-
Posts
81002 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
A to zdjęcie sznaucerka Niegoszowickiego [IMG]http://images8.fotosik.pl/288/c11d99dff6eda7f3.jpg[/IMG] Jak się Wam podobam ?
-
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
[quote name='dana']To dalej mocno trzymam kciuki :thumbs:[/QUOTE] Tak, bardzo sie przydadzą. Ja też całym sercem jestem z Nimi :loveu: -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Misiu to dzisiaj, trzymaj się ! -
[quote name='enia']... " Kaśka to chcesz tego psa czy nie???!!!!" chyba miała być jako zapchajdziura dla dziecka........:roll:[/QUOTE] Takim domkom Azula zdecydowanie mówi NIE, NIE, NIE !!! Azulka, to już dzisiaj. Bądź dzielna, trzymaj się :kciuki::kciuki::kciuki:
-
Przelew na kwotę 250 zł za sterylizację Azuli poszedł. [CENTER][B]Ale za to wpłynęła na konto Azuli kwota 40,0 zł na hotelik za IV i V. Co prawda nie napisano od kogo, ale domyślam się, że od Li1 ;)[/B] [B]Dziekujemy Cioci :loveu: :Rose::Rose: :buzi:[/B][/CENTER]
-
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Przelew na kwotę 200 zł za kastracjeę Misia poszedł. -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik']...Znowu udziwnili dogo :( [B]Takie luki, tyle wolnego miejsca nad tekstami w przypadku odpowiedzi z cytatem[/B] - o tyle mniej postów zmieści się na jednej stronie. Choć trzeba przyznać, że poruszanie się po dogo, edycja i inne czynności są znacznie szybsze. Oby sie tylko nie popsuło.[/QUOTE] No i zmienili, już nie ma tych pustych miejsc :) -
[quote name='koosiek']Tak, to gazeta, trafiają tam niektóre zwierzaki z portalu cafeanimal.pl. Tutaj można zobaczyć wydanie elektroniczne: [URL]http://emetro.newspaperdirect.com/epaper/viewer.aspx[/URL] Aza jest na 10 str.[/QUOTE] Dzieki :) [B]Mam prośbę, jeśli Azula za tydzień jeszcze nie będzie grzała doopki w domeczku, to w następnej sesji ogłoszeniowej proszę pisz, że już jest wysterylizowana - ma termin na piątek.[/B] To link do tej 10 strony z Azulką. [URL]http://emetro.newspaperdirect.com/epaper/viewer.aspx[/URL]
-
[quote name='AlinaS']Dr stwierdziła że Azunię można sterylizować - zabieg umówiony na piątek [B]Koszt to 250 zł[/B] - jeśli będzie potrzebny rachunek to dojdzie do do tego 7%proszę o dane na PW na kogo wystawić[/QUOTE] To oba psiaki razem pójdą pod nóż :nerwy: Koszt znacznie wzrósł - o 25 % ?
-
[quote name='koosiek']Już :) Adopcje.org i kupsprzedaj.pl jeszcze się nie wyświetlają, jutro wstawię linki. Ogłoszenia odświeżam po tygodniu i oczywiście linki też wstawię.[/QUOTE] [B]Pięknie dziękujemy[/B] :buzi: :iloveyou:
-
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
[quote name='dana']Dobrze, że psiak Margo ma się lepiej, mizianko dla obu :loveu:[/QUOTE] To[B] lepiej[/B], wcale nie znaczy, że jest dobrze :( Psiaczek ma bardzo silny organizm i dzieki temu tak dzielnie walczy, ale wcale dobrze nie jest. Nadal konieczne sa kroplówki. -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']no i będzie bezjajecznym w końcu......[/QUOTE] Dziekujemy - wysyłam przelew :) [quote name='Evelin']Tak musi być...Jutro i Gucio (od Pipi) teraz u Jamora jedzie na kastracje..Trzymajcie się chłopaki :)[/QUOTE] Będzie dobrze, bo inaczej być nie może :) ========================================================= Znowu udziwnili dogo :( Takie luki, tyle wolnego miejsca nad tekstami w przypadku odpowiedzi z cytatem - o tyle mniej postów zmieści się na jednej stronie. Choć trzeba przyznać, że poruszanie się po dogo, edycja i inne czynności są znacznie szybsze. Oby sie tylko nie popsuło. -
[quote name='koosiek'][U][B]Ogłoszenia z bazarku:[/B][/U] 1. ... Linki będę wstawiać w ten post w miarę robienia ogłoszeń.[/QUOTE] Pięknie dziekuję :thumbs::calus: Kiedy możemy się spodziewać zakończenia akcji i czy za 2 tygodnie też wkleisz linki ?
