Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81002
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty: 20,00 zł od Aldrumka IV - 6.04. 30,00 zł od Siostry elficzkowa IV - 6.04. 50,00 zł od ania75 III - 10.04. 30,00 zł od Pani Małgorzaty K/B IV - 11.04. Bardzo serdecznie dziękujemy
  2. Na osobowiste konto Pchełeczki wpłynęły poniższe kwoty: 40,00 zł od markofix1 IV - 11.04. 30,00 zł od Siostry elficzkowa IV - 11.04. Bardzo serdecznie dziękuję
  3. Niestety nie zawsze możemy spełniać swoje potrzeby. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Opieka nad rodzicami należy do tych najważniejszych. Pchełeczka może być Twoją wirtualna sunią, nie mam nic przeciwko temu, żebyś uważała ja za swoją dopóki nie znajdziemy dla niej super domku, bo na taki zasługuje
  4. Pchełka już po kąpieli. Była bardzo grzeczna. Kolejna dobra wiadomość: jest przyjazna wobec kotów, traktuje je jako takie dziwne małe psy Fantastyczne wiadomości Murko przynosisz Pierwszy raz trafia mi się taki rartytasik Myślę, że jeszcze z tydzień należałoby poczekać, czy coś nie wyskoczy i chyba można będzie sunieczkę ogłaszać.
  5. No właśnie, super sunia. Jak to możliwe, że taki cukiereczek wylądował w schronie? Czy to możliwe, żeby ktoś ją porzucił? A może się zgubiła? Może próbować ogłaszać ją jako zgubę? Ale trzeba byłoby wiedzieć skąd zgarnięto ją do schronu.
  6. No właśnie w sunie wielkość zależy głównie od wzrostu. Zapasiony maluszek może ważyć jak średniak, ale jednak jest maluszkiem Nasza Pchełka zapasiona raczej nie jest więc jeśli waży 12 kg to już byłaby średniakiem?
  7. 10 - 12 kg to faktycznie nie taka znowu malizna, a na zdjęciach wydawała się taka kruszynka No ale ma pewno dużym, ani choćby średnim psem nie jest
  8. OLX na Kraków wyróżniony do 16.04. Asiu bardzo Cię proszę podrzuć jakieś ładne zdjęcia. Plisss https://www.olx.pl/d/oferta/miko-sliczny-psiak-do-adopcji-CID103-IDZCc0u.html?bs=olx_pro_listing
  9. Świetnie A może któreś z tego mojego ogłoszenia z Lento? Tam są z tych starszych.
  10. Ok To mam czekać na nowe zdjęcia, czy wybrać z tych co już są? Oby nie te, które już są wykorzystane.
  11. Ja Kaja ogłaszam od jakiegoś czasu na Lento na Kraków https://krakow.lento.pl/maly-kaj-do-adopcji,13365529.html Zobaczcie czy ten tekst może być. Jeśli tak, to wkleiłabym go na OLX + jakieś zdjęcia. Kaj to przecudnej urody, nieduży piesek. Przypomina trochę papiliona. Ma 2 lata (na tyle został oceniony), waży 6-7 kg. To inteligentny i pojętny pies, chętnie się uczy i współpracuje z opiekunem. Wymaga jednak zrównoważonego i konsekwentnego przewodnika, który potrafi wyznaczyć jasne zasady i granice i tym samym zapewnić psu poczucie bezpieczeństwa. Najlepiej odnalazłby się u aktywnych opiekunów nastawionych na pracę z psem. Nie polecany do domu z małymi dziećmi. Potrafi chodzić na smyczy, pozostawiony sam w domu nie niszczy. Ma aktualną profilaktykę, książeczkę zdrowia, wkrótce zostanie wykastrowany i zachipowany. Kaj czeka na odpowiedzialnych opiekunów w Hotelu dla zwierząt DIVIO w okolicach Lublina, gdzie można go odwiedzić i poznać. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed adopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej. Jeśli jesteś poważnie zainteresowany adopcją tego psiaka i chcesz uzyskać więcej wyczerpujących informacji, zadzwoń pod podany numer telefonu. Ogłoszenie grzecznościowe, nie odpowiadam na zapytania e-mailowe.
  12. Murko, liczyłam na to, że nie będzie większych problemów, ale, że nie będzie ich prawie wcale, na to nie liczyłam. Dzięki za tak wspaniałe wiadomości
×
×
  • Create New...