Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80999
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Oby tylko nie pojawiły się jakieś przeciwności fizyczne, albo psychiczne, ale mam nadzieję, że takowe się nie pojawią
  2. Ja to mam szczęście. Zazwyczaj wtedy, gdy coś ważnego dla mnie się dzieje, to od razu na dwóch miejscach, a ja akurat muszę fizycznie być w trzecim Ale to dopiero początek historii kruszynki, jeszcze zdążę wszystko nadrobić A lajków wciąż brak
  3. Czyli nie siedziała tam zbyt długo i chyba schronisko nie wycisnęło na niej swojego piętna. Jest śliczna, piękna i urocza
  4. Bardzo dziękuję Murko. Przyjmując sunię pod swój dach uratowałaś ją od schroniskowej wegetacji Na fatalny stan kudełek zwróciłam uwagę już w schronisku. Wyglądała jak zmokła, albo nasmarowana jakimś tłuszczem Mam nadzieję, że to nie będzie wielkim problemem. Super wiadomość, że nie ma lamblii. Wydaje się, że sunia niewiele będzie potrzebowała, żeby dojść do dobrej formy fizycznej i psychicznej.
  5. Senior Łatuś ma dzięki Tobie Reniu, wspaniałą starość. Cieplutko, czyściutko, pełny brzuszek, spacerki i towarzystwo. Dziękuję Ci za to Reniu
  6. No właśnie, sama nie wiem. Bardzo proszę zadecydujcie czy to imię ma zostać, czy szukamy dla kruszynki bardziej odpowiedniego
  7. Myślę, że już pewną ulgą było dla niej uwolnienie od licznego towarzystwa, którego prawdopodobnie cały czas się bała.
  8. Jestem ogromnie wzruszona. Już dawno żaden zwierzak tak mnie nie wzruszył. Ona taka malutka i tak garnęła się do ludzi, ale kraty nie pozwalały. Teraz chwila aklimatyzacji i kolej na badania. Trzeba będzie sprawdzić, co w maleńkiej siedzi Też ogromnie sie cieszę, że maleństwo już poza kratami. Myślałam o niej od jakiegoś czasu, ale ciągle coś u mnie nie pozwalało zadeklarować pomoc dla malusi. Wreszcie zdarzyła się odpowiednia chwila
  9. HuraAAA! Witaj Pchełeczko na wolności. Jeszcze w klatce, ale to już ostatnie chwile. Wkrótce będziesz się mogła cieszyć pełną wolnością.
  10. Nie wiem o której godzinie Murka przyjedzie po Pchełeczkę i nie mogę się doczekać kiedy pojawi się tu wiadomość, że sunia już w samochodzie jedzie po nowe życie.
  11. O tak. Bardzo się z tego cieszę, że ta malizna zazna wreszcie szczęśliwego psiego życia. Już za kilkanaście godzin.
×
×
  • Create New...