-
Posts
81002 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A u Astaroth ?[/QUOTE] Ale jak ją/go znaleźć ? Przydałby się link. -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Jesteście kochane. Bardzo dziekuję za pomoc :loveu: Napisałam do AlinyS i do faceta, który ogłasza się jako bezpłatne DT w Krakowie. To link do tego wątku. Co sądzicie o tym DT ? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175654-Dom-tymczasowy-KrakA-w[/URL] U Jamora, jak już pisałam psy tylko od 18 kg, a nasza mała tyle nie waży. Będę pukać dalej. Yessssss. :multi: :multi: :multi: Przed chwila rozmawiałam z AlinąS, sytuacja jest ciężka, ale z uwagi na zagrożenie naszej suni, przyjmie ją do hoteliku. Mała będzie w domu, w pokoju razem z dwoma innymi średniej wielkości psiakami. Przedruk ze strony hoteliku AlinyS: [I]"Zapewniam spacery minimum 3 razy dziennie po min pół godzin a w międzyczasie są wypuszczane luzem na ogród. Od dwudziestego października możliwość wystawienia rachunków za pobyt zwierząt. Zapewniam również indywidualne podejście do każdego psiaka Co do cen to będą ustalane indywidualnie w zależności od przypadku. Ale cena będzie się wahać od 10 do 20 zł w zależności od stanu psa. W cenę wliczone jest wyżywienie pod warunkiem że psiak nie potrzebuje specjalistycznej karmy - wtedy doliczamy za karmę Ze zwierzakami będzie ktoś całą dobę. Psy karmione są suchą karmą EUKANUBA gotowanym ryżem z mięsem przemiennie co drugi dzień chyba że są inne wskazania to nie ma również problemu."[/I] Co o tym sądzicie ? Ja myślę, że po tym co teraz przechodzi, to luksus. Jeszcze tylko swój Człowiek by sie jej przydał. Ale wszystko w swoim czasie. [B][SIZE=3][COLOR=Red]Pipi napisz kiedy ostatnio widziałaś foksie.[/COLOR][/SIZE][/B] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Moze Aliny S zapytac k/Warszawy. To wspaniała kobieta.[/QUOTE] Czy możesz podać namiary na nią ?? [quote name='enia']jest jeszcze hotel u Jamora, ale nie wiem ile foksi utrzymanie by tam kosztowało...[/QUOTE] Szukałam hotelików i DT na dogo. Byłam na stronie Jamora, ale on pisze, że przyjmuje tylko psy średnie tj. ok. 18 kg wagi, a podejrzewam, że nasza foksia nie ma tyle :-( Proszę, jeśli sami nie chcecie zaciągać języka, to dajcie tu linki do hotelików, czy DT. Mnie samej trudno tyle wątków przerzucić, a i trwac to będzie..... a czas nagli. [B]Pipi, czy widziałaś foksie wczoraj wieczorem, albo dziś rano ?[/B] -
Kraków - kupka kości spod krzaczka pilnie szuka domku - już w DS
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']Spać nie idę, męża zaniedbuję , narażam życie rodzinne ... a zdjęć dalej nie ma:mad:[/QUOTE] Marysieńko Kochana, śpij smacznie, męża przytul, rodzinę hołub. Zdencia bedom, jak Brutusek wydobrzeje całkiem i ciotka elik czasu nieco dorwie, coby zaglądnąć do domku brutuskowego :lol: No i plizzzzz, tylko nie po oczętach, bo jak potem zdencia uskuteczniać bendem ? -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']...Możnaby poszukać płatnego DT,ale ile możemy zaoferować...[/QUOTE] Też o tym pomyślałam, ale jak taki znaleźć - zero doświadczenia w tym temacie - i czy sunia nie jest zbyt dzika ? [quote name='Evelin']...Z mojej strony może być pomoc w transporcie..natomiast,ze względu na wcześniejsze zobowiązania,nie moge się deklarowc na comiesięczne wpłaty...niestety :([/QUOTE] To bardzo wiele. Dziękujemy i chętnie skorzystamy, jak już będziemy wiedzieć gdzie i kiedy :loveu: [quote name='Pipi']Jest 2x50 zł to 100 zł i jedna pani,znajoma elik deklaruje dopłacać brakującą sumę,ja tak zrozumiałam.Zaraz wrócę do tyłu i jeszcze raz sprawdzę.Tylko gdzie,do którego hotelu?