Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81004
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. :sweetCyb:ale będziemy miały wyżerkę. Dziękujemy ciociu Emi. Jak zostaniemy rozdzielone :-( to karmę też podzielimy i dostaniemy jako wyprawkę. Acha w ogłoszeniach może trzeba podawać mój nr tel. w tej chwili jestem osoba, która chyba najwięcej może o psiakach powiedzieć. A na wizytę przedadopcyjną wybierzemy się razem z Ciocią Wellington. Co o tym sądzisz Emi ??
  2. Ale mi się dostało, a przecież ja może i gupia, ale chyba nie aż tak, żeby dać maluchowi prawdziwą kawę. To tylko INKA :-( [SIZE=3]Bardzo jestem wdzięczna za wszelkie [B]podary[/B][/SIZE]. Mój sznupek tak dawno był maluchem, a panienki przybyły do mnie już w poważnym wieku więc już nie pamiętam czym powinno się karmić takie szczylki :) A co to "Royal canin STARER" i gdzie to mozna kupić ? ============================================================================= Dopiero dzisiaj (na drugi dzień) zauważyłam, że chciałam wpisać [B]porady,[/B] a wyszła głupia palcówka i napisało się [B]podary[/B], co może być opatrzenia odczytane. [CENTER][SIZE=3][COLOR=blue]Chciałam podziękować za wszelkie [B]porady.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#0000ff]Dziękuję za już i proszę i jeszcze, zwłaszcza te dotyczące wychowania, [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#0000ff]bo maluszki rozbrykane ponad miarę.[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [CENTER]:calus::buzi::Rose:[/CENTER]
  3. [quote name='halbina']karma na poczatku moze byc i powinna byc dobra, ale niekoniecznie najdrozsza, szczeniaki malych ras do roku, duzych do 18 miesiaca sie rozwijaja, wiec warto inwestowac w dobra karme,a z drugiej strony bez przesady z cena... purina dog chow tez nie jest zla... nie zmieniac karmy co chwile, bo to wplywa na kupki...[/QUOTE] A ja wrócę do słoiczków, bo one tak chętnie jedzą nie suche :) Jakie to mają być "słoiczki" i czy np mleczko dla dzieci "Bebiko2" można im dawać - bardzo chętnie piją kawę z mlekiem. Wiem, wiem zaraz mi się dostanie, ale daję im po kilka małych łyczków, chcą się pozabijać żeby więcej dostać.
  4. [quote name='wellington']Jak dobrze ze sa u Ciebie a nie u mnie :evil_lol:[/QUOTE] Nie ciesz się za wcześnie - co komu pisane, to go nie minie :eviltong: [quote name='emilia2280']hahaaaaaa. ta dropiata, nie wiem czy to Mysia czy Pysia ;pp u mnie tez dominowala bezowá ;oooooooooo zonk dla mnie tez- w tym wieku hehe...[/QUOTE] To dobrze, że i Ty to zauważyłaś, bo już myślałam, że to u mnie się zdeprawowała :shake: [quote name='emilia2280']...a jadly u mnie i pily (wodé mineralná z butelki) z podstawek doniczkowych plastikowych...[/QUOTE] Czyli jednak u mnie się zbestwiły, bo preferują z rączki :cool3: [quote name='emilia2280']...halbina poradzila ze one mogé i gotowane miéso z marchewká i ryzem, i twarozek póltlusty, i zóltko-surowe lub gotowane, i wolowinké surowá ;ooo plus kaszki ryzowe dla dzieci i sloiczki dla dzieci (te sloiczki to moja je od lat tez na lunch, polecam)....