-
Posts
80999 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Tofik nauczył się grzecznie siedzieć w transporterku i wychodzić dopiero na komendę. \ Uzgodniliśmy z Panem Arkiem, że z powodu rozpoczęcia kursu Nosework, który wymaga intensywnych ćwiczeń w terenie, kastracja obędzie się po zakończeniu kursu w maju, przed wyjazdem do Szwecji lub po powrocie do Polski.
-
Tym razem to rodzina pojechała w odwiedziny do Rodziny Toficzka, ale znowu mamy nieco wieści o Toficzku "U Tofika wszystko okej. Powoli przymierzamy się do kastracji. A co do postępów - powoli, ale do przodu. Dziś niestety wspólne cotygodniowe spacerki zostały odwołane ze względu na pogodę, ale chodzimy na szkolenia regularnie i są efekty. No i dziś wielki dzień dla Tofika - zaczynamy kurs Nosework - dziś co prawda zajęcia bez psów, tylko teoria, ale działamy w temacie W domu jest naprawdę grzeczny (jak na swój mocny charakterek), powoli ma swoje różne zwyczaje - wylegiwanie się w słońcu na podnóżku, codziennie się gonimy po domu z jego zabawką. Do gości jest dość nieufny, potrzebuje czasu i powolnego podejścia, ale nie jest agresywny" EDIT Widzę arhuku, że pisaliśmy razem zaraz po rozmowie telefonicznej
-
Wpłaty dla Pchełki na konto Zea 50,00, zł - jaguska III - 6.03. 30,00, zł - Siostra elficzkowaa III - 8.03. 10,00, zł - Radek III - 10.03. 30,00, zł - markofix1 III - 11.03. 30,00, zł - Nuncek III - 14.03. 20,00, zł - Nesiowata III - 20.03. 30,00, zł - helli - 27.03. 50,00, zł - Ewa Marta IV - 2.04. 50,00, zł - koja IV - 2.04. 20,00, zł - agat21 IV - 2.04. 10,00, zł - Nesiowata IV - 3.04. 90,00 zł - Agnieszka, znajoma elik III - 03.04. 30,00, zł - elik III - 3.04. Bardzo serdecznie dziękuję