-
Posts
81004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
[quote name='enia']Elu- rozumiemy :)[/QUOTE] Dzięki :) Z tych linków widać, że ogłoszenia fajne, może któreś przyniesie domki, oby.
-
[CENTER]:tree1: [SIZE=3][COLOR=purple]Aaaaa, to i ja się ujawnię, a jak już, to życzę wszystkim dogomaniakom wszystkiego naj, najlepszego w 2011 roku. Żeby nasze psiaki były zdrowe, a bezdomniaki szybko kochające je domki znajdowały.[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER] :BIG::cunao:[/CENTER]
-
Nie wiem czemu nie ma jeszcze ogłoszeń dla Sarenki i Krówki. Zamówiłam i zapłaciłam razem z ogłoszeniami dla szczeniaczków. Tamte ukazały się 30 grudnia, a tych jeszcze nie ma :( Zapytam CatAngel. Może ma z tym jakiś problem. =================================== Rzeczywiście są problemy. Dostałam na PW odpowiedź od CatAngel, że ogłoszenia się pojawiają, ale jest teraz tylko z tel. na miau więc nie ma jak przesłać linków. Jutro po południu będzie z komputera na necie więc będą linki do ogłoszeń. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=16445&n=Dwie-piekne-suczki-czekaja-na-Twoj-domek"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/oglos ... Twoj-domek[/URL] [URL="http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/19922-dwie-pi-kne-suczki-czekaj/"]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/ ... ki-czekaj/[/URL] Z telefonu nie ma jak przesłać wszystkich linków [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG]
-
Szczeniaki 1,5 mcs i 4 miesięczny jamniś -schron albo życie
elik replied to meganka5's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']kula do domu :)....[/QUOTE] Wszystkie kulki do domków :) -
[quote name='Agnieszka_K']podpisałam, ale filmiku oglądać nie mogłam - pierwsze kilka s...[/QUOTE] To dokładnie tak samo jak ja. Myślę, że gdybym złapała tego gnojka jak pastwi się nad tym kociątkiem, to byłabym w stanie zrobić mu coś złego, pomimo, że to smarkacz. A rodziców to na sybir, a wcześniej wykastrować, żeby już więcej takich bestii nie płodzili.
-
Szczeniaki 1,5 mcs i 4 miesięczny jamniś -schron albo życie
elik replied to meganka5's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']podnosze i prosze o podpisanie petycji.. [URL]http://www.petycje.pl/petycja/6231/prosimy_o_surowĄ_karĘ_dla_nieletniego_prawie_mordercy.html[/URL][/QUOTE] Zaczęłam oglądać ten "filmik", ale po kilku sekundach wyłączyłam. Nie byłam w stanie tego oglądać. Mimo, że to małe dziecko, chyba byłabym, w stanie zrobić mu coś złego, gdybym go na tym przyłapała :angryy: Podpisałam 2 razy - jako ja i jako mąż :) -
Szczeniaki 1,5 mcs i 4 miesięczny jamniś -schron albo życie
elik replied to meganka5's topic in Już w nowym domu
[quote name='meganka5']...nikt sie nie pogubił dwa maluchy i dwie sunie 3 i 5 mcs [/QUOTE] A szkoda, wolałabym pomylić się w tym względzie :( co oznaczałoby, że któraś z sunieczek już ma domek. [quote name='enia']...dzięki za 80 ogłoszeń! :)[/QUOTE] Teraz CatAngel pracuje nad ogłoszeniami dla Krówki i Sarenki :) -
Szczeniaki 1,5 mcs i 4 miesięczny jamniś -schron albo życie
elik replied to meganka5's topic in Już w nowym domu
[quote name='meganka5']trzy szczeniorki są już ulokowane w hoteliku w wawie-mają tam dobrze, więc jakby szukamy im już tylko domków stałach....no i zostaje krówka-mam dla niej...[/QUOTE] Sorki, ale chyba się pogubiłam, a ponieważ zleciłam ogłoszenia, chciałabym wiedziec dokładnie kogo mam ogłaszać. Wydawało mi sie, że mowa była o 2-ch szczeniaczkach oraz Sarence i Krówce i takie psiaczki mają mieć ogłoszenia. A meganka, mówi o 3-ech szczeniaczkach i Krówce. Czy coś się zmieniło ? -
[quote name='enia']nikt zupełnie nikt nie dzwoni? kurka, a tyle ogłoszeń ma......[/QUOTE] Dzisiaj powinno się ukazać 80 ogłoszeń dla Krówki i Sarenki, a potem także 80 dla szczeniaczków. Cat Angel ma szczęśliwą rękę więc domki powinny się pojawić :)
-
[quote name='kkanarekk']Dziękuję Elu że jesteś zajrzyj też proszę do braci Dudka bo tam strasznie pusto jest :( a psiaki cały czas na mrozie ...[/QUOTE] Sorki, nie dałam rady wcześniej - w Wigilię i I-wszy dzień Świąt miałam gości (dzieciaki), a w drugi dzień sama byłam gościem :) Zaglądnęłam do nich dopiero dzisiaj. Biedaczki okrutne, śnieg na nie sypie. Jakże musi im być zimno :puppydog: :-( Nie mogłam dobrze ich oglądnąć, bo zdjęcia mi się nie całkiem otwierały. Gdzie te zdjęcia były robione ? Wyglądają tak, jakby na jakichś wieńcach :-o Czy pojawiło się w ich sprawie coś nowego ? Czy tam na miejscu ktoś się nimi zajmuje ?
-
Aguś, pomimo urlopu byłam bardzo zajęta i dopiero teraz[COLOR=gray] (po kolacji wigilijnej)[/COLOR] odczytałam Twojego meila. Jesteś niesamowita, tak samo, jak cała Rodzinka i sunia też :iloveyou: [CENTER][SIZE=4][COLOR=blue]Życzę WAM i całej społeczności Dogomaniakalnej :evil_lol: bardzo radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i samych radosnych dni oraz bardzo wielu, tylko udanych adopcji w Nowym 2011 Roku.[/COLOR][/SIZE] :tree1:[/CENTER]
-
[quote name='kkanarekk']:) właśnie moja Mama stwierdziła, że weźmiemy brata Dudiego na Dt ...[/QUOTE] :multi: Kochana Mama :loveu:
-
[quote name='kkanarekk']... Kurcze jest na prawdę wyjątkowym psiakiem cała moja rodzina się w nim zakochała...[/QUOTE] To prawda, Duduś jest wyjątkowym psiakiem, pod wieloma względami :) Jest śliczny, zrównoważony, super grzeczny i delikatny. U tak młodego psiaka, są to wyjątkowe cechy. A mordeczkę ma taką, że nie mogłam się powstrzymać, żeby jej nie wycałować, co on przyjął ze stoickim spokojem. Jakby uważał, że słusznie mu się to należy :evil_lol: [quote name='kkanarekk']...Ale Dudek trafił do na prawdę wspaniałego domu, gdzie będzie członkiem rodziny...[/QUOTE] Tak, to było widzać, słychać i... czuć :loveu: Słodziak ma szczęście, bardzo dobrze trafił. Od razu został zaakceptowany bezwarunkowo. Już czekało na niego nowe posłanko, jeszcze z ceną, coby można było wymienić, gdyby wielkość nie była odpowiednia, ale była :) Duduś z zaciekawieniem zwiedzał mieszkanie i wygląda na to, że przypadło mu do gustu, zwłaszcza pokój z zabawkami i świnką morską :evil_lol: Na koniec ułożył się w legowisku i było mu w nim całkiem do twarzy. Pozostaje tylko cieszyć się, że to właśnie ta Radzinka wypatrzyła Dudusia na allegro. Byłoby super, gdyby na wątku pojawiły się informacje o Dudusiu. [quote name='kkanarekk']...Bardzo dziękuję Elik, że ze mną pojechała, :Rose::Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] Aguś, wiesz, że nie mogło być inaczej ;) Cała przyjemność po mojej stronie.
-
[quote name='kkanarekk']Zapraszam do oglądania zdjęć Gacka i Gapcia :) [URL]http://picasaweb.google.com/113516999433392494501/GacekIGapa#[/URL][/QUOTE] Łaaaałłłł śliczne zdjęcia :crazyeye: Na tych ostatnich, to Twój obecny tymczasik, jak się domyślam ?