-
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='kkanarekk']Hop do góry Misiu, ciekawa jestem czy nasz mini labek :)już ma termin kastracji a może już jest po? :) Co oni z tym dogo zrobili!!!???[/QUOTE] Też jestem ciekawa terminu kastracji. A dogo coraz bardziej udziwniają. Szta graficzna była najlepsza ta zprzed zmian. Jedynie działanie mogli poprawiać, ale szata graficzna była bez zarzutu. [quote name='koosiek'][U][B]Ogłoszenia z bazarku:[/B][/U] ... Zrobione.[/QUOTE] Bardzo, brdzo dziekuję :Rose::Rose::Rose: -
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek']Dopiero po zrobieniu kilku ogłoszeń zorientowałam się, że Amik nie jest u AlinyS - z rozpędu te, które już są, zrobiłam na Warszawę (tzn. gumtree jest warszawskie, ale tak robię zawsze i nasza-lista, pozostałe na wszystkie województwa). Podpowiedzcie mi proszę, w jakim mieście jest teraz Amik, żebym mogła robić dalsze ogłoszenia na odpowiedni region...[/QUOTE] Amik jest w Bychawie, ale nie ma to znaczenia. Bardzo prosiłabym o ogłaszanie wszystkich psiaczków w wydaniach ogólnopolskich. Zawężanie terenu ogłaszania zmniejsza możliwości adopcyjne. Jeśli będzie dobry domk, to zawieziemy psiaka tam gdzie będzie trzeba. Gumtree (dobre wyniki w adopcjach) ma wydania w wielu województwach - wystarczy kliknąć w trójkącik po prawej stronie nazwy miasta i pokażą się wszystkie możliwości :) =============================== Z upoważnienia Cioteczki Margo z radością informuję, iż scharpek co prawda nie czuje się najlepiej i wyniki krwi szaleją, ale wet uważa, że jest bardzo mocny skoro to wytrzymuje i że będzie dobrze :) Amiczek natomiast obecnie zameldował sie u Cioteczki Margo i ma się znakomicie, jednak nadal szuka DS. -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Koosiu super, bardzo dzękuję. Jeśli mogę coś zasugerować, to zależałoby mi na ogłoszeniach o zasięgu ogólnopolskim. Takie dają psu większe szanse. -
[B]Nie jest biedna, a dzisiaj konto Azuli powiększyło się jeszcze o 70,- zł.[/B] [B]30,- zł wpłaciła Enia[/B] [B]40,- zł Evita[/B] [CENTER][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Azula pięknie Cioteczkom dziękuje[/COLOR][/SIZE] :cunao: :Rose::Rose::Rose: :calus:[/CENTER]
-
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']Ciotki,a może by tak Misia wysterylizować??? Co Wy na to?? Nie wiem czy Miś już się do tego biznesu nadaje...[/QUOTE]Ja podpisuję się pod tym obiema rencami. Z ust mi to wyjęłaś Cioteczko, ino że o kastracji myślę :evil_lol: -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaciaaa']Chyba najlepsze fotki są na 16 stronie, no i te trzy z pierwszej strony. I jeszcze na 15 jest kilka.[/QUOTE] [quote name='Evelin']Musi byc koniecznie zdjęcie obrazujące wielkość Misia..np w stosunku do nogi człowieka.. I jeszcze zdjęcie sylwetki , blizn i jeszcze mordki...[/QUOTE] :eviltong: Cioteczki toć to wszystkie zdjęcia :evil_lol: -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='koosiek'][B]Elik[/B], podaj mi proszę strony, na których są najlepsze zdjęcia - ściągnę z wątku. Tylko prosiłabym o kopie dwóch zdjęć od każdego psa w rozmiarze do 100 kB na maila...[/QUOTE] Poradźcie, które zdjęcia przesłać do ogłoszeń i które strony podac (te z najlepszymi zdjęciami) -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Kkanarekk prosiła, żeby na Nią podawać, zaraz pojawi się na wątku. -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Popatrz, szukaliśmy bajkopisarza po całym dogo, a tu pod samym bokiem ukrywał się taki talent. Evelin bardzo dziękuję. Piękny tekst, zabieram się do ogłoszeń i proszę wszystkich, kto tylko może o pomoc w ogłaszaniu [CENTER]:klacz: :iloveyou::Rose::Rose::Rose::cool2::loveu:[/CENTER] -
Pies z poderżniętym gardłem o którego walczyło pół Polski już w super domku
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaciaaa']To super, kochana jesteś :loveu: Oczywiście, że będzie można. Jak tylko będą teksty chętnie pomogę ogłaszać. Wprawdzie dubli lepiej nie robić (a na niektórych stronach w ogóle nie da się dodać drugiego ogłoszenia o takiej samej/podobnej treści), ale zrobię ogłoszenia przynajmniej na tych znanych mi stronkach, na których ich jeszcze nie będzie ;)[/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję. Jak tylko dostanę linki to zaraz powklejam na wątki. Ja także będe ogłaszać jeśli tylko jeszcze będę mieć net pod ręką. -
Amik, staruszek który ma tylko karton do spania, ma DS !!!
elik replied to margo001's topic in Już w nowym domu
Zamówiłam dla Amika tekst i ogłoszenia - 25 ogłoszen i po tygodniu wznowienie. Nie wiem kiedy będą zrealizowane, ale pewnie dostanę linki do ogłoszeń, to wkleję na wątek. [SIZE=3][COLOR=purple]Ciociu Magro, smutnu tu bez Ciebie[/COLOR][/SIZE] :(