-
Posts
81004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Flip i Flap,znalezione na mrozie, oddane do schronu, oba w ds
elik replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Biedaki :( Jak będzie tekst, pomogę z ogłoszeniami. -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
Boziu, od kilu dni same złe wieści :placz::wallbash: -
[quote name='Havanka']Dziewczyny, nie widzę mojej "cegiełki" za marzec dla Azy.[/QUOTE] Cegła się "znalazła" - siedzi na koncie od przedwczoraj, a ja właśnie od przedwczoraj jestem kompletnie rozwalona psychicznie. Nie mam głowy do niczego, nawet nie zaglądałam do konta, soreczki :( Dobrze, że się przypomniałaś :)
-
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Piękny psiak o mądrym spojrzeniu. Nie może trafić do schronu :( -
[quote name='olga7']...Przyznam,że myslałam ostatnio jakby tu pomóc Pipi z tym grodzeniem posesji -może jakieś formy pomocy wspólnej ...Bo nie może tak być by tyle psów siedzialo cale dnie w domu -a ona o świcie czy w nocy mogla je tylko wypuszczczać na krótko by mogly się zalatawić .I to na wsi .[/QUOTE] To najwyraźniej w jednym miejscu myślałyśmy, bo dokładnie to samo mi się myślało. Bałam się tylko o tym głośno powiedzieć :)
-
Flip i Flap,znalezione na mrozie, oddane do schronu, oba w ds
elik replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Poślij zdjęcia to je wstawię [email][email protected][/email] -
[quote name='Pipi'][B]Słuchajcie! ! ! [/B]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: mój nowy sąsiad okazał się równy gość,a żona jaka fajna kobieta.[B]Jak tylko puści śnieg,będzie robił ogrodzenie i to z siatki.[/B].[/QUOTE] Ooooo to fantastyczna wiadomość. Przyznam, że miałam stracha przed tym sąsiadem
-
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
elik replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='malawaszka']ależ się to ciągnie... ale tak to już z Boguszycami bywa... nie stać nas na transport pojedynczy więc czekamy na info czy pojadą 3 psiaki No właśnie strasznie się to ciągnie, to już prawie dwa tygodnie mija od czasu jak zapadła decyzja, że Haśko jedzie do Pani Beatki :( Może trzeba podjąć inną decyzje w sprawie transportu ? -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']... badań krwi nie było bo nie ma ciśnienia. Tj nie dało się przedwczoraj pobrać wstarczającej ilości. I chyba tyle. Jeść nie chce. Pocieszające, że ma siłę bronić się przed zastrzykami...[/QUOTE] :placz: Czy to oznacza, że biedaczek ma tak mało krwi ?? I jeszcze nie chce jeść, a właśnie powinien i to sporo. Straszne -
Kapsel w Warszawie - po Łazienkach sie przechadza!JUZ W DOMU
elik replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']sorry ale ja tego zrobic nie moge nie moj wątek,poczekamy na Edytke:) Jezeli masz na nazwisko...Wi...to Ty i bardzo dziekuje[/QUOTE] [B]Podałam początek i koniec numeru na jaki wpłaciłam pieniądze, czy Twoje konto ma takie numery ?[/B] Być może ktoś podał mi nieprawidłowy nr konta. Ja wpłaciłam 6.03. sprawdź dobrze, bo jeśli nie wpłynęła ta kwota na Twoje konto, to będę reklamować w banku -
Kapsel w Warszawie - po Łazienkach sie przechadza!JUZ W DOMU
elik replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Green][SIZE=4][COLOR=Black][SIZE=2]Sprawdź wpłaty na konto, na pewno trafisz na moja wpłatę - 50 zł. w rubryce tytułem, napisałam: [B]elik na transport Kapselka. [/B]Wpłaciłam na konto nr 50 xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx 0063 Jeśli mogłabym Ci coś poradzić, to dobrze byłoby zrobić w pierwszym poście chronologiczne zestawienie wpłat, a dla czytelności, poczynając od kwoty, a nie nazwiska wpłacającego. Np: [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][B][SIZE=4][SIZE=2]30 zł[/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=4][SIZE=2] - [/SIZE][/SIZE][B][SIZE=4][SIZE=2]fiorsteinbock[/SIZE][/SIZE][/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B][SIZE=4][SIZE=2]50 zł - Piromanka[/SIZE][/SIZE][/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B]20 zł - [/B][/COLOR][COLOR=Black][B]Danal1983 [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B]30 zł - [/B][/COLOR][COLOR=Black][B]Nicky71 (wątek rottkowy)[/B][/COLOR] ========================= [COLOR=DarkGreen][B][COLOR=Black]130 zł [/COLOR][/B][COLOR=Black]Wymaga tego regulamin i zapewne oczekują wpłacający :)[/COLOR][B][COLOR=Black] [/COLOR][/B][/COLOR] -
Sochaczew - ŁATEK- ratujemy psa obdartego ze skóry JUŻ W DOMU
elik replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Czy psiak ma opatrunki żelowe ? Ok już doczytałam, że ma :) -
Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
Kocio nie daj się, trzymaj się :loveu: -
To obiecane, podlinkowane banerki dla Elika Proszę brać, podpinać - im swiecej Cioteczek będzie go po wątkach "roznosić" tym więcej osób pozna naszego Elika :) [B]Fiorsteinbock może dobrze byłoby wkleić te banerki do pierwszego postu.[/B] [COLOR=#4444ff][URL="http://www.dogomania.pl/threads/181506-Pogryziony-kaleka-skazany-na-doA-ywocie-ELIK-prosi-o-ogA-oszenia"][COLOR=#4444ff][IMG]http://i45.tinypic.com/21kfc07.png[/IMG][/COLOR][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181506-Pogryziony-kaleka-skazany-na-doA-ywocie-ELIK-prosi-o-ogA-oszenia"][IMG]http://i49.tinypic.com/aceqhd.png[/IMG][/URL][/COLOR]
-
Mix amstaffa( szczenię) porzucony pod CH w Lubinie!!!
elik replied to Marta80's topic in Już w nowym domu
I co z psiaczkiem ?? -
Koniecznie zmieńcie tytuł wątku na np Stareńka Baby, mała kaleka ma DS, potrzebne finanse na transport albo coś w tym stylu.
-
Kapsel w Warszawie - po Łazienkach sie przechadza!JUZ W DOMU
elik replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']na pierwsza.....:multi:[/QUOTE] Giselko, a co Ty podrzucasz ?? Przeca to wątek Kapselka, który już w domku doopke grzeje :) [quote name='giselle4'][B]na trnsport[/B] [...B]elik-[/B] na dzien dzisiaejszy to jest rozliczenie z * otrzymane juz sa na koncie:)[/QUOTE] Cioteczko, a sprawdź dobrze. Moja wpłata 50 zł na pewno już jest na koncie :) a nie ma przy mnie nie tylko kwoty ale i * -
[quote name='evita.']Dziewczyny- wielkie dzięki za wysyłanie pism :) Elik- bardzo dobre to dodane przez Ciebie ostatnie zdanie :)...[/QUOTE] Dziękuję bardzo :oops: Byłam tam[URL]http://www.mmbielskpodlaski.pl/artykul/plebiscyt-na-dzielnicowego-35246.html[/URL] bo chciałam swoje 3 grosze dołożyć :diabloti:, ale to wiadomość jest z września ubr. Czy ten plebiscyt nadal trwa ??