Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80999
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Witam Cię Bożenko serdecznie u suni i gorąco dziękuję za wsparcie. Teraz sunia, to już całkiem posażna panna. No, jeszcze nie na wydaniu, na to chwilkę musi poczekać, ale posag już ma
  2. Zaczęły się prace na działce. Piątek, sobota ostre prace ziemne i w domu do późna. Dzisiaj po śniadaniu położyłam się na chwilkę, wstałam po 14-tej. Ledwo zdążyliśmy na wybory. Ale co tam wybory, jutro sunieczka rozpoczyna nowe życie. Dobrze, że o tym nie wie, bo pewnie nie mogłaby spać tej nocy
  3. Dla Gucia [*] poleciało z bazarku 280,00 zł. Bardzo proszę potwierdź Agatko na wątku. < L I N K >
  4. To musi być koniecznie OLX, czy mógłby być inny portal ogłoszeniowy np Lento, czy Gratka?
  5. Tofik nauczył się grzecznie siedzieć w transporterku i wychodzić dopiero na komendę. \ Uzgodniliśmy z Panem Arkiem, że z powodu rozpoczęcia kursu Nosework, który wymaga intensywnych ćwiczeń w terenie, kastracja obędzie się po zakończeniu kursu w maju, przed wyjazdem do Szwecji lub po powrocie do Polski.
  6. Tym razem to rodzina pojechała w odwiedziny do Rodziny Toficzka, ale znowu mamy nieco wieści o Toficzku "U Tofika wszystko okej. Powoli przymierzamy się do kastracji. A co do postępów - powoli, ale do przodu. Dziś niestety wspólne cotygodniowe spacerki zostały odwołane ze względu na pogodę, ale chodzimy na szkolenia regularnie i są efekty. No i dziś wielki dzień dla Tofika - zaczynamy kurs Nosework - dziś co prawda zajęcia bez psów, tylko teoria, ale działamy w temacie W domu jest naprawdę grzeczny (jak na swój mocny charakterek), powoli ma swoje różne zwyczaje - wylegiwanie się w słońcu na podnóżku, codziennie się gonimy po domu z jego zabawką. Do gości jest dość nieufny, potrzebuje czasu i powolnego podejścia, ale nie jest agresywny" EDIT Widzę arhuku, że pisaliśmy razem zaraz po rozmowie telefonicznej
  7. Strasznie przykre, bardzo przykre. Tak szybko odszedł Czy, jak podejrzewał, to było zatrucie? Choć nie znałam Pana Jurka, nie mogę przestać o Nim myśleć, współczuć Rodzinie.
  8. Myślę, że kwiaty tak, ale wizyta w domu niekoniecznie. Gdyby żona miała ochotę porozmawiać, odpowiedziałaby na próbę kontaktu Figunia.
  9. Wpłaty dla Pchełki na konto Zea 50,00, zł - jaguska III - 6.03. 30,00, zł - Siostra elficzkowaa III - 8.03. 10,00, zł - Radek III - 10.03. 30,00, zł - markofix1 III - 11.03. 30,00, zł - Nuncek III - 14.03. 20,00, zł - Nesiowata III - 20.03. 30,00, zł - helli - 27.03. 50,00, zł - Ewa Marta IV - 2.04. 50,00, zł - koja IV - 2.04. 20,00, zł - agat21 IV - 2.04. 10,00, zł - Nesiowata IV - 3.04. 90,00 zł - Agnieszka, znajoma elik III - 03.04. 30,00, zł - elik III - 3.04. Bardzo serdecznie dziękuję
  10. Ja tylko w trosce o Twoje finanse. Dobrze jest choć trochu podatku odzyskać Najlepiej jest ustawić stały przelew, który w każdej chwili można odwołać, a nie trzeba pamiętać o przelewach.
×
×
  • Create New...