[/QUOTE] To bardziej urozmaicona dieta niż moja. To jak w restauracji Hiltona ;) [quote name='emilia2280']...Zamówilam im dzis podklady, jutro wstápié do krakvetu po zabawki i karmé, ale nie moge niestety kupic im Hillsa, bo jak je tak przyzwyczaimy a potem nie dostaná takiej dobrej to bédá mialy problemy trawienne. czy nie? jak to dziala? spsuje im uklad pokarmowy, tzn. zrobi sie delikatniejszy na lepszej karmie czy nie? (mam na mysli pozniejszá adopcjé i na zlote klamki mogé liczyc ale na hillsa chyba juz nie).[/QUOTE] Jestem za, a nawet przeciw. Nie należy przyzwyczajać je do extra karmy, bo potem będą wybrzydzały. Tak bym chciała, żeby razem "poszły" do Ludzia. Bardzo są z sobą zżyte, a im dłużej będą przebywały razem, tym trudniej będzie im się rozstać. Będą bardzo cierpiały :-(
  5. [quote name='Lidan']Może to piranie w psiej skórze :diabloti:[/QUOTE] Zaczynam się zastanawiać, czy to nie jakoweś hybrydy: piranio-psy :evil_lol:
  6. Słuchajcie, musze Wam powiedzieć, że zostałam oszukana :mad: Miały do mnie przyjechać dwa szczeniaczki, dwie panienki, a przyjechały dwa zwariowane szczeniorki, dwa wampirze, dwie złodziejki, dwa gryzonie, słowem dwie wariatki :crazyeye: Tyle tylko spokoju, co śpią. W nocy wojowały tak, że musiałam je łapać i na siłę brać do łóżka. To niesamowite, ale ta dropiata (Mysia, czy Pysia ?) to gwałcicielka. Nie miałam pojęcia, że chęć dominacji rozwija się u szczeniaków już tak wcześnie :crazyeye: Są bardzo ciekawe wszystkiego, zaglądają w każda dziurę. To urodzone wojowniczki. Co chwilę naparzają się tak, że czasem któraś piszczy z bólu i trzeba interweniować. Gryzą gdzie popadnie - pyszczek, ogon, brzuszek, łapka.... nie ma najmniejszego znaczenia, byle złapać i trząść łepkiem na wszystkie strony. Ale frajda :) A warczą przy tym, jakby sie chciały zagryźć. Zaczepiaja moje psiaki. One już uciekają przed nimi :evil_lol: Jak już pisałam, one same nie chcą ani jesć, ani pić pomo, że miseczki z żarełkiem i wodą są pełne. Dopiero jak rozsypie się na podłogę, a najlepiej jak poda się im na dłoni, to jedzą, a piją dopiero jak się je dostawi do wody. Ale z misek dużych to same wyżerają :) [B]Co o tym sadzicie - nie wiem czy żarełko dla dorosłych (Bosch adult lamm & reis) im nie zaszkodzi.[/B]
  7. [quote name='Lidan']Może być takie allegro...[/QUOTE] Dobre, może tylko jakieś ładniejsze zdjęcia by się przydały
  8. [quote name='wellington']Chodzi o zakochanie sie w nich ? Czy o twoj zbrojny opor przeciw zabraniem ich ?[/QUOTE] Coś tak czuję, że oba powody mogą być brane pod uwagę :evil_lol:
  9. [quote name='Lidan']One nie są w Krakowie? [/QUOTE] Jak najbardziej SĄ i wszystko na to wskazuje, że tu zakotwiczą na stałe. Choć myślę, że jeśli znajdzie sie super domek chętny na obie sisters, to Emi się złamie i zgodzi na dom nie w Krakowie.
