-
Posts
80999 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Na Konto Fado wpłynęły poniższe kwoty: 100,00 zł od MALWA III-IV - 25.03. 100,00 zł od Rodzinki Aleksa III - 28.03. Bardzo serdecznie dziękujemy -
Dowiedziałam się, że Pchełeczka pojedzie do Murki po świętach. Myślałam, ze to będzie wtorek, środa... ale nie. Pchełeczka pojedzie do Murki dopiero w drugim tygodniu po świętach Trudno, Murka jedzie na urlop. Należy się Jej. Pchełeczko kochana tak mi przykro, że będziesz musiała poczekać jeszcze trochę, ale jesteśmy z Tobą i przyrzekam, że będzie dobrze kruszynko tylko musisz jeszcze troszkę poczekać. Bądźmy razem z Pchełeczką
-
Rozmawiałam z Agnieszką i powiedziała, że już tak będzie wpłacać
- 1565 replies
-
- 1
-
-
Myślę, że potrzeby suni będzie można pokryć z wpłat, jakie pojawią się na koncie Fundacji. Ja poczekam jeszcze na przelew od b-b i przeleję na konto Fundacji całość wpłat, które wpłynęły na moje konto. Mam nadzieję, że w razie potrzeby Fundacja zapłaci za co będzie trzeba, a pokryje nadpłatę z przyszłych wpłat dla suni. Możesz więc spokojnie wpłacić w maju, łącznie z wpłatami dla innych psiaczków
-
Wszystkim, którzy już zadeklarowali pomoc dla Pchełeczki, ale także i tym, którzy przyłączą się do nas w przyszłości, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję. To wielkie szczęście i przyjemność wspólnymi siłami zmieniać podły los tych biednych istot, które tak bardzo kochają człowieka, a które spotkała za to ogromna krzywda. To wielka radość i satysfakcja widzieć jak zmienia się ich wygląd i jak na ich pyszczkach strach i ból, zastępuje radość i zadowolenie.
-
Witam Cię Grażynko bardzo serdecznie i ogromnie dziękuję za pomoc dla malutkiej Pchełeczki. Razem z Twoją deklaracją, sytuacja finansowa suni przedstawia się następująco: Deklaracje stałe: 30,00 zł - elik wpłacone: 50,00 zł - Ewa Marta wpłacone: 10,00 zł - Nesiowata wpłacone: 50,00 zł - jaguska wpłacone: III 20,00 zł - mariusz pp wpłacone: 90,00 zł - Agnieszka Znajoma elik wpłacone: 20,00 zł - b-b wpłacone: 30,00 zł - Siostra elficzkowa wpłacone: III 10,00 zł - Radek wpłacone: III 50,00 zł - koja wpłacone: 25,00 zł - Pani Iwona Znajoma Tola wpłacone: 25,00 zł - malti wpłacone: 30,00 zł - markofix1 wpłacone: III 40,00 zł - MALWA wpłacone: 30,00 zł - Nuncek wpłacone: III 20,00 zł - agat21 wpłacone: 10,00 zł - Ellig przez rok wpłacone: 15,00 zł - Mazowszanka13 wpłacone: 25,00 zł - Grażka123 wpłacone: =:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:=:= 580,00 zł - potrzeba 600,00 zł/m-c + opieka weterynaryjna Deklaracje jednorazowe: 100,00 zł - Poker wpłacone: Sunia przyjedzie do Murki po świętach, ale proszę, żeby kto może, wpłacił deklarację już w marcu ponieważ zaraz po przyjeździe do hotelu sunia będzie musiała być przebadana, odrobaczona i odwiedzić groomera ponieważ jej futerko jest w tak fatalnym stanie, że sama kąpiel nie wystarczy. Na moje konto wpłynęły już deklaracje na łączną kwotę 170,00 zł, które wpłacę na konto Fundacji ZEA. Sunia po świętach pojedzie do Murki, na miejsce, które było zarezerwowane dla suni, podopiecznej Fundacji. W związku z tym za pobyt suni w hotelu płacić będzie Fundacja, dlatego deklaracje będziemy wpłacać na konto Fundacji. Wiem Grażynko, że na konto Fundacji wpłacasz deklaracje także dla innych piesków, dlatego zerknij proszę na moje wyjaśnienie dla Ellig odnośnie wpłat na konto Fundacji. Martusia wyraziła zgodę na wpłacanie deklaracji dla suni na konto Fundacji i nie chciałabym, żeby z tego powodu zaistniały jakieś utrudnienia dla Fundacji. Grażynko kochana, jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Ci za kolejną pomoc dla mojego podopiecznego psiaczka.
-
Bardzo proszę Przekopiowałam z pierwszej strony wątku. Trochu dużo się tego zrobiło Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA ul. Spadek 45 22-400 Zamość 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700 W tytule przelewu wpłacanych deklaracji proszę pisać kto wpłaca i dla kogo np: Ellig dla Pchełki. Tola dodała: Prośba - Jeśli ktoś z dogomaniaków wpłaca już na jakiegoś psa na konto Zea, to bardzo proszę, aby wszystkie deklaracje wpływały jednym przelewem. " Gdy wpłacamy na konto Fundacji ZEA deklaracje dla kilku psiaków, to dobrze byłoby robić to jednym przelewem, a w tytule przelewu zaznaczyć ile wpłacamy na którego psiaka. Np przelew na kwotę 80 zł dla 3 psiaków należy opisać tak: Ellig dla Milusia 20 zł, dla Misia 30 zł, dla Bolusia 30 zł. Sumę dokonanych wpłat będzie można odliczyć od podstawy opodatkowania za dany rok.
-
Iwonko. Bardzo się cieszę, że wyszłaś ze swojej skorupki i zaglądnęłaś na ten wątek. Rób to częściej, proszę Ja też nie mogę się doczekać chwili, kiedy Pchełka opuści schronisko i zacznie nowe, dobre życie. Jestem Wam wszystkim ogromnie wdzięczna za Wasze wsparcie dla suni, bez którego tkwiłaby w schroniskowej gehennie.
-
I mamy trochu nowych wiadomości i filmik. Została definitywnie załatwiona sprawa czipa. Numer czipa jest już przypisany do Pana Arka. Super I kilka słów od Pana Arka: "...A sam zainteresowany robi fajne postępy, dzisiaj kolejny dzień szkolenia, jak dotąd najlepszy jego spacer z innymi psami. Załączamy filmik"