-
Posts
81004 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Źle mnie zrozumiałaś... mój pakiecik już był, tu tylko wyraziłam zadowolenie z nowych... Jak trochę się poogarniam, poszukam bazarku z ogłoszeniami[/QUOTE] Jak człowiek się dobrze zastanowi, to zawsze ma za co dziękować, choćby na zapas :lol: -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='kkanarekk']Wakacyjny Elik się do nas odezwał super że będziesz miała internet na działce (a ten kudłacz co go miałam na DT brać już w DS :))[/QUOTE] Ty to masz szczęście, albo raczej psiaki, na które się natkniesz :) Możesz brać każdego napotkanego bezdomniaka - dom ma murowany, choć nie koniecznie z cegieł :evil_lol: -
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Ogłoszenia będą:)[/QUOTE] Dziękujemy :) -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Jupi, jupi cieszę się podwójnie. Raz z powodu szansy dla Misia, a dwa z powodu zainstalowania internetu na działce. Teraz będę mogła zaglądać na dogo na okrągło -
[quote name='koosiek']Mam w takim razie odświeżać ogłoszenia już dziś, czy może wstrzymać się do weekendu? Jeśli Aza trafi do nowego domu, druga seria ogłoszeń może być dla innego psa.[/QUOTE] Bradzo dziękuję, że śledzisz wydarzenia na wątku :) Będę wdzięczna jeśli poczekasz z drugą turą ogłoszeń do czasu wizyty potencjalnych nowych opiekunów Azuli.
-
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Chodź kochany na spacerek wirtualny :painting: -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaciaaa']Widzę, że się tak trochę nie w porę wstrzeliłam z tymi ogłoszeniami ;) Mam nadzieję, że nie skomplikowałam mocno życia dla koosiek ;)[/QUOTE] Dobrze jest :) Azulką już się ktoś zainteresował, czas na Misia. [B]Agaciu, byłam w galerii Twojej Sary - piękny pies - czytaj: suczka :loveu: i piękne zdjęcia :)[/B] [B]Gratuluję z obu powodów.[/B] -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']Ok, czyli za dwa tygodnie.[/QUOTE] Tak jest :) Dziekuję :loveu: -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']Powiedzcie mi proszę, czy w takim razie mam dzisiaj odświeżać Misiowi ogłoszenia (według zasad bazarku - po tygodniu od pierwszej serii), czy wstrzymać się kilka dni? Albo robić tam, gdzie nie zrobiła Agaciaaa?[/QUOTE] Jeśli możesz się wstrzymać to bardzo Cię o to proszę. Myślę, że nawet jeszcze 2 tygodnie spokojnie możemy poczekać z następną turą ogłoszeń. Bardzo dziękuję. -
Gucio-uciekł z kojca od Pipi :(.. Ozzy już w swoim domku :)
elik replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
.................................................... -
Azulka, ubierz się ładnie, fryzurkę zrób i minka Nr 5 - pełny uśmiech na twarzy :loveu: Tak trzymać przez cały weekend, a będzie dobrze. Ja w każdym będź razie nic nie robię, tylko kciukasy trzymam :happy1: [SIZE=3][COLOR=purple][B]Alinka o specjalne przygotowanie panny i natentychmiastową relację z wizyty proszona jest :)[/B][/COLOR][/SIZE]
-
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cajus JB']A wujaszkowie mogą zaglądać?[/QUOTE] Wójkowie są bardzo mile widziani :) Dziękujemy za odwiedziny i prosimy o nastepne ;) Ciocia Margo jest bardzo zajęta i zmartwiona choroba swojego sharpika :( Musimy Ją wyręczyć w podnoszeniu wątku Amika. -
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Dziękuje Cikoteczki :) Amik do góry psiaku, do domu ! -
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
elik replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
On jest śliczny, z resztą tak, jak każdy sznupek :) -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='AlinaS']Niestety tak . Dom dla Miśka raczej bez psiaków[/QUOTE] Szkoda, ale cóz, trudno mówi się i... :) [quote name='agaciaaa']Ok dopiszę, tam gdzie się da edytować, nie ma sprawy :) Co do wieku, to może napiszę po prostu "kilkuletni"? Czy lepiej napisać, że ma ok. 6 lat?[/QUOTE] Myślę, że lepiej napisać ile ma faktycznie lat, żeby nie było rozczarowań. Niech będzie mniej telefonów, ale konkretnych :) -
Gucio-uciekł z kojca od Pipi :(.. Ozzy już w swoim domku :)
elik replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']Pks to inny psiak...[/QUOTE] A ja już sie ucieszyłam, że Gucio taki bezstresowy i radosny, a to inny psiurek :( Pomyślałam tak, bo przytoczyłaś tu "rozmowę" Jamora z PKS-em więc pomyślałam, że to pseudo Gucia nadane mu przez Jamora, a podobni są. Wy go lepiej znacie więc od razu pewnie widzicie różnice, nie to co ja tak z doskoku. -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='AlinaS'][B]Doszła wpłata za Hotelik[/B] Dziękuję U Misiaczka nadal wszystko OK[/QUOTE] Dzięki za info :) A czy jego zmienna reakcja na inne psy nadal się utrzymuje ? -