[/QUOTE] Pipi nie musisz sprawdzać, na razie na pewno jest deklaracja na 100 zł. Acha i jeszcze teraz zauważyłam, że Jota deklaruje jakąś kwotę co miesiąc. A ta Pani, to nie jest moja znajoma - to zbyt wiele powiedziane. To fantastyczna, kochająca zwierzaki, sympatyczna studentka Pani Agnieszka. Wraz z rodzicami niedawno adoptowali super szczeniaczka ze schroniska koło Wrocławia. Na prośbę tamtejszych wolontariuszek byłam w Ich domu (jeśli tak można powiedzieć o stylowym pałacyku) z wizytą przedadopcyjną. Wspaniali ludzie. Podarowali psiakowi fantastyczne warunki bytowania i gorące serca.:loveu: Pani Agnieszka uzupełnieni brakującą kwotę, ale myślę, że jeszcze trochu musimy się postarać, może jeszcze któraś Cioteczka wyskrobie nieco kaski :lol: [SIZE=3][COLOR=Red]Na początek proponuję wyszukanie hoteliku lub płatnego DT. [/COLOR][/SIZE] Myślę, że może tu być pomocna mapa pomocy. A może ktoś podpowie, może znacie kogoś, kto mógłby przygarnąć foksie. Ona w warunkach w jakich żyje nie ma zbyt wiele czasu. Jak przyjdą większe mrozy.... Nie wiadomo jaka jest jej kondycja fizyczna. Z pewnością nie najlepsza, biorąc pod uwagę jak żyje :-( Piszcie co Wam przychodzi do głowy. Każda propozycja może się okazać tą właściwą, tą jedyną. ======================== Co z foksią ? Widziałaś ją wczoraj Pipi ? :-( -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik']...Wiele dobrego słyszałam o hoteliku u Murki.[SIZE=3] [B][COLOR=Red]A może wiecie także i o innych hotelikach prowadzonych przez dogomaniaków[/COLOR][/B][/SIZE], taki byłby najlepszy...:lol:[/QUOTE] Ponawiam swoje pytanie. Wierzę w to, że uda się nam. A może płatny tymczas ? ================= [SIZE=3]Naprawdę nikt nie ma żadnych pomysłów ??[/SIZE] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']Hotelik u Murki to marzenie...podlaskie bidy sa bardzo dobrze znane w tym hoteliku,te od Pipi też...Teraz wspólnie z P.Ucką69 sponsorujemy Paję (w podpisie )...Kolejki sa tam długie...[/QUOTE] Taaaak już trafiłam do Kurki przez google i przyleciałam tu też z linkiem i wiadomościa, że u Murki to chyba nie znajdziemy miejsca. Teraz jest tam w normalnej kolejce ponad 20 psiaków, a jest jeszcze kolejka od sponsorów. Nie mamy szans u Murki :-( [quote name='Evelin']...Aha,jeśli uda Wam się jakoś zbajerować Murkę,to nie martwcie się o transport...gratis- zawiozę :)[/QUOTE] Byłoby super :multi: A jeśli jakiś inny hotelik byłby na tapecie, to też moglibyśmy liczyć na transport ? Plisssssssssss :kiss_2: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']u Murki hotelik jest super ale tam są kolejki..... a ile musimy kochani uzbierac?...[/QUOTE] Nie wiem ile kosztuje doba w hoteliku Murki - rozpuszczę wici i będziemy wiedzieć. Co zaś się tyczy kolejki, to może taka bida bez żadnego schronienia moż[SIZE=3][SIZE=2]e będzie miała względy[/SIZE] :razz: [COLOR=Red]A może ktoś ma namiary na hotelik u Murki ?[/COLOR] [/SIZE] [quote name='enia']...ziarenko nadziei zasiała we mnie Agata 69........ więc czekamy.[/QUOTE] Czyżbym coś przeoczyła ? O jakim ziarenku mówisz enia ? -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']...Elik,jeśli jest deklaracja opłacenia za hotelik,to nie ma co się zastanawiać.Ja bardzo bym chciała.[B]Myślę,że tak było by nawet najlepiej[/B]...[/QUOTE] Pipi, ja też tak myślę. Gdyby nawet ktoś zdecydował się przygarnąć na tymczas taką sirotkę z pola, to nie wiadomo co mogłoby się zdarzyć. Nasze hoteliki dogomaniackie są przygotowane na wszystko, a przede wszystkim odporne na różne psie sztuczki. [quote name='li1']Jestem za. Dorzucam 50 miesicznie.[/QUOTE] :multi::multi::multi: Super. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej :p [quote name='katimal']Hotelik to zawsze lepsze rozwiazanie niż ulica. Tylko pytanie - [B]czy to hotelik sprawdzony, co z transportem no i ile miesięcznie[/B]?[/QUOTE] Jeszcze nie wiemy do jakiego hoteliku mogłaby dziewuszka trafić. Wiele dobrego słyszałam o hoteliku u Murki. A może wiecie także i o innych hotelikach prowadzonych przez dogomaniaków, taki byłby najlepszy. Ważne, żeby odbyło się to jak najszybciej - im szybciej, tym dla suni lepiej. W sytuacji w jakiej sieę ona znajduje, każdy dzień jest dla niej zagrożeniem. Idę teraz na spacer z moimi psiunkami, a Wy Kochane Cioteczki myślcie. Niech Wam od tego myślenia aż z głów zadymi i dobrych rozwiązań przyczyni :lol: -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
elik replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']Mamy pieski w typie Brutuska...napisz do Madallena ...jestesmy z Warszawy...pania sprawdzimy....i to dobrze...[/QUOTE] Soreczki za offa. Wklejcie zdjęcia tego psiaka na wątek Brutuska (link w moim podpisie). Prześlę do Pani, która była zainteresowana Brutuskiem. Brutusek ma wspaniały dom, może i Waszemu psiakowi też się uda. -
[quote name='karusiap']Latamy od paru godzin po wetach.Kora ma zaawansowane ropomacicze a nikt nie moze operowac na juz... Dr na Pilsudskiego po prostu ratuje nam zycie bo specjalnie przyjdzie zobaczyc Kore,dac lek i jutro najpozniej nam zrobi zabieg... Trzymajcie kciuki.... Na razie placilam tylko 30 zl za diagnoze w jednym gabinecie,zobaczymy co dalej....[/QUOTE] Miejmy nadzieję, że to zaawansowanie nie jest za bardzo zaawansowane i będzie ok.
-
Kraków - kupka kości spod krzaczka pilnie szuka domku - już w DS
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']Kto pyta nie błądzi :roll:. Teraz już wiesz Elu, że zdjęcia 'trza' wklejać :diabloti: bo możesz sie spotkać z szeroko zakrojoną akcją protestacyjną :terazpol:[/QUOTE] Jestem za, a nawet przeciw takim akcjom. :mad: A zdjęcia w takim razie będą :lol: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Kochane Cioteczki, pojawiła się dla Foksi pewna szansa. Co Wy na to, żeby na początek umieścić Foksie w hoteliku ?? Proszę rozważcie taką ewentualność i wypowiedzcie się. [B]Ja zobowiązuje się do comiesięcznych wpłat - 50 zł.[/B] Pani Agnieszka, która niedawno przygarnęła wspaniałego szczeniaczka ze schroniska koło Wrocławia, a u której byłam na wizycie przedadopcyjnej dotarła na ten wątek za banerkiem w moim podpisie. Bardzo wzruszyła się losem Foksi i chce jej pomóc finansując brakująca część kwoty jaka trzeba byłoby płacić za hotelik. Co o tym myślicie ? -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']jeszcze im telefon może podaj,gdyby błądzili 669024515[/QUOTE]Podałam zamawiają. Kurier ma uzgodnić z Tobą termin dostawy -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']zaraz przeczytam maila,ale zebyś miała adres szybciej,to podam tu...