  10. [quote name='wellington']Elik, ja chyba bede musiala wpasc do Ciebie i obejrzec te [I]zakładniki :)[/I] [/QUOTE] Zapraszam, cała przyjemność po mojej stronie. Naprawdę warto je zobaczyć, ale ostrzegam, to jest niebezpieczne :loveu:
  11. [quote name='emilia2280']...Ma ktos telefon do Kenny i Evelka? Ja nie mogé teraz z pracy dzwonic, ale zapytajcie prosze czy któras z nich na 2-3 dni nie potrzyma (wiem ze majá tymczasy), nawet za 30zl/dzien, byle na dzis kogos znalezc [B]bo mi Elik leb obije jak do jutra bédzie miala sraki moje 2 ;ppp[/B] a swojá szosá gdzie mogé kupic pakiet ogloszen dla sroczek?[/QUOTE] A pewnie, że obije. Tyle tylko, że nie za to, że zostaja dłużej niż miały być, a za to za to, że chcesz je zabrać. Nie dam !! Na razie do końca tygodnia są moimi zakładniczkami, a potem zobaczy się. Mogę załatwić zestaw 60 ogłoszeń - od przybytku głowanie boli. One musza mieć super domek, najlepiej żeby obie razem :loveu: Tylko tekst bardzo by mi się przydał, choćby ten z Facebooka - mam konto, ale chwilowo zawiesiłam. Gdyby tak Ktoś mi na PW lub e-meila, plizzzzz Emilka to szalona ziewczynka :B-fly:
  12. Śliczny, ale smutny pycholek :( Po spa będzie śliczny :loveu:
  13. [quote name='wellington']Jak przyjade jutro po nie zeby je zawiezc do halbiny :lilangel: to wezme kontenerek i surowice dla nich...[/QUOTE] Kontenerek, jak najbardziej jest do zabrania (razem z maluszkami :-( ) ale surowicy niet do wzięcia. Ona już zaaplikowana w dooopeczki. Za to są książeczki zdrowia, żarełko, którego nie zdążą pochłonąć, futrzaste buciki i zabaweczka-pajacyk. Żałuję, że nie mogę ich zatrzymać. One są urocze :loveu:
  14. [quote name='wellington']One wcale nie sa takie male ! Myslalam ze sa mniej wiecej wielkosci malego chomika :crazyeye:[/QUOTE] Aż tak małe nie są, ale ogólnie rzecz biorąc są malutkie - oba mieszczą się do małego kontenerka. W nim przyjechały :) A czy ktoś wie ile mają tygodni, czy może miesięcy ?
  15. Jak się Wam jeszcze nie znudziły maleństwa, to proszę kolejna dawka :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d95422e76e0db579.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/556/d95422e76e0db579m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c5a9428ecf75fc8b.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/550/c5a9428ecf75fc8bm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e6aff4786b79bde8.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/538/e6aff4786b79bde8m.jpg[/IMG][/URL] Zauważyłam, że maluchy chociaż głodne, nie jedzą z miski. Dopiero jak podaję im na dłoni lub wysypę trochu kulek na podłogę, to wcinają, aż im się uszy trzęsą. Ale do miski dużych zaglądały, a nawet miały ochotę jeść. Pić tez piją dopiero jak je przystawie do miski z wodą :loveu: Żałuję, że takie słabe zdjęcia ale obecnie nie mam innej mozliwości jak tylko telefon, a ten robi zdjęcia takie jak na załączonych obrazkach :(
  16. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1dc269a3994dda14.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/555/1dc269a3994dda14gen.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Sianio']Czy on nie ma coś z lewym oczkiem???[URL]http://lh6.ggpht.com/_Ea9Nu4Kx2cg/TTqdOYT6EpI/AAAAAAAAAJk/ePLJJgnFZe0/s640/Picture%20223.jpg[/URL][/QUOTE] Nie widzę nic nieprawidłowego na tym zdjeciu. Może się tak wydawać, ale to chyba tylko kosmyk kudłaczków przysłonił mu oczko. Ale proszę Państwo Lemonka o sprawdzenie tego w oryginale :)