Gucio-uciekł z kojca od Pipi :(.. Ozzy już w swoim domku :)
elik replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Gucio, to PKS, prawda ? Jeśli tak, to popatrzcie Cioteczki [URL]http://www.youtube.com/watch?v=3RxzZ9J-_GA&feature=player_embedded[/URL] Może to już widziałyście, ja nie :) Niesamowite :sweetCyb: To nie ten sam psiak, który bał się własnego cienia. A może to nie Gucio ? -
Gucio-uciekł z kojca od Pipi :(.. Ozzy już w swoim domku :)
elik replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Ciekawe czy odjajczenie wpłynie na charakter Gucia i jesli tak, to jak ? -
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Wiem, że nie można jeden pod drugim post wstawiać, ale Amiczka nikt nie odwiedza i on tak daleko spadł :( Cioteczki zaglądajcie do Amika, plissssss -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']Elik,jako księgowa jestes niesamowita...U mnie jest twardo: rozliczenia Guciowe 20 kazdego miesiaca (bo już wtedy nie ma rady-trzeba się rozliczyć z Urzędem Skarbowym),no i ostatniego dnia każdego miesiaca,zeby było miesieczne...A u Ciebie,na bieząco..nie wiem jak Ty to robisz,ale podziwiam.. najważniejsze,ze nasi wspólni podopieczni są bezpieczni :) Poznajdujemy im domy i będziemy sie cieszyć :)...[/QUOTE] Pięknie dziękuję za słowa uznania :oops: Nie wiem czy do końca zasłużone, bo jestem samoukiem. Staram się, zeby informacje były jak najbardziej przejrzyste, zrozumiałe aktualne, żeby ofiarodawcy mogli na bieżąco zauważyć wpływ ich dobrego serca na sytuację psiaka :) A wszystko to po to, aby psiaczki były bezpieczne i szczęśliwe i już nigdy nie były bezdomne. [quote name='Evelin']...Elik z Krakowa jesteś :) Echh Kraków..nie wiem tyle razy już byłam ..I niezależnie od opcji politycznej-wczorajsze uroczystości były piekne..ta orkiestra i chór ..Spedziłam 4 godziny przed telwizorem (co mi się nie zdarza).. I jakos mi się miękko robi ,jak pomyslę,że ktosie z Krakowa dbają o podlaskiego Misia ..[/QUOTE] Z powyższego wnoszę, że jesteś romantykiem :) Tak, Kraków to miasto, które przyciąga ludzi wrażliwych, uczuciowych. Panuje tu atmosfera, która z jednej strony pobudza do działania, a z drugiej wycisza i zmusza do zadumy nad wieloma sprawami... [B]Zapraszam. Termin przyjazdu do uzgodnienia[/B] :) [quote name='agaciaaa']Moje ogłoszenia dla Misia:... Jako że korzystałam z innego tekstu niż koosiek (ja wykorzystałam tekst Evelin) to pozwoliłam sobie zrobić duble na kilku stronach ;) Zawsze to większa szansa, że ktoś Misia wypatrzy.[/QUOTE] Agaciu kochana, bardzo pięknie dziękujemy za ogrom włożonej pracy. Każde ogłoszenie to jeszcze jedna szansa więcej na domek dla psiaczka :buzi::iloveyou::calus::Rose: Agaciu, sorki, ja nie marudzę, ale zadałaś sobie tak wiele trudu, to może warto byłoby jeszcze trochu i dopisać, że pomożemy w transporcie do nowego domu. Jeśli zdecyduje się ktoś odpowiedni, a mieszka daleko od W-wy, może go to odstraszyć. No i kwestia wieku, z tego co mówiła o nim Pipi, można wnosić, że on ma nie 3, a co najmniej 6 lat. On u tego chłopa był około 3 lata, a jak go przygarnął, psiak miał około 2 lata - tak pisała Pipi. -
NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']
elik replied to malawaszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I jak ? Były postrzyżyny ? -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
elik replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A jaki byłby miesięczny koszt hotelu dla obu psiaczków ? -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']Misiu mam nadzieję ,że brykasz już bez jajeczek całkiem żwawo :)[/QUOTE] Na pewno, to już trzecia doba po zabiegu :) Alina, przepraszam, że dopiero dzisiaj posłałam przelew za pobyt Misia w hotelu, ale w piatek tak byłam zaaferowana ciachaniem Misia i Azy, że zapomniałam o zapłacie za hotel :oops: Wróciłam z weekendu dzisiaj i od razu wpłacam, jeszcze raz przepraszam. ======================================================= [CENTER][B]Misiu bardzo dziekuje cioci Evelin za wpłate 50 zł na hotelik[/B][/CENTER] [CENTER]:iloveyou: :Rose: :calus:[/CENTER] [SIZE=3][COLOR=purple] Kurcze, jak teraz można wysłać PW ?[/COLOR][/SIZE] Dotychczas klikało sie w trójkącik i wybierało odpowiedią opcję: PW lub... Teraz nie ma tych trójkącików :angryy: