Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Ewuniu nie przepraszaj kochana. Jestem ogromnie wdzięczna za każdą wpłatę, ale wiadomo, że przede wszystkim musimy zadbać o domowy budżet Są sprawy ważne i ważniejsze, a najważniejsze są sprawy domowe
  2. I mamy trochu nowych wiadomości i filmik. Została definitywnie załatwiona sprawa czipa. Numer czipa jest już przypisany do Pana Arka. Super I kilka słów od Pana Arka: "...A sam zainteresowany robi fajne postępy, dzisiaj kolejny dzień szkolenia, jak dotąd najlepszy jego spacer z innymi psami. Załączamy filmik"
  3. To nagłe, niespodziewane odejście wspaniałego Człowieka bardzo zasmuca i pogrąża w zadumie.
  4. Gdy wpłacamy na konto Fundacji ZEA deklaracje dla kilku psiaków, to dobrze byłoby robić to jednym przelewem, a w tytule przelewu zaznaczyć ile wpłacamy na którego psiaka. Np przelew na kwotę 80 zł dla 3 psiaków należy opisać tak: Poker dla Milusia 20 zł, dla Misia 30 zł, dla Bolusia 30 zł.
  5. "Prośba - Jeśli ktoś z dogomaniaków wpłaca już na jakiegoś psa na konto Zea, to bardzo proszę, aby wszystkie deklaracje wpływały jednym przelewem. " z zaznaczeniem ile kasy na każdego psiaczka
  6. Bardzo dziękuję Boguniu. Będę wdzięczna za wpłaty od marca, ponieważ malutka nie ma pełnej deklaracji na hotel, a jak zawsze, będzie potrzebowała na wstępie przeprowadzenia badań diagnostycznych, odrobaczenia i uporządkowania futerka, na co potrzebne będą fundusze. Bardzo więc proszę o wpłaty od marca, chociaż sunia pojedzie do hotelu po świętach, bo dopiero wtedy zwolni się miejsce w hotelu..
  7. Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty: 30,00 zł od Siostry elficzkowa III - 8.03. 50,00 zł od ania75 II - 11.03. 30,00 zł od Pani Małgorzaty K/B III - 11.03. 20,00 zł od Dulska III - 18.03. 80,00 zł od funia III-IV.2023 - 18.03. 80,00 zł od kado III - 12.02. Bardzo serdecznie dziękujemy
  8. Jesteśmy już po ustaleniach i z radością mogę powiedzieć, że sunieczka będzie u Murki na fundacyjnym miejscu Fundacji ZEA. Zbiórka pieniędzy będzie się więc odbywała na koncie Fundacji, które większości z nas jest znane, ale dla porządku podam do wiadomości w pierwszym poście tego wątku. Ponieważ na koncie Fundacji zbierane są deklaracja dla wielu psiaczków więc dla pewności, że trafią do właściwego psiaka i dla ułatwienia pracy księgowej, bardzo serdecznie proszę o umieszczanie w tytule przelewu informacji np- Dla Pchełki elik. Krótkie i zwięzłe, a przez to łatwe do rozpoznania kto, dla kogo wpłaca i umieszczenia we właściwej skarpecie
  9. Będę wdzięczna, jeśli pożegnasz Napoleona w naszym imieniu. Oczywiście dołożę się do kwiatów. Co z Lucjuszem będziemy myśleć, jeśli okaże się to konieczne, ale sądzę, że Rodzina napoleona zajmie się Lucjuszem.
  10. Prawdopodobnie, ale przed chwilą dostałam pewne propozycje. Gdyby zostały zrealizowane, wpłaty byłyby na inne konto. Jeszcze dzisiaj będzie wiadomo na jakie konto będą dokonywane wpłaty.