  18. [quote name='Basia1968']O moje pysiolki kochane. Elik jestem ci bardzo bardzo wdzięczna za opiekę. Prawda, że sama słodycz?[/QUOTE] To ja Wam dziękuję, za to, że mogę choć przez chwilkę pobyć z tymi słodziakami :loveu: Gdyby nie to, że mam 3 psiaki, to na pewno żaden z tych pysiaków nie opuściłby mojego domu. Są otwarte, beztroskie, odważne i bardzo lgną do ludzia :) Najwyraźniej nie doznały jak na razie krzywdy i oby tak zostało. Są przekochane. Łobuzują na całego. Co chwilę walczą ze sobą. Czasem idą na maksa i wtedy któreś popiskuje :cool3: Podeślę jeszcze kilka zdjątek maluszków. Na razie ładuję je na fotosika, ale marnie to idzie :( okropnie powoli się ładują. No nreszcie. To dlasze zdjęcia malusiów [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1ed24533779178e0.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/536/1ed24533779178e0gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9c192ed7945671db.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/555/9c192ed7945671dbgen.jpg[/IMG][/URL]
  19. Także ja i moja Mała krężlanka czekamy na wyrok i życzymy aby był WIELKI. Najlepiej, żeby zamknęli ją w psychiatryku :angryy:
  20. Witajcie Cioteczki :) Zgłaszam, że maluszki są już u mnie (od kilku godzin). Zdążyły narozrabiać, naszczekać na rezydentów i teraz odpoczywają. Zrobiłam im sporo zdjęć (chociaż zdjęcia mi po nich zostaną) i postaram się kilka z nich wkleić na forum. Maluszki są przeurocze :loveu: A oto maleństwa w fazie spoczynku :) Ta mała czarna to mój najmłodszy psiak - Mała, przygarnięta w listopadzie 2008 roku z mordowni Ewy Biedrzyckiej w Krężelu . [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cc4f1018b3076607.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/549/cc4f1018b3076607gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/29e58667675fe6ce.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/556/29e58667675fe6cegen.jpg[/IMG][/URL]
  21. :cunao:O jejku jejejku, jakie piękności :crazyeye: :Cool!: Aguś ale super zdjęcia ! RODZINCE GTRATULUJĘ PIĘKNEGO POTOMKA Zachowanie Lemonka wobec dzidzusia było do przewidzenia. Tak zachowywał się w stosunku do dzieci od początku. W Bychawie uganiał sie za dzieciakami :) Bardzo się cieszę ze szczęścia Lemonka i jego Rodziny. [CENTER][SIZE=3][COLOR=purple]Życzę wszystkiego najlepszego, samych radosnych dni, szczęścia i zadowolenia teraz, a także w bliższej i dalszej przyszłości.[/COLOR][/SIZE] :laola::laola::laola:[/CENTER] [CENTER]A nam, wszystkim dogomaniakom, wielu równie udanych adopcji oraz dalszych relacji z życia Lemonkowej Rodziny.[/CENTER]
  22. [quote name='emilia2280']Basiu ja musze byc na lotnisku spowrotem w niedzielé ok.8.30-9.00 rano wiéc moze byc problem kto o tej porze podjedzie odebrac male. Tak kombinujé, napisalam do Elik, ona mieszka po drodze na lotnisko- moze zgodzi sié zebym male tam zostawila jadác na lotnisko rano a ktos odebralby je pozniejszá porá w ciágu dnia, jesli rano jest za wczesnie?[/QUOTE] Jestem i nie mam nic przeciwko pobudce wcześnie rano w takim celu :loveu: Kocham takie sunieczki. Nie mogę ich przyjąć na dłużej, bo moje 3 psiaki nie są towarzyskie.
