Pięknie dziękujemy za wspaniałe wiadomości.
Jeśli o mnie chodzi, to ani przez moment nie martwiłam się o to, że mało o Toficzka dbacie, że może mu się coś złego wydarzyć. Ale razem z innymi będę się cieszyć każdą wiadomością od Was, każdym zdjęciem Waszego Chłopaczka