  11. Pojawiły się już pierwsze wpłaty dla suni. Są to wpłaty dokonane w marcu na konto Rysia, od osób, które wyraziły chęć przeniesienia deklaracji z Rysia na sunię. 50,00, zł jaguska III - 6.03. 30,00, zł Siostra elficzkowaa III - 8.03. 10,00, zł Radek III - 10.03. 30,00, zł markofix1 III - 11.03. 30,00, zł Nuncek III - 14.03. Bardzo serdecznie dziękuję
  12. Sunia ma zarezerwowany hotel, ale brakuje jeszcze deklaracji na 90,00 zł miesięcznie. Znam ten hotel i jego właścicielkę osobiście. Byłam w tym hotelu i trzymałam tam psy zanim pojawiłam się na wątku zamojskim. W hotelu są miejsca w domu, w kojcach w ogrzewanym budynku i są koje zewnętrzne. Sunia ma zarezerwowane miejsce w domu. Koszt, jak dla mnie, 600,00 zł miesięcznie, oczywiście plus opieka weterynaryjna. Wysłałam do Martusi prośbę o zarezerwowanie i zapytanie czy sunia jest wykastrowana i czy byłaby możliwość odrobaczenia.
  13. Witaj Danutka Serdecznie dziękuję.Dzisiaj roześlę nr konta wszystkim, którzy deklarowali wpłaty dla suni. Mam już dla niej hotel, ale nie ma deklaracji na miesięczne utrzymanie
  14. Post rozliczeniowy Deklaracje stałe: 30,00 zł - elik wpłacone: III-VI 50,00 zł - Ewa Marta od IV.2024 wpłacone: IV-VI 10,00 zł - Nesiowata wpłacone: III-VI 50,00 zł - jaguska wpłacone: III-VI 20,00 zł - mariusz pp wpłacone: III-VI 90,00 zł - Agnieszka od elik od IV.2024 wpłacone: IV-V 20,00 zł - b-b wpłacone: III-VI 30,00 zł - Siostra elficzkowa wpłacone: III-V 10,00 zł - Radek wpłacone: IV-VI 50,00 zł - koja wpłacone: III-VI 25,00 zł - Pani Iwona Znajoma Tola wpłacone: III-VI 25,00 zł - malti wpłacone: III-VI 30,00 zł - markofix1 wpłacone: III-VI 40,00 zł - MALWA wpłacone: III-VI 20,00 zł - agat21 od IV.2024 wpłacone: IV-VI 10,00 zł - Ellig przez rok wpłacone: III-VI 15,00 zł - Mazowszanka13 wpłacone: III-IV 25,00 zł - Grażka123 od IV.2024 wpłacone: IV-VII 40,00 zł - limonka80 od IV.2024 wpłacone: IV-VI =:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:= 590,00 zł - potrzeba 600,00 zł/m-c + opieka weterynaryjna Deklaracje jednorazowe: 100,00 zł - Poker wpłacone: 21.03.2024 r. Wpłaty na moje konto przekazane na konto Fundacji ZEA w dniu 2.04.2024 50,00 - jaguska III - 6.03. 30,00 - Siostra elficzkowa III - 8.03. 10,00 - Radek III - 10.03. 30,00 - markofix1 III - 11.03. 30,00 - Nuncek III - 14.03. 20,00 - Nesiowata III - 20.03. 30,00 - helli - 27.03. =:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:= 200,00 Wpłaty na konto Fundacji ZEA 100,00 - Poker - 21.03. 20,00 - mariusz pp III - 21.03. 40,00 - b-b III-IV - 22.03. 30,00 - Aleks - 22.03. 10,00 - Ellig III - 25.03. 30,00 - Mazowszanka13 III - 25.03. 80,00 - Malwa III-IV - 25.03. 50,00 - Koja III - 26.03. 50,00 - Isiak - 27.03. 30,00 - helli - 27.03. 50,00 - malti III-IV - 29.03. 50,00 - Pani Iwona Znajoma Tola III-IV - 29.03. 50,00 - Koja IV - 2.04. 50,00 - Ewa Marta IV - 2.04. 20,00 - agat21 IV - 2.04. 200,00 - wpłata deklaracji wpłaconych na moje konto - 2.04. 20,00 - Nesiowata IV - 3.04. 30,00 - elik III - 3.04. 90,00 - Agnieszka Znajoma elik IV - 3.04. 50,00 - jaguska IV - 4.04. 10,00 - Ellig IV - 5.04. 40,00 - limonka80 IV - 8.04. 50,00 - Ewa Marta V - 22.04. 