  23. [quote name='anista']Wieści z frontu odcinek 2. Nasza Dziunia szaleje. Je za 3, biega za 10. Z kuwety zrezygnowaliśmy bo głównie w niej leżała...[/QUOTE] Bardzo fajnie się Ciebie czyta, nie mniej fajnie niż słuchało :lol: Stanowicie super Rodzinkę i należał się Wam super psiak. Dlatego Dziunia trafiła właśnie do Was. Gdyby na dogo był organizowany plebiscyt na jajfajniejszych Dużych, głosowałabym na Was i nie byłabym w mniejszości :p Apropos pisania o psiurkach, proponuję założenie bloga. Będę wiernym czytelnikiem. Pozdrawiam serdecznie całą Rodzinkę. Szkoda, że klonowanie to na razie jeszcze kwestia przyszłości. Miałabym dwie propozycje do klonowania: Rodzinkę kkanarekk i Waszą :evil_lol:
  24. Tyle ogłoszeń i nic ??? To chyba jakiś martwy okres, bo trudno sobie wyobrazić, żeby nie było żadnego zainteresowania. Przecież psinki są urocze :(
  25. To proszę, linki do ogłoszeń, dostałam wczoraj na PW i nawet nie wiedziałam :) 1.[URL]http://warszawa.kokosy.pl/[/URL] 2.[URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=16445&n=Dwie-piekne-suczki-czekaja-na-Twoj-domek"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/oglos ... Twoj-domek[/URL] 3.[URL]http://www.ojej.pl/[/URL] 4.[URL]http://www.pineska.pl/[/URL] 5.[URL="http://www.ofertka.pl/gielda/szczegoly.php?nr=6952170557"]http://www.ofertka.pl/gielda/szczegoly. ... 6952170557[/URL] 6.[URL="http://www.eoferty.com.pl/dwie_piekne_suczki_czekaja_na_twoj_domek_222456.html"]http://www.eoferty.com.pl/dwie_piekne_s ... 22456.html[/URL] 7.[URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=4897374&cid=1558"]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAd ... 4&cid=1558[/URL] 8.[URL="http://oglosili.pl/index.php?action=details&id=15135&method=jobs"]http://oglosili.pl/index.php?action=det ... ethod=jobs[/URL] 9.[URL="http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/dwie-piekne-suczki-czekaja-na-twoj-domek_8802.html"]http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zob ... _8802.html[/URL] 10.[URL]http://www.fuksik.pl/[/URL] 11.[URL]http://www.drobny.com.pl/[/URL] 12.[URL="http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/dwie-piekne-suczki-czekaja-na-twoj-domek,id079c63lu163ce.html"]http://warszawa.cwirek.pl/oddam-przyjme ... 163ce.html[/URL] 13.[URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/25392"]http://www.petworld.pl/ogloszenie/spraw ... ania/25392[/URL] 14.[URL="http://www.nasze-koty.pl/ogloszenia/dwie-piekne-suczki-czekaja-na-twoj-domek.html"]http://www.nasze-koty.pl/ogloszenia/dwi ... domek.html[/URL] 15.[URL]http://www.anonse.pl/[/URL] 16.[URL="http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/19922-dwie-pi-kne-suczki-czekaj/"]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/ ... ki-czekaj/[/URL] 17.[URL="http://adpedia.pl/mazowieckie/warszawa/drobne/zwierzeta/ogloszenie/dwie_piekne_suczki_czekaja_na_twoj_domek,123029/"]http://adpedia.pl/mazowieckie/warszawa/ ... ek,123029/[/URL] 18.[URL]http://owi.pl/[/URL] 19.[URL="http://naszezwierzaki.info/psy/oddam/dwie-piekne-suczki-czekaja-na-twoj-domek"]http://naszezwierzaki.info/psy/oddam/dw ... twoj-domek[/URL] 20.[URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/129600.html[/URL] 21.[URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Dwie-piekne-suczki-czekaja-na-Twoj-domek-W0QQAdIdZ250886591"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki- ... Z250886591[/URL] 22.[URL]http://www.pupile.com/[/URL] 23.[URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=34884[/URL] 24.[URL="http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Do_adopcji/Psy,ogloszenie,404783.html"]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Do_a ... 04783.html[/URL] 25.