Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81002
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. [quote name='Pipi']Elik,ciocia,widzę,że Ty tak jak ja się przejmujesz,martwisz.Jeśli masz złe przeczucia,to lepiej to sprawdzić.Z moją Jamnisią skończyło się dobrze,ale było tak jak przeczuwałam.A z Puszkiem,już prawie miesiąc,to faktycznie może coś nie tak?[/QUOTE] Jak miałabym się nie przejmować, kiedy to mój syneczek kochany :loveu: Ale Pipi Kochana do miesiąca to jeszcze daleko :) Pusiu miał zabieg 1.02. a adoptowany był 8.02. ale umawiałyśmy się, że umowę adopcyjną Alina odeśle tego samego dnia. Tymczasem ani umowy, ani informacji czemu jej nie ma, a Puszeczka nie widziałyśmy już od 31.01. czyli jeszcze przed zabiegiem :( Takie postępowanie szkodzi dobremu imieniu hoteliku.
  2. [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Wiecie co, ta nasza Foksia to przepięknej urody kobitka, kryształ :)[/FONT][/COLOR]
  3. [quote name='enia']Ale nic straconego, pojadę do Puszka bo wyczuwam Wasz niepokój lekki....... czy coś sie stało?[/QUOTE] Lekki, too mało powiedziane :razz: Od poniedziałku mamy dostać umowę adopcyjną i dotychczas nic nie dostałyśmy pomimo próźb i ponagleń, nic ani żadnych danych tej pani. A od dzisiaj to i telefonów nie odbiera. Zaniepokojona zaczęłam przeglądać wątek i zauważyłam, że nie było na nim zdjęć Puszka od 31.01. nawet po operacji nie widziałyśmy go. Alina pisała, że jest ok, ale bez zdjęć. [SIZE=2]Słowność i rzetelność, to podstawa w prowadzeniu interesów.[/SIZE]
  4. [quote name='margo001'][B]enia [/B]dziękujemy że chciałaś odwiedzić Puszka:loveu: wielka szkoda że Pani nie było [B]miałam nadzieję że wreszcie obejrzymy tu fotki z nowego domku szczęśliwego Pucha[/B] :razz:[/QUOTE] Nie Ty jedna miałaś taką nadzieję :(
  5. Piękna, ale smutna jakaś. Enia jak oceniasz jej zachowanie ? Czy widziałaś w jakich warunkach Foksia przebywa ?
  6. [quote name='Soema']A czy tamtą fakturę AlinaS wysłała?[/QUOTE] Twierdzi, że tak. Zaraz podeślę Ci mailem nr tej faktury. Może ją maja, a nie kojarzą, że to o nią właśnie chodzi.
  7. Cioteczki może Was to uspokoi, że enia jedzie w odwiedziny do Foksi więc poprosiłam, aby przy okazji wpadła z wizytą poadopcyjną do naszego Pusia :) Jeśli się uda, to zrobi kilka zdjątek malucha, a ja wrzucę je na wątek. Będzie pysznie :multi:
  8. [quote name='łolkiee']Mamcia wiesz gdzieś na podaruję był parnik właśnie ale nie wiem czy jest jeszcze aktualny...[/QUOTE] Sorki czy już wiadomo czy ten parniki jest aktualny ? Przy takiej ilości psiaków parnik,to podstawa egzystencji tych psów właśnie.
  9. Deklaruję 50 zł, a jeśli do 23 lutego samochód nie będzie jeszcze kupiony, drugien 50.
  10. Alinko czy możemy liczyć na relacje z powitania Pani i Puszka ? No i zdjęcia komórkowe się nam marzą :buzi: :modla:
  11. [quote name='zoja.']...nie oddajemy swoich zwierząt "gdzie popadnie"....[/QUOTE] Dość opacznie zostałam zrozumiana. Nie chodzi mi o oddanie psa gdzie popadnie, lecz [B]do innej dobrej kliniki[/B]. Dobrze choć, że wieści są pozytywne.
  12. Dzisiaj wpłynęła kasa z bazarku dla Foksi od snoopy 3 - 15 zł komplecik + 6 zł opłata pocztowa - jutro wyśle paczuszkę. Czekamy jeszcze na 2 wpłaty :cool3:
  13. [quote name='obraczus87']wieczorkiem będzie nowy watek odnosnie auta dla przytuliska. Tam na pewno zostanie podane konto :)[/QUOTE] W takim razie czekam. Link do tamtego wątku tu się znajdzie ?
  14. [quote name='elik']...[B]Gdzie znajdę namiary na konto do wpłat na samochód ?[/B][/QUOTE] Ponawiam pytanie :) Czy to będzie to samo konto, które jest dla wpat na psiaki ?
  15. [quote name='margo001']...p.Alina będzie miała Puszka na oku no i mam nadzieję że będzie nam zdawać relację co u Puszka się dzieje ;)[/QUOTE] I ja na to bardzo liczę :loveu: ======================================== Alinko, czy Puszek zamieszkał już w swoim nowym domku :-( Głupia jestem, głupia do entej potęgi. Pożegnał się z Tobą, dał buzi ? ======================================== Prawdopodobnie właśnie teraz Puszek jedzie do swojego domku :loveu: Będziemy czekać na relację Alinki z przywitania z Panią.