10,00 - Ellig V - 2.05. 40,00 - limonka80 V - 2.05. 10,00 - Nesiowata V - 2.05. 50,00 - jaguska V - 6.05. 20,00 - agat21 V - 6.05. 50,00 - koja V - 7.05. 100,00 - Grażka123 IV-VII - 13.05. 40,00 - b-b V-VI - 14.05. 30,00 - Mazowszanka13 IV - 14.05. 25,00 - Pani Iwona Znajoma Tola V - 20.05. 25,00 - malti V - 20.05. 40,00 - limonka80 VI - 3.06. 50,00 - Ewa Marta VI - 3.04. 10,00 - Nesiowata VI - 3.05. 10,00 - Ellig VI - 4.06. 50,00 - koja VI - 6.06. 80,00 - Malwa V-VI - 7.06. 50,00 - jaguska VI - 13.07. 20,00 - agat21 VI - 17.06. 25,00 - Pani Iwona Znajoma Tola VI - 25.06. 25,00 - malti VI - 25.06. 50,00 - jaguska VII - 13.07. przekazane dla Dudusia 80,00 - Malwa VII-VIII - 12.08. =:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:3=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:= 1.945,00 zł Wypłaty: 670,00 - pobyt w hotelu 8-30.04.2024 r. faktura - 9.05. 620,00 - pobyt w hotelu V.2024 r. faktura - 23.06. 440,00 - pobyt w hotelu VI.2024 r. faktura - 9.07. 215,00 - przekazane na potrzeby Dudusia/Falko - 10.09. =:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:= 1.945,00 zł Saldo ZEA: .1.945,00 zł. .-. .1.945,00 zł  =:=:=:=:=:=:=:=:=:= 0,00zł Wpłaty na konto elik: 30,00 - Kaas1 - 2.04. 10,00 - Radek IV - 2.04. 20,00 - mariusz pp IV - 6.04. 40,00 - markofix1 IV - 11.04. 30,00 - Siostra elficzkowa IV - 11.04. 30,00 - elik IV - 15.04. 30,00 - helli - 27.04. 20,00 - mariusz pp V - 1.05. 30,00 - elik V - 1.05. 10,00 - Radek V - 6.05. 245,00 - agat21 z bazarku - 6.05. 40,00 - markofix1 V - 13.05. 30,00 - Siostra elficzkowa V - 19.05. 30,00 - helli - 27.05. 30,00 - Kaas1 - 27.05. 20,00 - mariusz pp VI - 1.06. 10,00 - Radek VI - 6.06. 30,00 - elik VI - 9.06. 40,00 - markofix1 VI - 11.06. 20,00 - mariusz pp - 1.07. 40,00 - markofix1 - 11.07. 20,00 - mariusz pp - 1.08. 40,00 - markofix1 - 12.08. 30,00 - helli - 27.08. =:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:= 905,00 zł Wypłaty: 20,00 - mariusz pp - 1.07. wpłata przekazana dla Dudusia - 8.07. 40,00 - markofix1 - 11.07. wpłata przekazana dla Neri - 13.07. 30,00 - helli - 27.07. wpłata przekazana dla Neri - 13.07. 20,00 - mariusz pp - 1.08. wpłata przekazana dla Elio - 1.08. 40,00 - markofix1 - 12.08. wpłata przekazana dla Dudusia - 14.08. 30,00 - helli - 27.08. wpłata przekazana dla Neri - 27.08. 725,00 - przekazanie pozostałych środków na konto Dudusia (przelew) - 2.09. =:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:= 905,00 zł Saldo konta prywatnego: .905,00 zł. .-. .905,00 zł  =:=:=:=:=:=:=:=:=:= 0,00zł 27.06.2024 r. Kawka/Pchełka pojechała do swojego DS w Warszawie. Było to możliwe dzięki Wam drodzy deklarowicze i sympatycy Kawki Wszystkim ofiarodawcom bardzo serdecznie dziękuję
  15. Oto Ona, Pchełka, która liczy na naszą pomoc w drodze do własnego domu. Deklaracje dla suni proszę wpłacać na konto: Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA ul. Spadek 45 22-400 Zamość 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700 W tytule przelewu wpłacanych deklaracji proszę pisać kto wpłaca i dla kogo np: elik dla Pchełki. Sumę dokonanych wpłat będzie można odliczyć od podstawy opodatkowania za dany rok.