[URL]http://adsy.pl/ogloszenia/61_Warszawa/[/URL] 26.[URL]http://eszukam.pl/[/URL] 27.[URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Dwie-piekne-suczki-czekaja-na-Twoj-domek!,29887"]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/odd ... mek!,29887[/URL] 28.[URL]http://ogloszenia.com/[/URL] 29.[URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] 30.[URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,24944,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pi ... ,Lw==.html[/URL] 31.[URL="http://www.oglosze.pl/oferta39054_dwie_piekne_suczki_czekaja_na_twoj_domek.html"]http://www.oglosze.pl/oferta39054_dwie_ ... domek.html[/URL] 32.[URL]http://4all.pl/[/URL] 33.[URL]http://hanza.pl/118-Warszawa/[/URL] 34.[URL]http://www.aloge.pl/[/URL] 35.[URL="http://topad.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/ogloszenie/dwie_piekne_suczki_czekaja_na_twoj_domek,6163/"]http://topad.pl/zwierzeta/psy/wieloraso ... omek,6163/[/URL] 36.[URL]http://e-zwierzak.pl/[/URL] 37.[URL="http://www.ogloszenia.dobremiasto.info/dwie-piekne-suczki-czekaja-na-twoj-domek/"]http://www.ogloszenia.dobremiasto.info/ ... woj-domek/[/URL] 38.[URL]http://zwierzaki.a4z.pl/myobjects/preview/id/292[/URL] 39.[URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/71200[/URL] 40.[URL]http://www.kleparz.net/[/URL] 41.[URL]http://www.cret.pl/node/152883[/URL] 42.[URL]http://www.ogloszenia.jard.pl/[/URL] 43.[URL]http://www.morusek.pl/[/URL] 44.[URL]http://www.lento.pl/[/URL] 45.[URL]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/[/URL] 46.[URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2_Mazowieckie/[/URL] 47.[URL]http://www.wawtable.pl/ogolne-21-2-205.html[/URL] 48.[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/10461871_dwie_piekne_suczki_czekaja_na_twoj.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1046187 ... _twoj.html[/URL] 49.[URL]http://aukcjezwierzat.pl/[/URL] 50.[URL="http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1842414-dwie-piekne-suczki-czekaja-na-twoj-domek/"]http://zwierzeta.i-bazar.pl/psy/1842414 ... woj-domek/[/URL] 51.[URL]http://www.wstawaj.pl/[/URL] 52.[URL]http://www.psiamania.pl/[/URL] 53.[URL]http://www.polgratka.pl/[/URL] 54.[URL]http://www.adopcje.org/[/URL] 55.[URL]http://adpedia.pl/[/URL] 56.[URL]http://www.oddamzadarmo.eu/?oddamzadarmo/oddam/3899[/URL] 57.[URL]http://www.czterylapy.pl/[/URL] 58.[URL]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=150675[/URL] 59.[URL]http://www.szybko-sprzedam.pl/[/URL] 60.[URL]http://swistek.pl/[/URL] 61.[URL]http://www.warsza.pl/[/URL] 62.[URL]http://ofertyrolne.pl/[/URL] 63.[URL]http://e-rzaki.pl/[/URL] 64.[URL]http://www.twoje-ogloszenia.pl/[/URL] 65.[URL]http://www.sprzedasz.pl/[/URL] 66.[URL]http://www.doadopcji.pl/[/URL] 67.[URL]http://miaoo.pl/[/URL] 68.[URL="http://www.mazowieckieogloszenia.pl/ogloszenie/warszawa/2136/dwie-piekne-suczki-czekaja-na-twoj-domek.html"]http://www.mazowieckieogloszenia.pl/ogl ... domek.html[/URL] 69.[URL="http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/7383/dwie_piekne_suczki_czekaja_na_twoj_domek.php"]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darm ... _domek.php[/URL] 70.[URL]http://szybkooferty.pl/[/URL] 71.[URL]http://zoologiczne.targi.pl/[/URL] 72.[URL]http://sloniu.pl/2_Warszawa/[/URL] 73.[URL]http://www.tasdj.pl/[/URL] 74.[URL]http://szerlok.pl/[/URL] 75.[URL]http://4warszawa.pl/[/URL] 76.[URL]http://www.top-ogloszenia.net/[/URL] 77.[URL]http://www.feniks-ogloszenia.pl/[/URL] 78.[URL]http://www.warszawa.dajogloszenie.pl/[/URL] 79.[URL]http://www.drobne.tukup.pl/[/URL] 80.[URL]http://post.adoos.pl/[/URL] Ludziu ten właściwy, kochający, zaglądnij do ogłoszenia, plissss :loveu:
×
×
  • Create New...