła, gdyby coś było nie tak jak być powinno. [quote name='marysia55']...Elu, a ten nasz Brutusek to ma coś z tylnymi łapkami?? [B]Czy tak ze strachu jeszcze trzyma je szeroko rozstawione[/B]... :razz:[/QUOTE] Marysiu, jeśli nawet coś jest z tymi jego łapkami, to na pewno nie ze strachu. Jak na bezdomniaka jest bardzo odważny. :lol: O godz. 13:20 rozmawiałam z Panią Bożenką, która stwierdziła, że nie zauwazyła żadnych nieprawidłowości w budowie tylnych łapek Brutuska. Prosiłam, żeby zwróciła szczególną uwagę pod tym kątem - relację złożę wieczorem. [B]Brutusek będzie dzisiaj zaszczepiony [/B]:-o Niestety, relacja będzie dopiero jutro :oops:
  23. [quote name='Marinkaa']Nie ma za co, cieszę się, że mogłam się choć w ten sposób zrewanżować za pomoc okazaną przez krakowianki[/QUOTE] Żałuję, że nie miałam w tym udziału, ale może kiedyś będę mogła się odwdzięczyć :lol:
  24. Marinkaa, bardzo dziękuję. Piękne zdjęcia. Czyż on nie jest uroczy, prawda, że nic nie przedobrzyłam ? Kochany psiak MARYSIU dziękuję, Twoje pieniążki dotarły, zaraz zrobię odpowiedni zapis w I-wszym poście :loveu:
  25. [quote name='Foksia i Dżekuś']Juz wysylam , czy jest gdzies gotowy tekst dla Brutuska do ogloszen bo bym wyslala do gazety czy mam zradzic?[/QUOTE] Co myślisz Beatko o takim tekście: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174822-KrakA-w-kupka-koA-ci-spod-krzaczka-pilnie-szuka-domku-lub-choAE-by-DT-moA-e-byAE-pA-atny?p=13626599&viewfull=1#post13626599[/URL]
×
×
  • Create New...