  16. Tyle psów, tyle nieszczęścia, tyle psich oczu wpatrujących się w człowieka z nadzieją i niemym błaganiem … Schroniskowa straszna codzienność a wśród nich mała, niepozorna, przerażona sunia. Co ma zrobić by zostać zauważona ? Nikt do tej pory nie zwrócił na nią uwagi, nikt nie pomógł, choć ona tak prosi, tak wciska się w siatkę, tak patrzy … Nikogo nie ujęła. Niczyja, niechciana, nieważna. Pierwszy raz w życiu los się do Malutkiej uśmiechnął, ma szansę opuścić schronisko i znaleźć się w bezpiecznym miejscu, ale potrzebne są fundusze na opłacenie pobytu i wyżywienia. W imieniu suni bardzo proszę o pomoc, to jej jedyna szansa na życie bez głodu, zimna i ciągłego strachu o życie. Szansa na znalezienie domu i własnej rodziny. Tam gdzie jest, nie spotka jej nic dobrego, tam gdzie jest może tylko w strachu czekać na najgorsze, bo co innego może w schronisku spotkać bezbronną sunię ? Pomóż jej proszę, żeby mogła przestał się bać, żeby mogła zaznać czegoś dobrego, pewnie po raz pierwszy w życiu. Pomóż jej, żeby w tych ślicznych oczach pojawiło się światełko którego teraz tam nie ma ... Ogłoszenia dla Kawki Tola OLX Katowice - Aszka https://www.olx.pl/d/oferta/aszka-psi-rarytasik-do-adopcji-CID103-IDZPUIY.html?bs=olx_pro_listing elik Lento Kraków - Lusia - promowane regionalnie (Kraków i okolice do 100 km) do 9.06. https://krakow.lento.pl/lusia-psi-rarytasik-do-adopcji,13650413.html Ellig Gratka - Neska Wrocław https://gratka.pl/zwierzeta/sliczna-sunia-czeka-na-dom/oi/34381369 Kraków https://gratka.pl/zwierzeta/mala-neska-prosi-o-dom/oi/34381333 Katowice https://gratka.pl/zwierzeta/przemila-neska-do-adopcji/oi/34381261 Warszawa https://gratka.pl/zwierzeta/neska-czeka-na-dom/oi/34381071 malagos OLX Warszawa - Nesia - wyróżnione do 6.06. https://www.olx.pl/d/oferta/rozczochrana-mala-mloda-suczka-nesia-cudna-iskierka-CID103-ID10mXdl.html?bs=siren_ad_posted_successfully&utm_campaign=ad_posted_successfully&utm_content=viewLink&utm_medium=email&utm_source=siren Warszawa - Nesca - wyróżnione do 8.06. https://www.olx.pl/d/oferta/sliczna-kudlata-mala-suczka-nesca-szuka-domku-CID103-ID10pdNz.html?bs=siren_ad_posted_successfully&utm_campaign=ad_posted_successfully&utm_content=viewLink&utm_medium=email&utm_source=siren
×
×
  • Create New...