-
[quote name='Pipi']Tak, bo chciałam pokazać jak baaaardzo się ciesz, jak bardzo mi miło i jestem szczęśliwa i baaaardzo dziękuję. Nie jestem tylko urodziwa żeby się pokazywać, ale cóż, nie zatrzymamy czasu. Wszystko mija bezpowrotnie - uroda także. Pozdrawiam Wszystkich.[/QUOTE] Ehhhhh, przylazłam do Was, choć nie zauważacie moich postów, a co tam... Pipi, dla mnie, a pewnie nie tylko dla mnie, jesteś PIĘKNA :iloveyou:
-
[SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3]Ciąg dalszy rozliczeń majątku Kadeta Michorowskiego. [/SIZE] [/SIZE][/SIZE][CENTER][COLOR=blue][B][SIZE=3]WRZESIEŃ [/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=blue]2012 r.[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [B]WPŁATY:[/B] ..849,00 - pozostało z sierpnia ....14,00 - J. Lipicka - zakupek :smile: - [B]3.09.[/B] ....50,00 - Smyku - [B]5.09.[/B] ....60,00 - Nikola Daniłowska - [B]5.09.[/B] ....30,00 - ewatonieja - deklaracja - [B]8[/B][B].09.[/B] ..233,50 - wpłata z bazarku - [B]12.09.[/B] ..159,50 - wpłata z bazarku - [B]14.09.[/B] ....22,00 - Gufiona - flexa - [B]17.09.[/B] ....10,00 - Sakret Piranha jednorazowa darowizna ....10,00 - Aleksandra.Kubiaka 89 - deklaracja - [B]18.09.[/B] =======[SIZE=3] 1.438,00[/SIZE] [SIZE=3]zł[/SIZE] [B]WYPŁATY:[/B] 300,00 - hotel od 4.09. do 3.10.2012 - [B]3.09[/B]. ..50,00 - chipowanie - [B]3.09[/B] [SIZE=3]======[/SIZE] [SIZE=3]350,00 zł[/SIZE] [B]SALDO[/B] [B]na dzień 30.09.2012 R.[/B] ..1.438,00 ...-350,00 [SIZE=3]====== 1.088,00 zł[/SIZE][SIZE=3] [/SIZE][CENTER][COLOR=blue][B][SIZE=3]PAŹDZIERNIK [/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=blue]2012 r.[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [B]WPŁATY:[/B] 1.088,00 - pozostało z września ....30,00 - ewatonieja - deklaracja - [B]10.10.[/B] ....60,00 - Nikola Daniłowska - [B]15.10. [/B]....30,00 - Aleksandra.Kubiaka 89 - deklaracja - [B]15.10.[/B] =======[SIZE=3] 1.208,00[/SIZE] [SIZE=3]zł[/SIZE] [B]WYPŁATY:[/B] 300,00 - hotel od 4.10. do 3.11.2012 - [B]4.10[/B]. [SIZE=3]======[/SIZE] [SIZE=3]300,00 zł[/SIZE] [B]SALDO[/B] [B]na dzień 31.10.2012 r.[/B] ..1.208,00 ...-300,00 [SIZE=3]====== ..908,00 zł[/SIZE][SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE] [CENTER][COLOR=blue][B][SIZE=3]L[SIZE=3]ISTOPAD[/SIZE] [/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=blue]2012 r.[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [B]WPŁATY:[/B] ....908,00 - pozostało z października ....60,00 - ewatonieja - deklaracja - [B]12.11.[/B] ....60,00 - Nikola Daniłowska - [B]12.11[/B] =======[SIZE=3] 1.028,00[/SIZE] [SIZE=3]zł[/SIZE] [B]WYPŁATY:[/B] 300,00 - hotel od 4.11. do 3.12.2012 - [B]4.11[/B]. 400,00 - transport do DS :multi: - [B]12.11.[/B] ..70,00 - dopłata do transportu - [B]14.11.[/B] ..70,00 - przelew dla psiaków Czabi i Roksi - wola twórców majątku Misiowego - [B]26.11.[/B] ..50,00 - przelew dla suni Fanta - jak wyżej - [B]26.11.