[/QUOTE] Ok Pipi, taki właśnie im podałam :p Jak chcesz, to możesz wykasować adres ze swojego postu. Zmykam, będę po południu. -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Ja nie mogę :mad: Nie wiem jak do tego doszło. Na stronie Krakvetu w Historii zamówień Pipi figuruje jako płatnik, a ja jako odbiorca :angryy: Natomiast na paragonie, który dostałam na skrzynkę, jest poprawnie - jako odbiorca figuruje Pipi. Nie mogę tego zrozumieć. Dokonałam płatności kartą mają więc dane kto zapłacił. Od razu wczoraj jak to zauważyłam napisałam e-maila do nich z prośba o sprostowanie. Niestety dzisiaj nie pracują. Będę interweniować jeszcze w poniedziałek. Sprawa do wyjaśnienia, bo tak szybko to oni nie wysyłają, ale mnie wkurzyli. Pipi wysyłam do Ciebie tego ich e-meila z pomylonym płatnikiem i odbiorcą wraz z moją odpowiedzią do nich z prośbą o zamianę ról. No już się wyjaśniło :multi: Weszłam do swojej skrzynki, żeby przesłać Pipi tego nieszczęsnego e-meila, a tam jest już ich odpowiedź na moją wczorajszą interwencję. Proszą o podanie adresu dostawy, tak jakby go nie mieli. Wprowadziłam przecież adres Pipi do ich książki adresowej. Ale niech tam, podam im jeszcze raz. No ale trzeba powiedzieć, że szybko zareagowali. [SIZE=3][COLOR=Red]Pipi przeczytaj mojego e-maila[/COLOR] [/SIZE]i napisz tu, czy adres, który im podałam jest poprawny. Proszę o szybką odpowiedź - muszę wyjść z domu. -
Kraków - kupka kości spod krzaczka pilnie szuka domku - już w DS
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik']...Nie wiem tylko czy jest sens, bo nikt już do Brutuska nie zagląda :-(...[/QUOTE][quote name='marysia55']to już jest pomówienie :mad::mad::mad:[/QUOTE] No so, so, so nie po oczach [quote name='Piromanka']Oczywiście że tak! Stanowczo protestuję![/QUOTE] To już nawet zapytać nie wolno ???:eviltong: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Dostałam przed chwilą sms-a od Hrabiny... Deklaruje [COLOR=#ff0000]50 zł[/COLOR]jednorazowo na karmę... Elik,jest w takim razie brakująca kwota...[/QUOTE] Skoro tak, to nasze rachunki przedstawiają się następująco: 40 zł Jeta 40 zł Fiosteinbock 40 zł elik 20 zł enia 20 zł katimal 20 zł Javena 20 zł evita 50 zł Hrabina ========= 250 zł Zamówiłam dwa worki karmy za 119 zł czyli potrzebne będzie 238 zł. Teraz pozostaje jeszcze kapeczka :lol: Jak już pisałam, wpłaty będą dokonywane, gdy karma znajdzie się u Pipi - da znać na wątku. Na PW roześlę wtedy namiary na konto do wpłat. -
[quote name='kkanarekk']Witam, Dziękuje za zaproszenie na wątek o Gacku. ... :)[/QUOTE] Czy to Pani Agnieszka - dobrze się domyślam ? Jeśli tak, to z przykrością muszę powiadomić, że obiecana przesyłka nie dotarła :-(
-
[quote name='karusiap'][COLOR=Red]Mam ogromna prosbe!!!!![/COLOR] Kora druga sunia p.Lucyny jest prawdopodobnie chora,tzn p.Lucyna mowi,ze ewidentnie cos jej dolega....jest oslabiona... Czy ktos mobliny moglby podjechac z nimi do weta?...[/QUOTE] Czy mogę zaproponować przejazd taksówką ? Tzn. ja zapłacę.
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Jestem znowu. Jak wyszłam rano przed 10-tą, to dopiero teraz wróciłam do domu, no wpadłam jeszcze na chwilkę, żeby wrzucić na watek zdjęcia mojego psiurka na chwile przed kastracją i znowu wypad. Uffff ciężki był dzień. :cool1: Ale widzę, że i tu też nie lekko. Nasza dziewczynka nadal bez szans na lokum :-(