  16. [quote name='kizimizi']pewnie tak, bo to malutki spiak jest. To lecimy z ogłoszeniami. Wszystkie dane sa w 1 poscie. Choruszek nasz prosi o ogłoszenia;)[/QUOTE] Chętnie, ale do głoszenia konieczne są zdjęcia i to takie, żeby psiaka było dobrze widać. Bez dobrego zdjęcia to strata czas, nie ma co marzyć o ewentualnej adopcji. Czy kogoś zaryzykuje adopcję psiaka, którego nawet nie widzi ? Wątpię. Dziewczyny musicie stanąć na głowie i zrobić mu zdjęcie. Dobre zdjęcie to połowa szans na zainteresowanie się psiakiem.
  17. [quote name='obraczus87']Heheh elik w tamtych okolicach to nie ma żadnej kliniki. Robia wszystko co w ich mocy, aby pomóc Gusi. Jednak wszystko sie komplikuje, niestety...[/QUOTE] Może w takim razie trzeba przewieźć Gusię gdzieś dalej. Jeśli jest taka szansa, że pomogą jej gdzieś indziej, to proszę o info, gdzie i kiedy. Rozpytam o transport.
  18. [quote name='obraczus87']...Z Tego co wiem, w wekkend Gusia nie została przyjęta do Kliniki, bo..... z racji ferii zimowych brakuje lekarzy do szpitalików.[/QUOTE]Myślę, że nie jest to jedyna klinina w tamtych okolicach, ale może się mylę Po prostu nie mogę uwierzyć, że nic się nie da zrobić żeby suni pomóc :( A co z pozostałymi psiakami, jest jakaś poprawa ?
  19. [quote name='zoja.']Abrakadabra założy wątek dziś wieczorem. Mam nadzieję, że "akcja" się powiedzie, bo końca tej ch..ej zimy nie widać, a psy jak były chore tak są... Gusia jest w stanie krytycznym. Zaczynam mieć czarne myśli. Leje się przez ręce, praktycznie bezustannie śpi.. Ile może ciągnąc na kroplówce? Zdrowego by wykończyło... Mój Cygan już też jest chory.. :([/QUOTE] Przepraszam, nie jestem od poczatku zapoznana sytuacją i może androny gadam, ale czy nie można Gusi oddać do jakiejś dobrej kliniki ? Serce mnie boli, jak czytam kolejne, coraz gorsze wieści. Jak sobie pomyślę, co czuje Bajk, koszmar :( Musi być jakieś wyjście. Gdzie znajdę namiary na konto do wpłat na samochód ?
  20. Co za nieszczęście :( Myślę, że nie ma co zwlekać, tylko wątek jak najszybciej zakładać i forsę zbierać. Im prędzej wątek zostanie założony, tym prędzej uzbieramy jakąś sensowną kwotę. Czy już wiadomo kto zbiera kasę, mogłabym zapoczątkować składkę.
  21. [quote name='Talcott']Czyli stało się tak, jak stać się miało i tak jest dobrze!!!!!:loveu:[/QUOTE] Tak właśnie to odczytuję :) Rozmawiałam jeszcze w sprawie adpcji z Alinką. Chodziło mi o to, jak Puszek reaguje na Panią Sąsiadkę. Wygląda na to, że miłość jest obopólna. Puszek będzie dla Pani przytulanką :) Puszku bądź grzeczny, kochaj swoją Panią i bądź szczęśliwy. Nie wiem czemu jest mi i wesoło i smutno. Mimo wszystko miałam nadzieję, że osobiście pomiziam Puszka :( Alinko bardzo proszę poinstruuj Panią Sąsiadkę, żeby wyprowadzała Puszka na spacerki w szelkach, a nie w obroży. Przynajmniej na początku i koniecznie adresówka przypęta do szeleczek. Tak się boję, żeby znowu nie znalazł się bez dachu nad głową.
  22. Tak, no cóż, widocznie byli sobie pisani - sąsiadka Alinki i nasz Puszek:) - a takie związki są bardzo udane :) Puszek już nazbyt długo zaznawał obojętności ludzkiej. Chcemy, żeby po tych mroźnych przeżyciach dane mu było gorące uczucie, żeby wiedział, że jest kochany. Zaufałyśmy doświadczeniu Alinki, która zapewniła nas, że sąsiadce oddałaby nawet własnego psiaka - wie, że Puszkowi będzie tam dobrze. Co prawda wizyty przedadopcyjnej z naszej strony nie będzie, ale czy poadopcyjnej nie będzie, to już nie byłabym tego taka pewna :evil_lol: Alinka jeszcze nie wie, co wzięła sobie na głowę :eviltong: Co jakiś czas będę Ją nękać pytaniami o Puszka.
  23. [quote name='enia']do mnie? :sweetCyb:jeszcze nie.......[/QUOTE] Jeszcze nieeeee :shake: [B]Wysłałam do Cię tak jak mówiłam, 3 lutego zaraz po powrocie z pracy. [/B] Tobie i kas999 też. Kiedy komy wysyłam piszę w wątku bazarkowym na końcu
  24. [quote name='marysia55']Deser też boski :eating::eating: Ty to umiesz dozować rozkosz :evil_lol:[/QUOTE] Prawda, że to większa przyjemność, a przynajmniej wydłużona w czasie :diabloti:
  25. No to jeszcze trochu udało mi sie wybrać, a zrobiłam ponad 120 zdjęć [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b4a6e5054feb6e0.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/5b4a6e5054feb6e0m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c4c78852de4b2ddb.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/c4c78852de4b2ddbm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d0f9511f4b2b3d6a.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/d0f9511f4b2b3d6am.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/686d65a6cda9c873.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/686d65a6cda9c873m.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/806cab1d5e246bfc.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/806cab1d5e246bfcm.jpg[/IMG][/URL] Większość zdjęć tak właśnie wyszła jak to ostanie. Tak jakbym robiła zdjęcia na czas :)
×
×
  • Create New...