[/B] ..50,00 - przelew dla psiaczka Lolusia - j.w. - [B]26.11.[/B] ..88,00 - przelew dla psiaczka Rafika - j.w. - [B]27.11.[/B] [SIZE=3]======[/SIZE] [SIZE=3][SIZE=3]1.[/SIZE]028,00 zł[/SIZE] [B]SALDO[/B] [B]na dzień 27.11.2012 r.[/B] 1.028,00 1.028,00 [SIZE=3]====== [SIZE=3].[/SIZE]...0,00 zł[/SIZE][SIZE=3] pero, perooo bilans musi wyjść na zeroooo [/SIZE]:multi:[SIZE=3][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][CENTER][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3]12 listopada pamiętnego roku 2012 Michosław Michorowski vel Misiu zakończył tułaczkę i szczęśliwie osiadł w kochającym Go DS. Pozostałą na Jego koncie sumą w kwocie 258,00 zł, Misiu postanowił podzielić się z psiakami, które nadal s[SIZE=3]ą[/SIZE] w drodze do swojego DS.[/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/CENTER]
-
[CENTER][COLOR=blue][B][SIZE=3]R O Z L I C Z E N I E[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE=3][COLOR=blue]majątku Misia[/COLOR][/SIZE][/B] [LEFT]Rozliczenie operacji, które miały miejsce przed dniem 15 lutego 2012 roku [B]WPŁATY[/B] 115,00 - kwota przekazana przez dotychczas prowadzącą finanse Borówka16 - 15.07.2011 ..10,00 - inga.mm - 21.12.2011 150,00 - *zaba* przekazane przez Majqa - 31.12.2011 ..40,00 - majqa z bazarku (fanty od Smyku) - 7.11.2011 ..90,00 - tana z bazarku dla Faworka, który już jest w DS ====== [SIZE=3]405,00 zł[/SIZE] [B]WYPŁATY[/B] ..18,30 - wznowione wyróżnione Allegro - 22.11.2011 ..40,00 - weterynarz - 25.01.2012 ..10,00 - pakiet ogłoszeniowy Paulina - 6.02.2012 ======= [SIZE=3].68,30 zł[/SIZE] [B] SALDO[/B] .405,00 -.68,30 ====== [SIZE=3]336,70 zł[/SIZE] Po rozliczeniu się AtaK z bazarków, które organizowała m.in. na Misia, do tej kwoty zostanie doliczona kwota, jaka przypadnie Misiowi z bazarków. [CENTER][B]Rozliczenie prowadzone na bieżąco od dnia, w którym wpłynęła na moje konto pierwszej kasa dla Misia tj. od 15.02.2012 r.[/B] [/CENTER] [CENTER][COLOR=blue][B][SIZE=3]LUTY[/SIZE][/B][/COLOR] [B] [SIZE=3][COLOR=blue]2012 r.[/COLOR][/SIZE][/B] [LEFT][B]WPŁATY:[/B] [/LEFT] [LEFT] 337,00 - przelew środków zebranych dla Misia na konto Marycha35 - [B]15.02.2012r.[/B] 120,00 - przelew środków zebranych z deklaracji na konto AtaK - [B]16.02.[/B] .22,50 - AtaK - reszta z deklaracji Miśka (taki zapis na przelewie) - [B]20.02.[/B] .10,00 - Anna Magdalena Tana darowizna dla Misia - [COLOR=#ff0000]było napisane [/COLOR][COLOR=red]100 zł, ale [/COLOR][COLOR=red]poprawiłam [/COLOR][COLOR=red] na 10 bo tyle było wpłacone (przekłamanie klawiaturowe - czasem raz nacisnę klawisz, a wpisują się dwie te same litery, bądź cyfry)[/COLOR] .80,00 - holly101 deklaracje - [B]23.02.[/B] 100,00 - majqa - na transport Misia - [B]24.02.[/B] .40,00 - majqa na potrzeby Misia - [B]27.02.[/B] .50,00 - Joanna S. Łódź na potrzeby Misia ======= [SIZE=3]759,50[/SIZE] [SIZE=3]zł[/SIZE] saldo na dzień 29.02.2012 r. [CENTER][COLOR=blue][B][SIZE=3]MARZEC [/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE=3][COLOR=blue]2012 r.[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [B]WPŁATY:[/B] 759,50 - pozostało z lutego .60,00 - majqa - darowizna dla Misia[B] - 5.03.[/B] .30,00 - ewatonieja - deklaracja .30,00 - ewatonieja - deklaracja - [B]31.03.[/B] ======= [SIZE=3]879,50[/SIZE] [SIZE=3]zł[/SIZE] [/LEFT] [/CENTER] [B]WYPŁATY:[/B] 120,00 - transport Misia z BDT do hoteliku - [B]4.03.[/B] 350,00 - hotel od 4.03. do 3.04.2012 - [B]6.03.[/B] ======== [SIZE=3]470,00 zł[/SIZE] [B]SALDO[/B] [B]na dzień 31.03.2012 r.[/B] .879,50 -470,00 ======= [SIZE=3]409,50 zł[/SIZE] [/LEFT] [COLOR=blue][B][SIZE=3]KWIECIEŃ [/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE=3][COLOR=blue]2012 r.[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [B]WPŁATY:[/B] 409,50 - pozostało z marca .40,00 - holly101 - deklaracja - [B]6.04.[/B] .40,00 - elik - darowizna - [B]6.04.[/B] .10,00 - Anna K. annakom - [B]19.04.[/B] .30,00 -ewatonieja - deklaracja - [B]29.04.[/B] ======= [SIZE=3]529,50[/SIZE] [SIZE=3]zł[/SIZE] [B]WYPŁATY:[/B] 350,00 - hotel od 4.04. do 3.05.2012 - [B]10.04.[/B] ======== [SIZE=3]350,00 zł[/SIZE] [B]SALDO[/B] [B]na dzień 30.04.2012 r.[/B] .499,50 -350,00 ======= [SIZE=3]179,50 zł[/SIZE] [CENTER][COLOR=blue][B][SIZE=3]MAJ [/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=blue]2012 r.[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [B]WPŁATY:[/B] 179,50 - pozostało z kwietnia 600,00 - holly101 z bazarku - [B]9.05.[/B] 519,00 - agucha bazarek - [B]12.05.[/B] 250,00 - znajoma aguchy ======= [SIZE=3]1.548,50[/SIZE] [SIZE=3]zł[/SIZE] [B]WYPŁATY:[/B] 350,00 - hotel od 4.05. do 3.06.2012 - [B]9.05.[/B] [SIZE=3]======[/SIZE] [SIZE=3]350,00 zł[/SIZE] [B]SALDO[/B] [B]na dzień 31.05.2017[/B] 1.548,50 .-350,00 [SIZE=3]====== 1.198,50 zł[/SIZE] [CENTER][COLOR=blue][B][SIZE=3]CZERWIEC [/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=blue]2012 r.[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [B]WPŁATY:[/B] 1.198,50 - pozostało z maja ....30,00 -ewatonieja - deklaracja - [B]13.06.[/B] +..10,00 - aleksndra.kubiak89 - deklaracja - [B]22.06.[/B] ======= [SIZE=3]1.238,50[/SIZE] [SIZE=3]zł[/SIZE] [B]WYPŁATY:[/B] 350,00 - hotel od 4.06. do 3.07.2012 - [B]10.06.[/B] [SIZE=3]======[/SIZE] [SIZE=3]350,00 zł[/SIZE] [B]SALDO[/B] [B]na dzień 30.06.[/B] 1.238,50 .-350,00 [SIZE=3]====== 888,50 zł [/SIZE] [CENTER][COLOR=blue][B][SIZE=3]LIPIEC [/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=blue]2012 r.[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [B]WPŁATY:[/B] ..888,50 - pozostało z czerwca ..100,00 - Emilia2280 - bazarek - [B]2.07.[/B] ....40,00 - Smyku - bazarek - [B]3.07.[/B] ....25,00 - Isadora - bazarek -[B] 6[/B][B].07.[/B] ....30,00 - ewatonieja - deklaracja - [B]7.07.[/B] ....10,00 - aleksndra.kubiak89 - deklaracja - [B]16.07.[/B] ...137,50 - majqa - bazarek - [B]24.07.[/B] ....15,00 - daga31081980 - czapka - [B]27.07.[/B] +..20,00 - Ajula - [B]31.07.[/B] ======= [SIZE=3]1.226,00[/SIZE] [SIZE=3]zł[/SIZE] [B]WYPŁATY:[/B] 350,00 - hotel od 4.07. do 3.08.2012 - [B]7.07.[/B] [SIZE=3]======[/SIZE] [SIZE=3]350,00 zł[/SIZE] [B]SALDO[/B] [B]na dzień 31.07.2012 r.[/B] 1.226,00 .-350,00 [SIZE=3]====== .876,00 zł[/SIZE][SIZE=3] [/SIZE][CENTER][COLOR=blue][B][SIZE=3]SIERPIEŃ [/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=3][COLOR=blue]2012 r.[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [B]WPŁATY:[/B] ..876,00 - pozostało z lipca ...30,00 - ewatonieja - deklaracja - [B]5.08.[/B] ...25,00 - LadyS - [B]7.08.[/B] ...10,00 - aleksndra.kubiak89 - deklaracja - [B]9.08.[/B] +208,00 - bazar WiosnaA-marvin-majqa-agaga21-AniaB-maarit-zebrazebr-smyku - [B]27.08.[/B] ======= [SIZE=3]1.149,00[/SIZE] [SIZE=3]zł[/SIZE] [B]WYPŁATY:[/B] 300,00 - hotel od 4.08. do 3.09.2012 - [B]2.08.[/B] [SIZE=3]======[/SIZE] [SIZE=3]300,00 zł[/SIZE] [B]SALDO[/B] [B]na dzień 31.08.2012 r.[/B] 1.149,00 .-300,00 [SIZE=3]====== 849,00 zł[/SIZE][SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3] [/SIZE] [SIZE=3] [/SIZE][CENTER][SIZE=5][COLOR=blue]Dalszy ciąg rozliczeń w poście nr 4[/COLOR] [/SIZE][/CENTER] [SIZE=5] [/SIZE][SIZE=3] [/SIZE]
-
Pipi kochana nie obwiniaj się. Wyobrażam sobie co przeżyłaś pod bramą tej lecznicy. Jednoczę się z Tobą w bólu :-( Ten wet to zwyrodnialec, jak mógł tak postąpić :angryy: Uważam, że powinien ponieść jakieś konsekwencje. Tak nie wolno postępować. Naraził Cie na dodatkowy stres i niepotrzebne wędrówki po nocy. Powinien był od razu powiedzieć, że nie będzie czekał. Pipi trzymaj się :glaszcze: Czas goi rany. Masz tyle zwierzątek, może one choć w części ukoją ból po stracie ukochanej Mony.
-
Ogromnie się cieszę, że Staszek ma wreszcie swojego własnego LUDZIA i jak można sądzić, wspaniałe warunki do życia. Po tylu przejściach doczekał sie wreszcie miejsca w sercu Człowieka :loveu: Staszku bądź szczęśliwy ! Chętnie zobaczyłabym uśmiechniętego pycholka. Może będą zdjęcia z domku... [B]Acha i jak moje finanse co nieco się podbudują, wepłacę zaległą ratę za październik na konto psiaka, którego wskaże mi Obarczus87[/B] :)
-
[quote name='enia']fantastycznie!! ale chyba od elik trafi do mnie i dopiero do Pipi, tak?;) [B] czy coś się zmieniło?[/B][/QUOTE] Nie, nic się nie zmieniło, bez Ciebie się nie obejdzie, nie ma lekko, chleb po osiem :eviltong: Karma już w samochodzie, jutro start do Warszawy. A kiedy znajdzie się u Pipi, to już tylko od Enii zależy. Ja tu tylko za pośrednika pomiedzy Asior, a Enią robię :lol: [quote name='Asior']karma juz u Elik... 25 kg suchej psiej + 10 puszek po 1,2 kg mokrej psiej, + 30 puszek kocich + 12 kg kitiketa suchego ;) i jeszcze Elik wysępiła kołdrę z auta :megagrin:[/QUOTE] No ciiiiiii to miała być niespodzianka dla Pipi :razz: I wcale nie wysępiła, tylko sie grzeczniutko przymilała i prosiła, a Pani, która przywiozła karmę wcale się nie opierała :eviltong: